صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 151

موضوع: در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

یه سوال داشتم
    استاد هایی که بازنشسته (proffesor emeritus)هستند هم امکان فاند دارند؟ یعنی میشه بهشون ایمیل زد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط suprano628 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم
    استاد هایی که بازنشسته (proffesor emeritus)هستند هم امکان فاند دارند؟ یعنی میشه بهشون ایمیل زد؟
    خیر معمولا دانشجو سرپرستی نمیکنند.

سلام دوستان،
    یکی از استادای یکی از دانشگاهایی که من براش اپلای کرده بودم بهم ایمیل زد که ازم خوشش اومده و زمینه‌ی کاریش رو هم برام توضیح داد و گفت منابع مالی هم موجوده. بعد هم یه مصاحبه باهام کرد و آخر مصاحبه هم گفت ازت خوشم اومد و وقتی بیای اینجا به عنوان TA من هم میتونی کار کنی. حالا در کمتر از یک هفته از مصاحبه پذیرشم اومده و دانشگاه ازم خواسته مدارک مورد نیاز برای I-20 رو براشون بفرستم که یکی از این مدارک مدرک استطاعت مالی هست.

حالا من میخوام از استاد بخوام با توجه به قول‌هایی که به من داده به دانشکده بگه که فاند منو میده و دیگه نیازی به مدارک استطاعت مالی نیست. به نظرتون چجوری بهش بگم که بد نباشه؟؟

خیلی ممنون

با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم
    من به رئیس دپارتمنت دانشگاهی ایمیل زدم و او در جواب به من ایمیل زیر رو فرستاده
    Mehrab,Thanks for your interest in our school. We would encourage you to apply to our graduate program as your resume shows you have great experience. We have several students from Iran and I think you would find St Louis a good place to be.
    Kathleen O’Donnell directs our graduate admissions. Sh is copied here. She can help with any questions you may have.
    Sincerely,
    حالا می خواهم بدونم چطور مسئله فاند رو مطرح کنم. دوستان اگه متن درخواست رو به لاتین بگن ممنون می شم.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AT.T نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یکی از استادای یکی از دانشگاهایی که من براش اپلای کرده بودم بهم ایمیل زد که ازم خوشش اومده و زمینه‌ی کاریش رو هم برام توضیح داد و گفت منابع مالی هم موجوده. بعد هم یه مصاحبه باهام کرد و آخر مصاحبه هم گفت ازت خوشم اومد و وقتی بیای اینجا به عنوان TA من هم میتونی کار کنی. حالا در کمتر از یک هفته از مصاحبه پذیرشم اومده و دانشگاه ازم خواسته مدارک مورد نیاز برای I-20 رو براشون بفرستم که یکی از این مدارک مدرک استطاعت مالی هست.

حالا من میخوام از استاد بخوام با توجه به قول‌هایی که به من داده به دانشکده بگه که فاند منو میده و دیگه نیازی به مدارک استطاعت مالی نیست. به نظرتون چجوری بهش بگم که بد نباشه؟؟

خیلی ممنون
    Did they mention anything about funding in your admission letter? j
    If not it would be hard and you have to show your finanicail background
    You can ask him to give you an official offer otherwise you have to provide the documents they asked for
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

دوستان
    من واسه مستر تو آمریکا اپلای کردم و استادی که قراره بهم فاند بده(ایرانیه) گفته که تا اواسط تابستان گرنتش مشخص میشه و اگه فاند رو دریافت کنه سالی 20000 تا بهم میده .من قبلا بهش گفته بودم من می تونم ترم اول یا نهایتا سال اول هزینمو بدم.حالا می خوام واسه spring2015برم. تو سایت دانشگاه رو که می بینم نوشته که اسیستنت شیپ ها فقط 2000 دلار شهریه پرداخت میکنن.حالا به نظرتون من اگه سال اول بخوام هزینمو خودم بدم منم اسیتنت شیپ حساب میشم و شهریه 2000 دلاری میدم یا باید مثه بقیه بالای 2000 دلار شهریه بدم؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_ezati نمایش پست ها
    دوستان
    من واسه مستر تو آمریکا اپلای کردم و استادی که قراره بهم فاند بده(ایرانیه) گفته که تا اواسط تابستان گرنتش مشخص میشه و اگه فاند رو دریافت کنه سالی 20000 تا بهم میده .من قبلا بهش گفته بودم من می تونم ترم اول یا نهایتا سال اول هزینمو بدم.حالا می خوام واسه spring2015برم. تو سایت دانشگاه رو که می بینم نوشته که اسیستنت شیپ ها فقط 2000 دلار شهریه پرداخت میکنن.حالا به نظرتون من اگه سال اول بخوام هزینمو خودم بدم منم اسیتنت شیپ حساب میشم و شهریه 2000 دلاری میدم یا باید مثه بقیه بالای 2000 دلار شهریه بدم؟!
    اگر اسیستنت شیپ ندارید طبعا اسیستنت حساب نمیشوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر اسیستنت شیپ ندارید طبعا اسیستنت حساب نمیشوید.
    منم همینو نمی دونم .بهم ایمیل زیر رو داده:

Actually I have send a proposal in and asked for 3 years of funding for a graduate student. I am just praying that receives funding. Please pray that I receive the funding. You said you can support yourself for one year correct? Please let me know

ایمیل بعدیش:
    If I receive funding for the proposal that just send I will have $20,000 per year for a graduate student...
    منظورش اینه اگه فاندش جور بشه از سال اول 20000 تا بهم میده؟دلیل اینکه گفته می تونی سال اول ساپورت کنی پس چیه ؟من چون اول گفته بودم من سال اول میتونم هزینمو بدم دیگه نپرسیدم اینو ازش .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_ezati نمایش پست ها
    منم همینو نمی دونم .بهم ایمیل زیر رو داده:

Actually I have send a proposal in and asked for 3 years of funding for a graduate student. I am just praying that receives funding. Please pray that I receive the funding. You said you can support yourself for one year correct? Please let me know

ایمیل بعدیش:
    If I receive funding for the proposal that just send I will have $20,000 per year for a graduate student...
    منظورش اینه اگه فاندش جور بشه از سال اول 20000 تا بهم میده؟دلیل اینکه گفته می تونی سال اول ساپورت کنی پس چیه ؟من چون اول گفته بودم من سال اول میتونم هزینمو بدم دیگه نپرسیدم اینو ازش .

خیر. منظورش اینه که از سال دوم به شما 20 هززار تا میدن. سال اول رو که گویا خود شما گفتید میتونید تقبل کنید.

Junior Member

سلام به همه.یه سوال دارم .استاد در پاسخ به من گفتهif you secure a fellowship please tell me.
    بعد از پرس وجو متوجه شدم منظورش فانده.کسی اطلاع داره از کجا نامه بگیرم؟نامه ی سوری منظورمه
    ممنون میشم از جواباتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)