صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 151

موضوع: در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط lhmmsd نمایش پست ها
    سلام به همه.یه سوال دارم .استاد در پاسخ به من گفتهif you secure a fellowship please tell me.
    بعد از پرس وجو متوجه شدم منظورش فانده.کسی اطلاع داره از کجا نامه بگیرم؟نامه ی سوری منظورمه
    ممنون میشم از جواباتون
    نامه صوری به چه دردتون میخوره؟ مگر فاند لازم ندارید؟

Junior Member

با سلام عرض ادب خدمت دوستان من چند وقت پیش به یک استادی ایمیل زدم گفت اپلای کن بعد گفتم اسم شما رو بعنوان سوپروایز بزنم گفت بزن بعد یک ایمل دیگه زدم گفتم وضعیت فاند شما چطور؟ این جواب رو داد. بنظر شما این جواب یعنی 100% منو برمیداره و فاند داره؟ من به استاد دیگه ای تو اون گروه ایمیل نزنم و روی اون استاد حساب کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    All PhD students receive a stipend of $18k.
    This assumes that you get a differential fee waiver (which is pretty much guaranteed).
    On top of this, I expect that you’ll TA, which will bring in another $2k-$4k per year.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    کاش میشد اینجوری رک گفت ولی متاسفانه اگر میخواست جواب قطعی بهتون بده دیگه نمی گفت اول اپلای کنید
    چون فاند کامل داره میخواد بهترین رو انتخاب کنه که پولی که میده تا آخرین دلار، نهایت استفاده رو از دانشجوهه ببره ;-)
    نمیدونم، شاید بهتر باشه ازش بپرسید با توجه به رزومتون شانس پذیرشتون رو چقدر تخمین میزنه یا همچین چیزی. یه جوری که خیلی مستقیم نباشه بهش بر بخوره
    سلام
    بله منم با شما موافقم
    اپلای کلا شانسیه
    یه استادی منو واقعا میخاست
    خودش گفت تو بهترینی اپلای کن
    ما هم اپلای کردیم
    دقیقه 90 قبل از ددلاین از قرار یکی از ما قویتر اومده این استاده هم چسبیده بهش
    ای روزگار-چشت روز بد نبینه
    یه دفعه دیدم نامه ریجکت رو همون استاده که با هم صمیمی بودیم برام رک و پوسکنده فرستاد
    اصلا من همچین انتظاری نداشتم
    اون روز اصلا نتونستم غذا بخورم اینقدر حالم گرفته شد
    بلهههههههههه اینطوریه عزیزان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

سلام دوستان عزیز.من از دوتا استاد این جوابو گرفتم.لطفا بگین به نظرتون اینا فاند میدن و کلا چقدر میشه بهشون امیدوار بود؟ و اینکه اصلا موضوع فاند چجور مطرح کنم که بدشون نیاد و پشیمون بشن؟ ممنون

1 - I am looking for graduate students to work on ...... If you are interested, please complete the application through the.....graduate school website, and make sure mention my name.

2-
    Your qualifications for study here seem very good! I would encourage you to apply. Until you apply, I cannot say anything about financial assistance

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azitaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.من از دوتا استاد این جوابو گرفتم.لطفا بگین به نظرتون اینا فاند میدن و کلا چقدر میشه بهشون امیدوار بود؟ و اینکه اصلا موضوع فاند چجور مطرح کنم که بدشون نیاد و پشیمون بشن؟ ممنون

1 - I am looking for graduate students to work on ...... If you are interested, please complete the application through the.....graduate school website, and make sure mention my name.

2-
    Your qualifications for study here seem very good! I would encourage you to apply. Until you apply, I cannot say anything about financial assistance
    استاد دوم که بطور مشخص گفته تا اپلای نکنی در مورد فاندینگ چیزی نمیشود گفت. از اولی هم اگر نپرسیده اید مستقیما در مورد فاندینگ بپرسید. برای چی قرار باشه بدشون بیاد؟

Junior Member

سلام، دوستان. من یه استادی تو دانشگاه New Hampshire در جواب ایمیلم گفت که:" ما اکسپتت میکنیم ، حتما اپلای کن"... حالا چه جوری درباره فاند ازش سوال کنم؟ دنبال دو سه خط جمله رسمی هستم . مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Fastronomer آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Parichehr1 نمایش پست ها
    سلام، دوستان. من یه استادی تو دانشگاه New Hampshire در جواب ایمیلم گفت که:" ما اکسپتت میکنیم ، حتما اپلای کن"... حالا چه جوری درباره فاند ازش سوال کنم؟ دنبال دو سه خط جمله رسمی هستم . مرسی
    پيشنهاد:
    Do I have any chance for project scholarship or teacher assistantship
    or
    Do I have chance for financial support?
    the best , never rest

Junior Member

همیون طوری که دوستان دربالا اشاره کردن میل ردن الکی باعث می شه که استاد نسبت به شما منفی نگر بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نامه صوری به چه دردتون میخوره؟ مگر فاند لازم ندارید؟

نه خودم میخوام هزینه زندگیمو بدم.ولی به نامه نیاز دارم

دانشگاهی که مدنظرم بود یه مصاحبه گذاشت و قرار بود که من با اعضای هیئت علمی دانشگاه صحبت کنم. به وقت اونها مصاحبه ساعت 8 صبح بود و فقط یه خانم که مسئول پذیرش بود با من صحبت کرد و از استادها خبری نبود، دو هفته بعد از مصاحبه من به یک استاد ایمیل زدم و ایشون خیلی استقبال کردن و گفتن که به زودی در مورد مصاحبه خبرت میکنیم. من هم توضیح دادم که یه مصاحبه داشتم. ایشون هم گفتن پس توی اسکایپ بیا در مورد گروهم برات توضیح بدم. موقعی که میخواستم ساعتهای خالی رو بهش بگم نامه ی آفر دانشگاه بدستم رسید که بهم TA داده بودن برای 10 ماه. آیا میتونم به استاد بگم که میخوام RA بشم یا اینکه حداقل 2 ماه باقیمانده رو بهم RA بده؟ آخه من از جای دیگه فاند دارم که 6000 دلار از اینجا بیشتره البته این دانشگاه رو ترجیح میدم حتی با همین فاند! ولی خوب در کل امکانش هست که استاد بتونه فاند رو زیاد کنه؟ اگه زودتر به استاد ایمیل زده بودم بهتر بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)