صفحه 13 از 57 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

درود
    در گذرنام اسپل اسمم به اشتباه Mahmod است که با اون آیلتس گرفتم .
    مدارک دبیرستان و دانشگاه که مهر دادگستری و وزارت خارجه دارن اسپل درست ولی متفاوت با گذرنامه دارن Mahmoud

با توجه به اینکه زمان گذرنامه 3ماه دیگه تمام میشه ، میتونم گذرنامه رو عوض کنم تا با کل ترجمه ها هماهنگ شه اما مدرک آیلتس متفاوت باقی میمونه
    پرسش اینجاست که سفارت به این قضیه گیر نمیده ؟

بهتر نیست دوباره مدارک رو ترجمه کنم ؟
    چون اشتباه از جانب اونا بوده ( کپی پاسو داشتن )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد و مشکل احتمالی ویزا ؟

دوستان، منم دارم شرایط شما رو دارم
    من ارشد ریاضی خوندم اینجا، وسال پیش برا دکترا با بورس تلاش کردم که نشد، الان دوباره برا ارشد اپلای کردم و دانشگاه اف او برلین پذیرش گرفتم ، حالا یکم بابت سفارت نگرانم و سفارتم خیلی نزدیکه
    من می خوام واقعیت بگم که
    1- شرایط رشته من در المان متفاوته و اونجا به جنبه های عملی رشته بیشتر تووجه میشه و همینطور چون پذیرشم انگلیسیه، یه تجربه خوب بین المللی و من می تونم با فضا یه دانشگاه خوب و بزرگ آشنا شم و خودم کم کم برای ادامه تحصیل آماده کنم ؟
    من هم در سال 91 دفاع کردم ، از اون موقع هم دارم تو مدرسه تدریس می کنم ، که گواهیشم ارایه دادم
    واقعا ممنون می شم نظرتوتنو بگید

Junior Member

سلام.

من امریه دانشگاه امام حسین برام درست شده ولی میخوام بعد از خدمت خارج از کشور ادامه تحصیل بدم (آلمان اولویت اول، اولویت بعدی کانادا یا امریکا). با توجه به اینکه محل خدمت روی کارت پایان خدمت ثبت میشه به نظرتون امکان داره محل خدمتم باعث بشه که بهم وبزا ندن؟ به نظرتون امریه رو برم؟ من باید تا شنبه تصمیم بگیرم. ممنون اگر سریع جواب بدین.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط Flutt نمایش پست ها
    سلام.

من امریه دانشگاه امام حسین برام درست شده ولی میخوام بعد از خدمت خارج از کشور ادامه تحصیل بدم (آلمان اولویت اول، اولویت بعدی کانادا یا امریکا). با توجه به اینکه محل خدمت روی کارت پایان خدمت ثبت میشه به نظرتون امکان داره محل خدمتم باعث بشه که بهم وبزا ندن؟ به نظرتون امریه رو برم؟ من باید تا شنبه تصمیم بگیرم. ممنون اگر سریع جواب بدین.
    برای آلمان سزبازی مهم نیست !
    اصلا کار ندارن شما سربازی رفتی یا نه. چه برسه به اینکه ببینن کجا خدمت کردین !
    روی کارتهای هوشمند که محل خدمت درج نمیشه !؟ درج میشه ؟

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

درود، دوستان وقتتنون بخیر،
    مورد من شاید یکم عجیب به نظر برسه
    من ارشد ریاضی خوندم در دانشگاه تربیت معلم تهران
    دو دانشگاه FU Berlin , Osanbruck--که من برلین انتخاب کردم
    پذیرش گرفتم ، چیزی به مصاحبه سفارتم نمونده
    ولی در همین حین ، همین دیروز یکی از دانشگاه های که اپلای کرده بودم Chemnitz برا دکترا اوکی شد، یعنی استاد راهنما اومد مصاحبه گرفت ازم و اوکی نهایی داد ، ولی برگه تاییدش قطعا بعد از وقت سفارت من دستم می رسه.

ممنون می شم این سوال ها رو دقیق بخونید وراهنمایی کنید ، طبق محاسبات خودم کلا دو راه بیشتر ندارم
    1- رفتن به سفارت ، وارایه مدارک و توصیه نامه بر اساس همون ارشد مجدد در FU-Berlin (نکات منفی: ارشد مجدد یکم احتمال اذیت شدن داره- نکات مثبت : نامه پذیرشو دارم و دانشگاه معتبر )
    2-رفتن به سفارت و درخواست از اونا برا وقت مجدد برای دکترا و صرف نظر از ارشد برلین (نکات منفی: هنوز نامه ادمیشن رسمی من برا دکترا نیومده ، هر چند اوکی نهایی بهم داده استاد و ممکنه سفارت قبول نکنه- نکات مثبت : در صورت پذیرفته شدن آغاز دوره دکترا بدون صرف هزینه اضافی و اقامت محکم تر و طولانی تر)

