صفحه 42 از 57 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    تو مدت گپ تحصیلی چکار میکردید؟ کار میکردید؟ زبان میخوندید؟ یا سرباز بودید؟ بهر حال به نظر من بهتره و فکر کنم لازمه اشاره کنید. چون اگه اشاره نکنید و بعدا خودشون بفهمند خیلی بدتر میشه. باید سعی کنید گپ تحصیلی رو با انگیزه نامه خیلی قوی کاور کنید. حتما هم باید برای اون مدت گپ تحصلیتون مدارک و مستندات داشته باشید. باید هم تو انگیزه نامه و هم تو مصاحبه افیسر رو متقاعد کنید که هدفتون برای رفتن به المان واقعا تحصیله. و اینکه دلیل قانع کننده واسه مستر مجددتون داشته باشید. باید به افسیر ثابت کنید که اگه گپ تحصیلی داشتید بجاش تو اون مدت کار مثبتی انجام دادید به نظر من با مدرک زبان بالا میتونید این مورد رو کاور کنید. البته اینم باید در نظر بگیرید که احتمال اینکه پروسه پروندتون به خاطر مستر مجدد طولانی بشه و یا حتی چک امنیتی بخوره زیاده.
    راستش من کارمند بانک هستم.از سال 89 تا الان. مثلا مدرکی دال بر مرخصی بدون حقوق از بانک بگیرم و تو مصاحبه بگم که باید برگردم چون در بانک وثایق سنگینی دارم؟؟؟ ضمنا نمره آیلتس من 5.5 بوده و پذیرش من به زبان انگلیسی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط saghishab نمایش پست ها
    راستش من کارمند بانک هستم.از سال 89 تا الان. مثلا مدرکی دال بر مرخصی بدون حقوق از بانک بگیرم و تو مصاحبه بگم که باید برگردم چون در بانک وثایق سنگینی دارم؟؟؟ ضمنا نمره آیلتس من 5.5 بوده و پذیرش من به زبان انگلیسی هست.

دوست عزیز معمولا دانشگاهای آلمان برای مستر مجدد حداقل آیلتس 6رو لازم دارند اگر دانشگاه شماهم نمره 6حداقلش باشه ممکنه تو این مورد هم به مشکل بربخورید. جدای از این به نظر من گپ9ساله چیز کمی نیست و باید دلایل کاملا قانع کننده ای داشته باشید برای پر گردنش و اینکه اگر برای مستر مجدد اقدام میکنید احتمال99درصد فرم امنیتی خواهید خورد و این روند پروسه ویزای شمارو درصورت کامل بودن بقیه مدارک حداقل سه ماه به تعویق میندازه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    دوست عزیز معمولا دانشگاهای آلمان برای مستر مجدد حداقل آیلتس 6رو لازم دارند اگر دانشگاه شماهم نمره 6حداقلش باشه ممکنه تو این مورد هم به مشکل بربخورید. جدای از این به نظر من گپ9ساله چیز کمی نیست و باید دلایل کاملا قانع کننده ای داشته باشید برای پر گردنش و اینکه اگر برای مستر مجدد اقدام میکنید احتمال99درصد فرم امنیتی خواهید خورد و این روند پروسه ویزای شمارو درصورت کامل بودن بقیه مدارک حداقل سه ماه به تعویق میندازه.
    ممنون از پاسخ شما/خوشبختانه نمره آیلتس 5.5 میخواد.البته با توجه به اینکه من سال 93 ارشدم رو گرفتم و در این فواصل هم کارمند بودم شاید SOP رو بر همین منوال بنویسم. باز هم متشکر

Junior Member

سلام دوستان خواهشن راهنماییم کنید
    اگه من مدارکم رو امسال به تایید سفارت برسونم ازین تاییدات میتونم بطور مثال برای سال 97 هم استفاده کنم؟؟ یا انقضای مشخصی داره؟؟
    ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Majidshz نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهشن راهنماییم کنید
    اگه من مدارکم رو امسال به تایید سفارت برسونم ازین تاییدات میتونم بطور مثال برای سال 97 هم استفاده کنم؟؟ یا انقضای مشخصی داره؟؟
    ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید
    سلام
    دوستان نظرات متفاوتی دارن بعضی میگن منقضی میشه بعضی هم میگن خیر. اما قانونی رو که من میدونم اینه که شما برای هر ترم میتونید تعداد مشخصی مدارک دانشگاهیتون رو به صورت رایگان تایید کنید.

