صفحه 17 از 57 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط applyabroado نمایش پست ها
    سلام
    گواهی قبولی سراسری رو از کجا باید گرفت؟
    من دانشگاه علمی کاربردی بودم، هم کاردانی (ترمی) و هم کارشناسی (ترمی)
    سازمان سنجش
    واحد ارتباطات مردمي: تهران، خيابان کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی (ویلا)، کوچه شهيد اماني، واحد ارتباطات مردمي
    میری اینجا میگی گواهی قبولی کنکور میخوام فرم بهت میدن پر میکنی بعد با پست میفرستن به آدرست. شما فکنم باید 2 تا فرم پر کنی چون دو تا کنکور دادی.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    سازمان سنجش
    واحد ارتباطات مردمي: تهران، خيابان کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی (ویلا)، کوچه شهيد اماني، واحد ارتباطات مردمي
    میری اینجا میگی گواهی قبولی کنکور میخوام فرم بهت میدن پر میکنی بعد با پست میفرستن به آدرست. شما فکنم باید 2 تا فرم پر کنی چون دو تا کنکور دادی.
    ما که دانشگاه آزاد لیسانس گرفتیم هم به این گواهی برای ویزا نیاز داریم ؟؟؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    ما که دانشگاه آزاد لیسانس گرفتیم هم به این گواهی برای ویزا نیاز داریم ؟؟؟!؟
    خیر ما کلا معافیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

دوستان ایا با پرینت اسکن پذیرش میشه رفت سفارت ؟؟ یا اصل نامه پذیرش رو میخان ؟ دانشگاه اخن 3 هفته پستش طول میکشه و ادرس پستی من اشتباهه ممکنه به دستم نرسه اصل پذیرش.چکار کنم ؟ 50 روز دیگه وقت سفارته

Junior Member

سلام دوستان، گذرنامه خانمم مفقود شده، چون اعتبار داشته گرفتن المثنی پروسه زمانبر 6 تا 7 ماهه داره، من خودم خارج کشور زندگی می کنم و خانمم با همون گذرنامه تقاضای ویزای الحاق به همسر در سفارت آلمان داده بود و ما منتظر بودیم که ویزا بیاد که این اتفاق افتاد. آیا راهی هست که بشه گذرنامه جدید را زودتر از موعد مقررگرفت؟ آیا ویزای خانمم بیاد می تونیم از سفارت بخواهیم که زمان دریافت ویزا را برای ۵/۶ ماه بعد بزنن که تا اون موقع گذرنامه جدید آماده بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    دوستان ایا با پرینت اسکن پذیرش میشه رفت سفارت ؟؟ یا اصل نامه پذیرش رو میخان ؟ دانشگاه اخن 3 هفته پستش طول میکشه و ادرس پستی من اشتباهه ممکنه به دستم نرسه اصل پذیرش.چکار کنم ؟ 50 روز دیگه وقت سفارته
    بله پرینت هم کافی هست.