من خودم نظرم روی 1 هست ، چون فکر می کنم احتمال که درست بشه هست و اگر هم نشه مجدد برا دکترا اقدام می کنم
    ممنون می شم نظرتون بفرمایید
    البته همه اینجا کارشون مهمه ..واقعیت اینه که زیاد وقت برا فکر کردن ندارم
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad18r200 نمایش پست ها
    درود، دوستان وقتتنون بخیر،
    مورد من شاید یکم عجیب به نظر برسه
    من ارشد ریاضی خوندم در دانشگاه تربیت معلم تهران
    دو دانشگاه FU Berlin , Osanbruck--که من برلین انتخاب کردم
    پذیرش گرفتم ، چیزی به مصاحبه سفارتم نمونده
    ولی در همین حین ، همین دیروز یکی از دانشگاه های که اپلای کرده بودم Chemnitz برا دکترا اوکی شد، یعنی استاد راهنما اومد مصاحبه گرفت ازم و اوکی نهایی داد ، ولی برگه تاییدش قطعا بعد از وقت سفارت من دستم می رسه.

ممنون می شم این سوال ها رو دقیق بخونید وراهنمایی کنید ، طبق محاسبات خودم کلا دو راه بیشتر ندارم
    1- رفتن به سفارت ، وارایه مدارک و توصیه نامه بر اساس همون ارشد مجدد در FU-Berlin (نکات منفی: ارشد مجدد یکم احتمال اذیت شدن داره- نکات مثبت : نامه پذیرشو دارم و دانشگاه معتبر )
    2-رفتن به سفارت و درخواست از اونا برا وقت مجدد برای دکترا و صرف نظر از ارشد برلین (نکات منفی: هنوز نامه ادمیشن رسمی من برا دکترا نیومده ، هر چند اوکی نهایی بهم داده استاد و ممکنه سفارت قبول نکنه- نکات مثبت : در صورت پذیرفته شدن آغاز دوره دکترا بدون صرف هزینه اضافی و اقامت محکم تر و طولانی تر)

من خودم نظرم روی 1 هست ، چون فکر می کنم احتمال که درست بشه هست و اگر هم نشه مجدد برا دکترا اقدام می کنم
    ممنون می شم نظرتون بفرمایید
    البته همه اینجا کارشون مهمه ..واقعیت اینه که زیاد وقت برا فکر کردن ندارم
    ممنون
    بهترین تصمیم گیرنده خودتون هستین !
    البته منم نظرم روی مورد 1 هستش.
    ولی به هر حال روز تحویل مدرک که برین، احتمالا ازتون میپرسن که میخواین دکترا بخونین یا نه !
    سعی کنین انگیزه نامه قوی و موجه بهشون تحویل بدین، توی انگیزه نامه میتونین مانور بدین و توجیه کنین.
    موفق باشید.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

سلام دوستان، خاله ی بنده از سال ها پیش در آلمان زندگی میکنه از طریق پناهندگی، مادرم هم یه بار رفته آلمان پیشش، حالا من توی سفارت بگم خالم آلمان هست یا نه؟ به نظرتون پناهنده شدنش میتونه نکته ی منفی برای من باشه؟ دلم نمیخواد بگم بهشون ولی ممکنه بفهمن خودشون؟

Junior Member

سلام دوستان.اگه از یه رشته به زبان آلمانی پذیرش داشته باشم که ازم الان مدرک آلمانی نحوان و خودشون کورس های آلمانی برگزار کنن و تا زمان سفارت مدرک A2 داشته باشم و آیلتس 7 هم ارائه بدم به نظرتون مدرک آیلتس باعث میشه که ازم B1 نخوان و پذیرش بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_app نمایش پست ها
    سلام دوستان.اگه از یه رشته به زبان آلمانی پذیرش داشته باشم که ازم الان مدرک آلمانی نحوان و خودشون کورس های آلمانی برگزار کنن و تا زمان سفارت مدرک A2 داشته باشم و آیلتس 7 هم ارائه بدم به نظرتون مدرک آیلتس باعث میشه که ازم B1 نخوان و پذیرش بگیرم؟
    برای سفارت مهم نیست اگر دانشگاه مدرک آ1 هم بخواد بازم سفارت ب1 میخواد.مگر اینکه رشته انگلیسی باشه کلا که دیگه نیازی به مدرک المانی نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

سلام به همه
    من یه سئوالی داشتم لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه ، من همه مدارکم آماده است و فقط منتظرم نمره زبانم بیاد ، با فرض بر اینکه پذیرش هم بگیرم از دانشگاه امکانش هست که سفارت بازهم ویزا صادر نکنه ، و اگه این امکانش هست چه دلایلی باعث این موضوع میشه ، آیا ندونستن زبان آلمانی تاثیری داره تو این موضوع؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)