Junior Member

سلام/دوستان همانطور که قبلا همین جا نوشته بودم من برای مستر مجددا اقدام کردم و 7 مارچ نوبت مصاحبه دارم. من در 6 سال گذشته کارمند بوده و هستم.بنظر شما ضمن اشاره به مدرک ارشد قبلی آیا بردن حکم

کارگزینی برای کاور کردن گپ تحصیلی کفایت میکنه؟(من لیسانس نرم افزار رو سال 86 گرفتم از 89 تا الان کارمند بانکم و ارشد نرم افزار رو سال 93 گرفتم).لطفا دوستانی که تجربه مشابه داشتن راهنمایی کنن؟ ممنون از همه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saghishab نمایش پست ها
    سلام/دوستان همانطور که قبلا همین جا نوشته بودم من برای مستر مجددا اقدام کردم و 7 مارچ نوبت مصاحبه دارم. من در 6 سال گذشته کارمند بوده و هستم.بنظر شما ضمن اشاره به مدرک ارشد قبلی آیا بردن حکم

کارگزینی برای کاور کردن گپ تحصیلی کفایت میکنه؟(من لیسانس نرم افزار رو سال 86 گرفتم از 89 تا الان کارمند بانکم و ارشد نرم افزار رو سال 93 گرفتم).لطفا دوستانی که تجربه مشابه داشتن راهنمایی کنن؟ ممنون از همه.
    به نظر من بهشون حقیقت رو بگید. چون اگه مدرک ارشدتون رو پنهان کنید و بعدا خودشون متوجه بشوند ممکنه مشکلات بعدی پیش بیاد. برای کاور کردن گپ تحصیلیتون هم بهترین دلیلی که میتونید مطرح کنید همون کار اداریتون هست. حکم کارگزینی و گواهی اشتغال از محل کارتون میتونه دلیل خوبی برای کاور کردن گپ تحصلیتون باشه. اگه تو این مدت زبان هم میخوندید و مدرک گرفتید اون هم ارائه بدید. اون هم برای کاور کردن گپ تحصیلی دلیل خوبیه. راستی یادم رفت بپرسم ایا ارشد مجددتون مرتبط با ارشد قبلی و همچنین کار بانک هست یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    به نظر من بهشون حقیقت رو بگید. چون اگه مدرک ارشدتون رو پنهان کنید و بعدا خودشون متوجه بشوند ممکنه مشکلات بعدی پیش بیاد. برای کاور کردن گپ تحصیلیتون هم بهترین دلیلی که میتونید مطرح کنید همون کار اداریتون هست. حکم کارگزینی و گواهی اشتغال از محل کارتون میتونه دلیل خوبی برای کاور کردن گپ تحصلیتون باشه. اگه تو این مدت زبان هم میخوندید و مدرک گرفتید اون هم ارائه بدید. اون هم برای کاور کردن گپ تحصیلی دلیل خوبیه. راستی یادم رفت بپرسم ایا ارشد مجددتون مرتبط با ارشد قبلی و همچنین کار بانک هست یا نه؟
    ممنون/ من ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزارم. مستر مجدد علوم کامپیوتره. من در قسمت آی تی بانک کار میکنم. بعبارتی مرتبط هست. فعلا دارم به Sop فکر می کنم که دقیقا به چه مواردی اشاره کنم.

Junior Member

سلام دوستان. کسی تجربه ای داره از سوالاتی که زمان مصاحبه سفارت میپرسن؟ اینکه چیا میپرسن و باید چی جواب بدیم؟
    ویزای من جاب سیکره ولی فک کنم با ویزاهای شنگن یا کاری خیلی فرقی نداشته باشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی تجربه ای داره از سوالاتی که زمان مصاحبه سفارت میپرسن؟ اینکه چیا میپرسن و باید چی جواب بدیم؟
    ویزای من جاب سیکره ولی فک کنم با ویزاهای شنگن یا کاری خیلی فرقی نداشته باشه
    1- چرا میخوای بری المان؟
    2- در مورد شغلت توضیح بده؟
    3- از کارت تو ایران راضی هستی؟ اگه هستی چرا میخوای بری؟
    4-ایا تو المان با جایی برای کار صحبت کردی؟ و یا جایی رو مد نظر داری؟
    5-کدوم شهر میخوای بری؟ چرا این شهر رو انتخاب کردی؟
    6- ممکنه چند تا سوال هم در مورد خانوادتون بپرسن
    در اخر هم میگه یکم به المانی یا انگلیسی در مورد شغل و رشتت صحبت کن.
    البته تمام این سوالها سلیقه ایی هست و لزومی نداره که حتما همه اینها سوال بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)