سلام دوستان.من 34سالمه و میخوام برای مستر آی تی در یکی از دانشگاههای المان اقدام کنم.کارشناسی ارشد قبلیمو در رشته صنایع در سال 87 از دانشگاه امیرکبیر گرفتم با معدل 15.25 وهمچنین معدل کارشناسیم 13.25 از دانشگاهه اصفهانه.حدودا شش سال سابقه کار دارم و چند ترم هم در دانشگاههای ازاد و پیام نور تدریس کردم.فکر میکنید با این شرایط به من ویزا میدن؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoor_11mehr نمایش پست ها
    سلام دوستان.من 34سالمه و میخوام برای مستر آی تی در یکی از دانشگاههای المان اقدام کنم.کارشناسی ارشد قبلیمو در رشته صنایع در سال 87 از دانشگاه امیرکبیر گرفتم با معدل 15.25 وهمچنین معدل کارشناسیم 13.25 از دانشگاهه اصفهانه.حدودا شش سال سابقه کار دارم و چند ترم هم در دانشگاههای ازاد و پیام نور تدریس کردم.فکر میکنید با این شرایط به من ویزا میدن؟
    درود
    شما سابقه کارتون مرتبط با رشته باشه و اینکه از یه دانشگاه خوب پذیرش بگیری با یه نامه موتیواسیون خوب حتما شانس دارید. اگر به المانی میخواید هم برید که هر چی مدرک بالاتری داشته باشید باز بهتره.
    توضیح اینکه با توجه به تجربه، سفارت به یک سری شهرها بد ویزا میده. (البته غیر ممکن نیست ). مثل پادربورن، هانوفر، کلاستهال و ... هر چند که خیلیا با همین شهرا اقدام کردن و ویزا گرفتن ولی خیلیا هم ریجکت شدن. من خودم چندین و چند نفر رو میشناسم.
    پس برای پایین اوردن ریسک واسه چندین جا اقدام کنید و ترچیحا با شهری که جز اینایی که گفتم نبود اقدام کنید.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    درود
    شما سابقه کارتون مرتبط با رشته باشه و اینکه از یه دانشگاه خوب پذیرش بگیری با یه نامه موتیواسیون خوب حتما شانس دارید. اگر به المانی میخواید هم برید که هر چی مدرک بالاتری داشته باشید باز بهتره.
    توضیح اینکه با توجه به تجربه، سفارت به یک سری شهرها بد ویزا میده. (البته غیر ممکن نیست ). مثل پادربورن، هانوفر، کلاستهال و ... هر چند که خیلیا با همین شهرا اقدام کردن و ویزا گرفتن ولی خیلیا هم ریجکت شدن. من خودم چندین و چند نفر رو میشناسم.
    پس برای پایین اوردن ریسک واسه چندین جا اقدام کنید و ترچیحا با شهری که جز اینایی که گفتم نبود اقدام کنید.
    واقعا ممنونم.خیلی سریع و بموقع راهنماییم کردین. سوابق شغلی بنده چهار سال در زمینه مدیریت و کنترل پروژه و تقریبا دو سال در زمینه بازاریابی و فروش یوده که تقریبا برای نود درصد از اونها سابقه بیمه هم دارم.تدریسمم اکثرا به رشته صنایع بر میگرده که نامه از دانشگاههایی که تدریس کردم میتونم بگیرم و ترجمه کرده و ضمیمه مدارکم کنم.منتها یا توجه به اینکه مجددا میخوام برای مستر اقدام کنم، برای اینکه حساسیت ایجاد نشه نمیخوام در رشته صنایع که یکبار فوق گرفتم اقدام کنم.بلکه با توجه به ارتباط تنگاتنگ این رشته با رشته هایی مثل ای تی . یا تجارت الکترونیک برای اونها میخوام اقدام کنمکه سوابق کاریم مستقیما به رشته جدید ارتباط نداره ولی بی ارتباط هم نیست.در حال حاضر جایگاه شغلی خوبی دارم ولی واقعا دنبال این موضوع هستم پس ازهفت سال تجربه کاری مجددا معلومات خودم را بروز کرده و گسترش بدم.اگر دوستان نظر خاصی در مورد وضعیت بنده دارن و یا پیشنهادی مبنی بر اقدام برای مستر مجدد رشته قبلی و یا رشته ای تی که البته شانس بیشتری برای گرفتن ویزا داشته باشم، لطف می کنند بنده را راهنمایی کنند.مجددا از لطف و راهنمایی شما و سایر دوستان تشکر می کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoor_11mehr نمایش پست ها
    واقعا ممنونم.خیلی سریع و بموقع راهنماییم کردین. سوابق شغلی بنده چهار سال در زمینه مدیریت و کنترل پروژه و تقریبا دو سال در زمینه بازاریابی و فروش یوده که تقریبا برای نود درصد از اونها سابقه بیمه هم دارم.تدریسمم اکثرا به رشته صنایع بر میگرده که نامه از دانشگاههایی که تدریس کردم میتونم بگیرم و ترجمه کرده و ضمیمه مدارکم کنم.منتها یا توجه به اینکه مجددا میخوام برای مستر اقدام کنم، برای اینکه حساسیت ایجاد نشه نمیخوام در رشته صنایع که یکبار فوق گرفتم اقدام کنم.بلکه با توجه به ارتباط تنگاتنگ این رشته با رشته هایی مثل ای تی . یا تجارت الکترونیک برای اونها میخوام اقدام کنمکه سوابق کاریم مستقیما به رشته جدید ارتباط نداره ولی بی ارتباط هم نیست.در حال حاضر جایگاه شغلی خوبی دارم ولی واقعا دنبال این موضوع هستم پس ازهفت سال تجربه کاری مجددا معلومات خودم را بروز کرده و گسترش بدم.اگر دوستان نظر خاصی در مورد وضعیت بنده دارن و یا پیشنهادی مبنی بر اقدام برای مستر مجدد رشته قبلی و یا رشته ای تی که البته شانس بیشتری برای گرفتن ویزا داشته باشم، لطف می کنند بنده را راهنمایی کنند.مجددا از لطف و راهنمایی شما و سایر دوستان تشکر می کنم
    یک نکته مهم در پذیرش فوق لیسانس آلمان انطباق مدرک لیسانس شما با فوق لیسانسیه که میخواید بگیرید. یک حداقل انطباقی رو باید داشته باشید در اکثر رشته ها. این انطباق رو شورای پذیرش هر رشته دانشگاه بررسی میکنه. اطلاعات دقیقتر رو از وبسایت رشته های مورد نظرتون بگیرید. اطلاعات کامل رو هم فقط زمانی به دست میارید که ریز نمرات ترجمه شده تونو بفرستید و دانشکده مربوطه نظرشو اعلام کنه. به نظر من زودتر این کار رو بکنید تا به مسیرتون جهت دهی درستی بدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)