صفحه 10 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Tabriz Azad University

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان یه سوال اورژانسی دارم ازتون
    من دارم برای سال بعد اقدام میکنم و از طرف دانشگاه فعلیم بهم پیشنهاد شده تو ساخت یه پهپاد (هواپیمای بدون سرنشین) مشارکت کنم
    من هنوز اوکی ندادم به نظرتون اگه خودمو قاظی این قضیه کنم فردا موقع ویزا مشکل برام ایجاد میکنه یا یه امتیاز محسوب میشه برام
    ممنونم
    همتون موفق باشین

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

من فکر میکنم که هرگونه همکاری با پروژه های نظامی برای شما دردسر ایجاد کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_asghari نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال اورژانسی دارم ازتون
    من دارم برای سال بعد اقدام میکنم و از طرف دانشگاه فعلیم بهم پیشنهاد شده تو ساخت یه پهپاد (هواپیمای بدون سرنشین) مشارکت کنم
    من هنوز اوکی ندادم به نظرتون اگه خودمو قاظی این قضیه کنم فردا موقع ویزا مشکل برام ایجاد میکنه یا یه امتیاز محسوب میشه برام
    ممنونم
    همتون موفق باشین

Junior Member ftn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد و مشکل احتمالی ویزا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Natordasht نمایش پست ها
    آیا سفارت آلمان برای فوق لیسانس مجدد بدون مشکل ویزا میدهد؟ آیا واقعیت دارد که سفارت برای ویزای فوق مجدد سخت میگیرد؟

بنده دانشجوی کارشناسی ارشد در یک دانشگاه غیرانتفاعی در ایران هستم. اما خیلی دوست داشتم ارشد را در آلمان بخوانم. حال اگر پذیرش فوق لیسانس از آلمان بگیرم میتوانم بدون مشکل ویزا بگیرم؟ چنانچه به سفارت نگویم که اینجا دانشجوی ارشد بوده ام سفارت پی میبرد؟
    سلام
    بنده هم همین سئوال رو دارم...در ثانی اسم دوره ی ارشد بنده یکم حساسه، البته زمینه ی کاریم نه. ولی به خاطر داشتن مقاله میترسم که بعدها رو بشه، و اگه اینطور بشه بیشتر شک خواهند کرد.
    در ثانی اگه بگیم کار میکردیم، مدرکی برای تایید کار کردن نمیخوان؟
    خواهشا اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه ها داره، راهنمایی بکنه...

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

سلام
    من چند وقت دیگه وقت سفارتمه نظرتون رو میخواستم...

1- من داییم آلمانه ولی متاسفانه دانشگاهی که پذیرش گرفتم از اونا خیلی فاصله داره، داییم اصرار داره که من پیشه اونا باشم ولی من خودم قصد دارم در همون دانشگاهی که پذیرش گرفتم و در رشته مورد علاقه ای که الان پذیرش دارم درس بخونم. یه چیزی به ذهنم رسید که میتونم دوره تکمیل زبانم رو پیشه اونا باشم و بعدش برای شروع تحصیل برم خوابگاه دانشگام. میخواستم بدونم مشکلی نداره این مسئله رو به افسر سفارت صادقانه بگم؟( میتونم بنویسم مدت زمان دوره زبانمو پیشه داییم هستم و بعد میرم خوابگاه دانشگاه؟)
    2- من B1 دارم، نمرش 4، برای 5،6 ماه پیش، البته کمی در دادن امتحانش عجله کردم چون میخواستم زود تر پذیرش بگیرم و برای مهر برم. حالا الان تو گوته دوباره رفتم B1 نشتم برای اینکه مکالمم بهتر بشه. میشه این مورد رو تو وقت مصاحبه به افسر گفت و از گوته یه تاییدیه برای صحت تداوم زبانم ضمیمه مدارک B1 ببرم؟

از تمام دوستانی که تجربشون رو در اختیار بچه های دیگه قرار میدن به شدت سپاسگزارم.

Junior Member

من برای یک دانشگاه در آلمان واسه فوق درخواست دادم و مدارکمو فرستادم و حتی گفتم که فوق از ایران هم دارم. حالا اگر پذیرش بدند که احتمالش زیاده آیا میشه به سفارت نگفت که فوق دارم؟

و اگه دانشگاه خودش به سفارت میگه که شرایط من چجوره و من مجبورم بگم که من این فوق را بنا به اینکه کلا هم گرایشش فرق داره و هم یه جورایی یه رشته ی دیگست انتخاب کردم. آیا اینجوره قانع میشند که بخواند ویزا بدند ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    شما اگر به سفارت نگید که دانشجوی ارشد هستید و فاصله بین اخذ مدرک لیسانستون با موقعی که پذیرش ارشد گرفتید از آلمان زیاد نباشه یا اگر زیاده بگید که کار کردید میتونید ویزا بگیرید. چرا که نه؟!

اگر فاصله بین لیسانس تا پذیرش ارشد از آلمان 2 سال باشه حدوداً . سخت میگیرند در این مورد ؟

Junior Member

من ميخوام براي ليسانس اقدام كنم و پذيرش گرفتم در رشته دندانپزشكي اما گپ تحصيليم بقير از خدمت ٦ سال هست
    كار خاصيم نكردم كه بتونم توجيه كنم به غير از يه بار كه كنكور دادم
    دوستان لطف كنين بگين چه كار بايد بكنم.كسي تو اين زمينه به موردي برخورده؟

Junior Member eebian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Universität Stuttgart

سلام به دوستان

در بحث ویزا، ایا سفارت به مسئله ی سربازی ( اینکه معافی یا مشمول) توجه خاصی میکنه؟
    و اگر معاف شده باشی آیا به دلیل معافیت حساس هست یا خیر؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط eebian نمایش پست ها
    سلام به دوستان

در بحث ویزا، ایا سفارت به مسئله ی سربازی ( اینکه معافی یا مشمول) توجه خاصی میکنه؟
    و اگر معاف شده باشی آیا به دلیل معافیت حساس هست یا خیر؟
    هیچ ربطی به سفارت نداره و هیچ سوالی دربارش پرسیده نمیشه و هیچ مدرکی دربارش ارایه نمیشه.

Junior Member eebian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Universität Stuttgart

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    هیچ ربطی به سفارت نداره و هیچ سوالی دربارش پرسیده نمیشه و هیچ مدرکی دربارش ارایه نمیشه.
    متشکرم.
    دلیل این سوالم حساسیت بعضی کشورها مثلا آمریکا بود به بعضی دانشگاهها مثل مالک اشتر
    یا بعضی سربازهای خدمت کرده توی س پاه که FBI check میشن گاهی و از این موارد..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)