صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 151

موضوع: در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    به نظر من که اکثرشون زیر آب شما رومیزنن تا کمک...متاسفانه از دوستان من هم بودن حتی استاد هم دانشکده ایش بود منظورم در زمون های قدیم طرف رزومش هم توپ بود ولی استاده گفت اصلا اپلای نکن برت نمیدارن!!!
    البته اپلای کرد و قبول شد و جای دیگری هم رفت...!!
    گفتم که اکثرشون متاسفانه دستی تو این کار ندارن
    نمیدونم چرا استادای ایرانی متاسفانه از این کارها میکنن...
    دوستان خواهش میکنم وقتی میریم اونور استاد میشیم همه رو به یه چشم نگاه کنیم...نه غریبه پرست باشیم و نه خود شیفته
    حالا میفهمم چرا دانشگاههای خارج تو همه رکامهاشون مینویسن این دانشگاه مشکلی با نژاد و رنگ و sexual orientation و ... و ...ندارد
    سربلند باشی
    صد در صد تایید میشه.
    اصن کلا هموطن های باحالی داریم.
    شما ایمل که میزنی استاده رزومه رو رد میکنه برا دانشجوی دکتراش.اگه ایارنی باشه سخت میشه طرف.مثلا طرف شریفیه.بین روزمه شما که خیلی فوله و یک شریفی با رزومه متوسط.قطعا شیرفی رو به استاد معرفی میکنه.
    متاسفانه به هزار دلیل ناگفته دیگه...من نظرم اینه از ایرانیا پرهیز کن.البته همشون نه شاید نصف بیشترشون.
    قحطی که نیست این همه استادددد.
    من تجربه داشتم به استاد اس.رائی/لل به دنیا اومده یهودی ایمل زدم جوابمو رو نیم ساعته داد.استاد ایرانی الاصال با هزار بار ایمل زدن یک جواب هم نداد.بعد چند وقت دیدم تو سایتش نوشته.من فقط ایمل های بچه های شریف رو از ایران میخونم.
    _البته من میتونستم شریف برما خودم نرفتم)
    تو!
    با دلتنگیای من
    تو با این جاده، همدستی.....

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط s_manifar نمایش پست ها
    صد در صد تایید میشه.
    شما ایمل که میزنی استاده رزومه رو رد میکنه برا دانشجوی دکتراش.اگه ایارنی باشه سخت میشه طرف.مثلا طرف شریفیه.بین روزمه شما که خیلی فوله و یک شریفی با رزومه متوسط.قطعا شیرفی رو به استاد معرفی میکنه.
    متاسفانه به هزار دلیل ناگفته دیگه...من نظرم اینه از ایرانیا پرهیز کن.البته همشون نه شاید نصف بیشترشون.
    من تجربه داشتم به استاد اس.رائی/لل به دنیا اومده یهودی ایمل زدم جوابمو رو نیم ساعته داد.استاد ایرانی الاصال با هزار بار ایمل زدن یک جواب هم نداد.بعد چند وقت دیدم تو سایتش نوشته.من فقط ایمل های بچه های شریف رو از ایران میخونم.
    دوست خوب من شریف غیر شریف نداریم که
    کاملا درسته...
    متاسفانه بلای خانمانسوز عقده و نه اعتیاد باعث شده که ...بگذریم دیگه منحرف نشه تاپیک
    در ضمن دوستان خوبم وقتی به استاد ایمیل میزنیم خودشون منظورمون رو میفهمن که فاند میخوایم
    اصلا supervisor من شو یعنی چی؟یعنی همین دیگه...
    پس خودشون میدونن که منظورمون از ایمیل فراهم کردن فاند هم هست و در نتیجه نباید زیاد مته روی خشخاش گذاشت
    سربلند باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Rahnema نمایش پست ها
    ایمیل زدن زیاد فقط اثر منفی دارد و بس.
    استاد فکر میکنه شما فقط قصد خروج از کشورتون رو دارید.
    هر وقت مطمئن شدی مدارکت رسیده یک ایمیل کوتاه ومحترمانه بزن

موفق باشی
    موافقم با نظرت

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_manifar نمایش پست ها
    صد در صد تایید میشه.
    دوست خوب من شریف غیر شریف نداریم که
    کاملا درسته...
    متاسفانه بلای خانمانسوز عقده و نه اعتیاد باعث شده که ...بگذریم دیگه منحرف نشه تاپیک
    در ضمن دوستان خوبم وقتی به استاد ایمیل میزنیم خودشون منظورمون رو میفهمن که فاند میخوایم
    اصلا supervisor من شو یعنی چی؟یعنی همین دیگه...
    پس خودشون میدونن که منظورمون از ایمیل فراهم کردن فاند هم هست و در نتیجه نباید زیاد مته روی خشخاش گذاشت
    سربلند باشی
    ايميل زدن به استاد فقط به معناي خواستن پول و حمايت مالي ست. نه چيز ديگه
    نياز به هيچ تاكيدي نيست
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام
    استاد در جواب ایمیلم اینجوری جواب داده
    آیا می تونم واسه هزینه های زندگی روش حساب کنم یا نه؟
    از استاد چه جوری بخوام واسه هزینه ها بهم فاند بده؟

