صفحه 40 از 57 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    یه چند تا سوال دیگه:
    1) در مورد رزومه کاری که گفته مدرک بیاریم. آیا پرینت لیست بیمه کافیه؟!
    2) نمونه از نامه دلیل و انگیزه کاری دارید؟
    3) اگر برگه اپلیکیشن به دستمون نرسید چیکار کنیم؟ نوشته ارایه ایمیل یونی اسیست یا دانشگاه کافی نیست.

حیلی ممنونم
    1. نه پرینت از سایت کافی نیست. باید برین از خود شعبه با مهر و امضا بگیرین بدین ترجمه.
    2. نمونه زیاد هست ولی خودتون بنویسین. برای کسی که روزی 100 تا نامه انگیزه میخونه تشخیص کپی بودن کار آسونی هست.
    3. اگر قوانین شبیه یکسال پیش که من رفتم باشه نقص مدرک میزنه نه اینکه کلا رد کنه. من با قوانین جدید آشنا نیستم. اگر مورد جدیدی هست تو فروم مربوطه بخونین. تکرار میکنم چیزی که من میگم مال دقیقا یکسال پیش هست. بیشتر بررسی کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

یه سوال دیگه؟! ( ببخشید خیلی سوال پرسیدم)

من از دو تا دانشگاه برای ارشد پذیرش گرفتم که یکیش saarland که دانشکاه خوبیه ویکی soest westfalia که خیلی دانشگاه خفنی نیست. حالا من حودم ترجیم اینه که دانشگاه دومی رو برم چون کلا 1.5 ساله تموم میشه و درساش راحتتره اما این شانس پذیرشم رو کم نمیکنه؟1 چون اونیکی دانشگاهه بهتره بهتر نیست با اون اقدام کنم؟

Junior Member

دوستان روز مصاحبه برای رزومه کاری سفارت گفته مدرک ببریم حالا نامه ای که از شرکت گرفتم دادم دارالترجمه رسمی نیازی هست مهر دادگستری و وزارت خارجه بخوره ؟
    اگه بخوام مهر کنم برای بیمه به مشکل می خورم
    سفارت ترجمه مترجم رسمی رو قبول نمیکنه(بدون مهر دادگستری و خارجه)؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirr66b نمایش پست ها
    دوستان روز مصاحبه برای رزومه کاری سفارت گفته مدرک ببریم حالا نامه ای که از شرکت گرفتم دادم دارالترجمه رسمی نیازی هست مهر دادگستری و وزارت خارجه بخوره ؟
    اگه بخوام مهر کنم برای بیمه به مشکل می خورم
    سفارت ترجمه مترجم رسمی رو قبول نمیکنه(بدون مهر دادگستری و خارجه)؟
    برای سوابق کاری ترجمه رسمی تو سربرگ با مهر مترجم کافیه و سفارت هم قبول میکنه. نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    برای سوابق کاری ترجمه رسمی تو سربرگ با مهر مترجم کافیه و سفارت هم قبول میکنه. نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست.
    ببخشید دوست گرامی یک سوال، من چند ماهی در یک جای بسیار معتبر کار کردم ،ولی تهش به یک علت غیرعادی (بحث با مدیر سر نگرفتن حقوق نگرفتن و نامنظم بودنش و بیمه و ...) اخراج شدم. بنده قرارداد یکساله معتبر هم دارم. حالا اگه فردا روزی ازم گواهی بخان چ کنم؟
    البته نمیدونم، میشه این بهونه رو آورد یا نه؟ که من اونجا 6 ماه نه حقوق و نه بیمه داشتم ولی حقوقمو احر ماه 6 دادن! فیش حقوقی این موضوع رو هم دارم که تمام حقوق اون مدت رو ته ماه 6 گرفتم. بعلاوه قرارداد یکساله ی معتبر هم هست.
    این موضوع برام مشکل ساز میشه؟ که نمیتونم گواهی کار گیر بیارم/؟
    ویرایش توسط MAHAN7 : January 1st, 2017 در ساعت 06:29 PM
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام من می خوام برای مستر دوم اپلای کنم و رشته م علوم انسانیه. می دونم رشته های علوم انسانی چک امنیتی ندارن. ممکنه به خاطر مستر دوم بودن چک امنیتی بخورم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negin557 نمایش پست ها
    سلام من می خوام برای مستر دوم اپلای کنم و رشته م علوم انسانیه. می دونم رشته های علوم انسانی چک امنیتی ندارن. ممکنه به خاطر مستر دوم بودن چک امنیتی بخورم؟
    بله ممكنه. مستر دوم احتمالا چك امنيتي ميخوره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

سلام دوستان
    من برای بعضی از سوابق کاریم میتونم بیمه و نامه از شرکت بگیرم اما برای یکی دوتاش به دلایلی نمیتونم . همینطوری بنویسم تو رزومه مشکلی پیش میاد؟ مثلا یه نمونش من توی دانشگاه علمی کاربردی تحت ID یه استاد دیگه تدریس کردم اما نه بیمه داشتم نه هیچی . بنویسم اینجور چیزارو به نظرتون و اینکه من یه سری از سوابق کاریم از نظر کاریم با هم تداخل داره اونارو چطوری بویسم؟! مثلا من همزمان با کارهای شرکتی کارهای نظارتی نظام مهندسی هم انجام دادم و پروانه پایه 2 دارم . حداقل 5 ساله تو این زمینه فعالیت دارم اینارو چطوری قید کنم؟1 ممنون از راهنماییتون

Senior Member

سلام دوستان
    من برای بعضی از سوابق کاریم میتونم بیمه و نامه از شرکت بگیرم اما برای یکی دوتاش به دلایلی نمیتونم . همینطوری بنویسم تو رزومه مشکلی پیش میاد؟ مثلا یه نمونش من توی دانشگاه علمی کاربردی تحت ID یه استاد دیگه تدریس کردم اما نه بیمه داشتم نه هیچی . بنویسم اینجور چیزارو به نظرتون و اینکه من یه سری از سوابق کاریم از نظر کاریم با هم تداخل داره اونارو چطوری بویسم؟! مثلا من همزمان با کارهای شرکتی کارهای نظارتی نظام مهندسی هم انجام دادم و پروانه پایه 2 دارم . حداقل 5 ساله تو این زمینه فعالیت دارم اینارو چطوری قید کنم؟1 ممنون از راهنماییتون
    هر سابقه کاری که تو رزومه مینویسید واسش یک مدرکی داشته باشید اگه بتونید از همون استاد هم گواهی بگیرید به نظر من خوبه.
    در مورد تداخل هم به نظر من اشکالی نداره تو رزومتون بنویسید ولی حتما مدارک مستند هم واسشون داشته باشید. در کل هر چی سابقه کار دارید با خودتون ببرید قطعا بی تاثیر نیست. اما چیزی رو تو رزومتون ننویسید که نتونید واسش گواهی بگیرید.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان
    سلام
    من سال 2011 اومدم. اون زمان که گواهی کار و این حرفا بردنش اجباری نبود. من دو سه تا کار توی رزومه ام داشتم که برای هیچ کدوم هم گواهی نبردم، هیچ کس هم ایراد نگرفت، ویزامم خیلی راحت گرفتم. خیلی سخت نگیرین و چیزی رو صرفا به این دلیل که براش گواهی ندارین، حذف نکنین به نظر من. تداخل کارهاتونم ایرادی نداره، معنیش اینه که نیمه وقت بودن هر کدوم دیگه؟ اگه این طوری مشکلی نداره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)