صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 52

موضوع: عملکرد کُند سفارت کانادا در صدور روادید و مشکل سربازی (پایان مهلت یک ساله)

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عملکرد کُند سفارت کانادا در صدور روادید و مشکل سربازی (پایان مهلت یک ساله)

نقل قول نوشته اصلی توسط liliyom2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز،
    من آخراي مرداد 92 مجوز خروج گرفتم كه 2 ماه اعتبار داشت، يعني تا آخر مهر ماه. الان پاس ريكوئست شدم و ميخام ببينم بعد اينكه ويزا رو گرفتم و بردم وزارت علوم چقد طول ميكشه تا دوباره مجوز بگيرم. چون من تا پيكاپو انجام بدم ميشه 22 دسامبر و بليطم برا 26 دسامبره! با اين حساب ميرسم به پرواز؟
    ممنون ميشم سريع جواب بدين
    سلام دوست من.
    مشکلی از این بابت نیست. گیر اصلی همون ویزا بوده. در شرایط اضطراری با نشان دادن نامه وزارت علوم و با نشون دادن بلیط به اداره گذرنامه، در اسرع وقت مجوز خروج براتون صادر میشه.
    موفق باشید.
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عملکرد کُند سفارت کانادا در صدور روادید و مشکل سربازی (پایان مهلت یک ساله)

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgold2002 نمایش پست ها
    سلام دوست من.
    مشکلی از این بابت نیست. گیر اصلی همون ویزا بوده. در شرایط اضطراری با نشان دادن نامه وزارت علوم و با نشون دادن بلیط به اداره گذرنامه، در اسرع وقت مجوز خروج براتون صادر میشه.
    موفق باشید.
    ممنون كه جواب دادين.
    يعني ممكنه در عرض يك روز مثلا مجوزو بدن؟

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

ممنون كه جواب دادين.
    يعني ممكنه در عرض يك روز مثلا مجوزو بدن؟
    بله، تا جایی که اطلاع دارم میشه، با این حال حتما باز هم خودت مطمئن شو دوست من.
    باید صبح زود با کپی ویزا وزارت علوم باشی تا اونها نامه مجوز خروج رو خطاب به گذرنامه صادر کنن.
    بعد هم باید به سرعت (حداکثر قبل از ساعت 1:30) اداره گذرنامه باشی و وقتی میخوای مدارکت رو برای نوبت گرفتن تحویل بدی، بلیطت رو هم نشون بدی که اونها نهایت همکاری رو با شما انجام بدن.
    موفق باشی.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgold2002 نمایش پست ها
    بله، تا جایی که اطلاع دارم میشه، با این حال حتما باز هم خودت مطمئن شو دوست من.
    باید صبح زود با کپی ویزا وزارت علوم باشی تا اونها نامه مجوز خروج رو خطاب به گذرنامه صادر کنن.
    بعد هم باید به سرعت (حداکثر قبل از ساعت 1:30) اداره گذرنامه باشی و وقتی میخوای مدارکت رو برای نوبت گرفتن تحویل بدی، بلیطت رو هم نشون بدی که اونها نهایت همکاری رو با شما انجام بدن.
    موفق باشی.
    پس حتما بايد ويزا رو گرفته باشم تا وزارت مجوز بده
    آيا ميشه با اسكن ويزا اينكارو انجام داد؟
    بازم ممنون

Junior Member

ببخشيد دوست عزيز من دقت نكردم كه شما گفتين با كپي ويزا ميشه انجام داد الان ابهام رفع شد

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

ببخشيد دوست عزيز من دقت نكردم كه شما گفتين با كپي ويزا ميشه انجام داد الان ابهام رفع شد
    البته از من فقط کپی رو خواستن و اصلاً اصل رو ندیدن!
    اما به هر حال بهتره که اصلش رو هم محض احتیاط به همراه داشته باشی.
    موفق باشی دوست من.

Junior Member

من این موضوع رو به معاون قسمت پذیرش با هزینه شخصی گفتم، اون به من گفت با اینکه یکسال تو تموم میشه میتونی دیفر کنی حالا نمیدونم حرفشو عوض میکنه یا نه.

Junior Member

بچه ها کسی هس ک ددلاین سربازی داشته باشه؟؟
    به من گفتن اگه تا 20 بهمن با ویزا نرم وزارت علوم، معافیتم باطل میشه و باید برم سربازی...
    کسی تجربه یا شرایط مشابه من نداره؟

Junior Member

سلام

در مورد مشکل سربازی سوالی داشتم. من الان پذیرش از کانادا دارم. از مهلت 1 ساله من هم 2 ماه میگذره. قبل از اتمام این مهلت رفتم کارای سربازیو انجام دادم و تاریخ اعزام من شد 1 اسفند 94. یعنی با این وجود باز هم به من اجازه نمیدن از کشور خارج بشم؟ پذیرش من بای ژانویه 2016 دادن و ای میل که پذیرفته شدمو 22 اکتبر 2015 دادند. با این فرصت کم مجبور میشم دیفر کنم ترم بهار. اون موقع سربازم (گرچه میگن میشه عقب انداخت تاریخ اعزامو و تا اون موقع من میتونم ویزا بگیرم و برم البته به شرط اینکه اون مشکل 1 ساله وجود نداشته باشه)

ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nitro نمایش پست ها
    سلام

در مورد مشکل سربازی سوالی داشتم. من الان پذیرش از کانادا دارم. از مهلت 1 ساله من هم 2 ماه میگذره. قبل از اتمام این مهلت رفتم کارای سربازیو انجام دادم و تاریخ اعزام من شد 1 اسفند 94. یعنی با این وجود باز هم به من اجازه نمیدن از کشور خارج بشم؟ پذیرش من بای ژانویه 2016 دادن و ای میل که پذیرفته شدمو 22 اکتبر 2015 دادند. با این فرصت کم مجبور میشم دیفر کنم ترم بهار. اون موقع سربازم (گرچه میگن میشه عقب انداخت تاریخ اعزامو و تا اون موقع من میتونم ویزا بگیرم و برم البته به شرط اینکه اون مشکل 1 ساله وجود نداشته باشه)

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ببین دوست من شما الان راهی که داری اینه که ببینی میشه الان معافیت تحصیلی بگیری یا نه؟ این مورد بهتره
    موردی دیده شده که در حین خدمت هم رفته

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)