Dear Mr. Gohari,

I read with interest your email and CV. Given your academic background and experience, your skills and interests are relevant to the kind of PhD projects that we are involved in.
    Before we can take this any further, I need to clarify our position with regard to funding of a PhD study programme here in the Wolfson School. If you made an application and it was judged to be successful, you would be offered a bursary or studentship of £10,418 per year tax free towards your living costs. For International students, you should note that the tuition fees are of the order of £15,800 per year of study. A PhD programme normally requires at least 3 years of full-time study. You would thus have to provide your own financial support for fee payment.
    As part of the registration requirements, you would have to demonstrate a certain level of fluency in spoken and written English. I have extracted the following from the University documentation.
    English language qualifications:
    a. If your degree is not from an institution in the UK, where English is the sole language of teaching, the University requires that you provide evidence of English language proficiency.
    This is normally in the form of a certificate with a minimum IELTS result of 6.5, or a TOEFL result of 600 (paper-based system), or 100 (internet-based system). If you are sitting for a TOEFL, you should take the test at a time when the “written” part of the test is included.
    You would also have to provide a 2500 - 5000 word Research Proposal on the chosen research topic. Given your background and interests, I had one possible topics in mind. This is concerned with the automated measurement of machine tool wear in a production environment. If this topic appeals to you and you think that you can satisfy the above requirements, I can forward you more details about the actual research I have in mind.
    There is an online application form at the following link:
    http://www.lboro.ac.uk/departments/mechman/pg-research/
    and you will be asked to provide all the necessary documents i.e.,
    - Personal statement,
    - 2 references,
    - A piece of written work (in English),
    - Degree certificates and transcripts,
    - English qualification certificate if appropriate, (this is needed even if a student has been taught in English at a foreign institute)
    - 2,500-5,000 word Research Proposal
    More details can be found at the web link above. You should contact Mrs. Jo Mason (see details provided in the web pages) if you have any questions about the actual application process.
    Best wishes,

David Kerr PhD MSc CPhys MInstP
    www.lboro.ac.uk

Junior Member

سلام
    میشه لطفا بگید معنی ایمیل زیر اینه که فاند به من به طور کامل (برای تحصیل و زندگی) داده میشه یا نه؟
    باید الان چه جوابی بهش بدم؟
    Thank you for your interest in our PhD programme.

I should be pleased to offer you a PhD place in my research group, provided you are able to secure funding accordingly.

Please, draft a two to three page proposal on any of the areas that is of interest to you and send to me for review, I will then revert to you.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi770 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفا بگید معنی ایمیل زیر اینه که فاند به من به طور کامل (برای تحصیل و زندگی) داده میشه یا نه؟
    باید الان چه جوابی بهش بدم؟
    Thank you for your interest in our PhD programme.

I should be pleased to offer you a PhD place in my research group, provided you are able to secure funding accordingly.

Please, draft a two to three page proposal on any of the areas that is of interest to you and send to me for review, I will then revert to you.
    برعکس معنیش اینه که کل هزینه تون روباید خودتون تامین کنید.

بچه ها یه سوال: اگه به استادی میل بزنیم و Ok بده معنیش اینه که حتما باید TA یا RA بشیم؟ منظورم اینه که اگه فاند از نوع Award بخوایم بازم باید میل بزنیم؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sharif نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال: اگه به استادی میل بزنیم و Ok بده معنیش اینه که حتما باید TA یا RA بشیم؟ منظورم اینه که اگه فاند از نوع Award بخوایم بازم باید میل بزنیم؟
    اساتيد هستند كه TA & RA ميدند اما جايزه هاي ديگر را عمدتا خودتان بايد اقدام كنيد (البته بعضا با كمك استاد)
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

به نظر من که اکثرشون زیر آب شما رومیزنن تا کمک...متاسفانه از دوستان من هم بودن حتی استاد هم دانشکده ایش بود منظورم در زمون های قدیم طرف رزومش هم توپ بود ولی استاده گفت اصلا اپلای نکن برت نمیدارن!!!
    من یه استاد ایرانی پیدا کردم که خانم هستن و هم دانشگاهی من هم بودن، بهم گفت من opening دارم اپلای کن و باهام در تماس باش.
    اینم یه مثال نقض

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)