صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 52

موضوع: عملکرد کُند سفارت کانادا در صدور روادید و مشکل سربازی (پایان مهلت یک ساله)

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عملکرد کُند سفارت کانادا در صدور روادید و مشکل سربازی (پایان مهلت یک ساله)

نقل قول نوشته اصلی توسط uzamani نمایش پست ها
    تو مجوز خروجم نوشته تا 29 شهریور. بقیه اطلاعاتم هم تو جدول هست. دیفر هم نکردم.
    دوست من گویا شما میخوای بری وزارت علوم.
    من هم باید برم تو این هفته.
    میخوای (اگه موافقی البته) هماهنگ کنیم و با هم بریم؟
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عملکرد کُند سفارت کانادا در صدور روادید و مشکل سربازی (پایان مهلت یک ساله)

داداش شما خاطرت هست دقیقاً کی مجوز رو گرفتی؟
    تو مجوز خروجم نوشته تا 29 شهریور. بقیه اطلاعاتم هم تو جدول هست. دیفر هم نکردم.

Junior Member

بچه ها من الان پاسپورتمو برداشتم و رفتم پلیس فرودگاه واسم چکش کرد. همون چهارم آبان آخرین فرصت خروجمه. یعنی دقیقاً شش ماه بعد از تاریخ صدور معافیت تحصیلیم.

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_759 نمایش پست ها
    بچه ها من الان پاسپورتمو برداشتم و رفتم پلیس فرودگاه واسم چکش کرد. همون چهارم آبان آخرین فرصت خروجمه. یعنی دقیقاً شش ماه بعد از تاریخ صدور معافیت تحصیلیم.
    یعنی این مشکلی بابت سربازی ایجاد نمیکنه؟
    من شنیدم اگه بعد از اون مهلت یک ساله، بلافاصله درس شروع نشه مشکل سربازی خواهد داشت. یعنی باید وزارت علوم به نظام وظیفه بگه که این بابا اوضاعش اینطوری هست و هر کاری با تایید نظام وظیفه انجام بشه.
    این مشکل وجود نداره؟

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Junior Member

آرش جان موقع خروج از کشور تنها ارگانی که تو رو چک میکنه، پلیس فرودگاهه (اینو امروز از خود پلیس فرودگاه شنیدم). شما تا یک سال بعد از اتمام درست (یا مثل من انصراف) اجازه داری به نحوی اعلام کنی که میخوای به تحصیل بر میگردی (با ارائه مدرک مثل نامه پذیرش). حالا ممکنه 6 ماه بعدش بخوای شروع کنی. ینی در واقع یکسال فرصت داری که مجوز ادامه تحصیلو بگیری.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashgold2002 نمایش پست ها
    یعنی این مشکلی بابت سربازی ایجاد نمیکنه؟
    من شنیدم اگه بعد از اون مهلت یک ساله، بلافاصله درس شروع نشه مشکل سربازی خواهد داشت. یعنی باید وزارت علوم به نظام وظیفه بگه که این بابا اوضاعش اینطوری هست و هر کاری با تایید نظام وظیفه انجام بشه.
    این مشکل وجود نداره؟

Junior Member uzamani آواتار ها

دوستم میگه اونایی که مهلت خروجشون تموم میشه تا یه 10 الی 15 روز باهاشون راه میان.

Junior Member

واست از ته دل دعا میکنم که هفته آینده ویزات بیاد. اگه هم نیومد از بابت این شنیده مطمئن شو و اگه دیدی همچین اعتباری بهش نیس، ریسک نکن و از کشور خارج شو.
    دوستم میگه اونایی که مهلت خروجشون تموم میشه تا یه 10 الی 15 روز باهاشون راه میان.

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_759 نمایش پست ها
    آرش جان موقع خروج از کشور تنها ارگانی که تو رو چک میکنه، پلیس فرودگاهه (اینو امروز از خود پلیس فرودگاه شنیدم). شما تا یک سال بعد از اتمام درست (یا مثل من انصراف) اجازه داری به نحوی اعلام کنی که میخوای به تحصیل بر میگردی (با ارائه مدرک مثل نامه پذیرش). حالا ممکنه 6 ماه بعدش بخوای شروع کنی. ینی در واقع یکسال فرصت داری که مجوز ادامه تحصیلو بگیری.
    خدا عمرت بده، داشتم خفه میشدم!
    یه مشکل دیگه هم هست که من هنوز مجوز خروج ندارم از گذرنامه...
    برای این هم که شده باید برم وزارت علوم.
    البته دفعه پیش آقای پاداشی فهمید که ویزام نیومده و گفت لازم نیست بری برای مجوز (علیرغم اصرار من) و گفت هر وقت ویزات اومد ما هماهنگ میکنیم که در اسرع وقت مجوز رو از گذرنامه بگیری.

Junior Member

سلام،
    آقا من قبلا هم گفته بودم که دارم می رم ترکیه... الان دقیقا 1 هفته است که استانبولم و دارم تو یه مسافر خونه یا به قول خودشون هتل!!!!!!! سپری می کنم. احیانن اگر چند نفر ترکیه اومدنی شدین ما رم با خبر کنین...

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hsallehi نمایش پست ها
    سلام،
    آقا من قبلا هم گفته بودم که دارم می رم ترکیه... الان دقیقا 1 هفته است که استانبولم و دارم تو یه مسافر خونه یا به قول خودشون هتل!!!!!!! سپری می کنم. احیانن اگر چند نفر ترکیه اومدنی شدین ما رم با خبر کنین...
    سلام دوست من.
    اوه، شما راهی بلاد غربت شدی؟!
    داداش ببین میتونی یه جوری وارد سفارت بشی و بهشون بفهمونی که اول برای خودت و بعد برای چند تا دیگه از دوستات همچین مشکلی پیش اومده و سربازی داره گریبانگیرشون میشه! و اگه فکری نکنن، تا یکی دو هفته دیگه یه کمپ با افراد سرباز جلوی در سفارت صف میکشن!
    ببین راه حلی، گزینه ای، چیزی جلو پامون میزارن یا نه.
    از اینوریا که بخاری بلند نمیشه، خدا کنه اونا دلشون بسوزه...
    مرسی دوست من.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)