صفحه 31 از 57 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member

پیش فرض پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahkia نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای دانشگاه گوتینگن پذیرش گرفتم. باید برای اکتبر اونجا باشم. سوالم اینه که برای گرفتن ویزا آیا حتما لازمه که من خونه اجاره کرده باشم؟ آخه تو سایت سفارت چیزی نزده. خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

سلام من هم برای همین دانشگاه پذیرش گرفتم ولی نامه رسمی هنوز ندادن و گفتن در ماه آینده می زنن واسم رشته ITIS به شما هم نامه ای نیومده هنوز ؟
    ویرایش توسط omid2015 : June 5th, 2016 در ساعت 02:06 AM دلیل: ترکیب پست ها

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

اگر برادر یا خواهری داریم که با ویزای دانشجویی در یکی از کشور های اروپایی هست، وقتی ازمون سوال میکنه در این مورد چی بگیم؟ اگه راستشو بگیم ممکنه ریجکت کنن؟ اگر به دروغ بگیم نه، هیچ کی رو خارج ایران ندارم، راهی داره که بفهمن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    اگر برادر یا خواهری داریم که با ویزای دانشجویی در یکی از کشور های اروپایی هست، وقتی ازمون سوال میکنه در این مورد چی بگیم؟ اگه راستشو بگیم ممکنه ریجکت کنن؟ اگر به دروغ بگیم نه، هیچ کی رو خارج ایران ندارم، راهی داره که بفهمن؟
    واقعا اینکه چه اصراری به دروغ گفتن داریم و این تفکر که هر راست گفتنی به ضرر ما هست از کجا میاد رو من نمی فهمم. هیییییییچ اشکالی نداره اگه راستش رو بگین و به ضررتون هم نیست. بلکه به سودتون هم هست. اینکه بدونن شما یه خواهر یا برادری دارین که خیلی معمولی و قانونی تو کشور زندگی می کنه بیشتر قانعشون می کنه که شما هم می تونین یه دانشجوی معقول و معمول براشون باشین.

در مورد اینکه آیا می تونن بفهمن یا نه، اگه قرار باشه پلیس بتونه در بیاره، بله، پلیس می تونه با پیگیری دربیاره. اما اینکه فک کنین اسم برادرتون با کل خانواده اش تو سیستمه و تا اسم اونو بزنن، اسم شما هم میاد، خیر این طوری نیست.

پی نوشت: (شاید بعدا لازمتون شد) حتی تو مصاحبه های دکتری هم اینو ازتون می پرسن. چون اگه آدم کسی رو داشته باشه، احتمال اینکه تو اون کشور بمونه و بعد یه ماه افسردگی نگیره بگه من می خوام برگردم خونه مون بیشتره. واسه همین استادا هم خوشحال میشن بدونن شما کسی رو اون دور و بر دارین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

با سلام. به نظرتون داشتن مهر ریجکتی در پاسپورت، چقدر تاثیر داره؟
    من مارچ وقت سفارت اسپانیا داشتم و ویزام ریجکت شد واسه ترم بهار

Junior Member

دوستان من پذیرشم از برمن المان اومده ولی نوشته پذیرشت مشروطه چون هنوز فارغ التحصیل نشدی و اینکه نمره زبانو باید بیاری! من تافلم 85 شده ولی دانشگاه گفته تا موقع ثبت نام باید بالای 90 باشه یعنی یه تافل دیگه بدی. حالا من می ترسم که به کارای ویزام نرسم اینجوری. سوالم اینه چون پذیرشم مشروطه، سفارت نمره زبانمو میخاد؟ و اگه ببینه کمتر از 90 عه ریجکت میکنه؟ چون از طرفی هم میترسم اگه کارای سفارتو بذارم واسه بعد تافل دیر بشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط karami1993 نمایش پست ها
    دوستان من پذیرشم از برمن المان اومده ولی نوشته پذیرشت مشروطه چون هنوز فارغ التحصیل نشدی و اینکه نمره زبانو باید بیاری! من تافلم 85 شده ولی دانشگاه گفته تا موقع ثبت نام باید بالای 90 باشه یعنی یه تافل دیگه بدی. حالا من می ترسم که به کارای ویزام نرسم اینجوری. سوالم اینه چون پذیرشم مشروطه، سفارت نمره زبانمو میخاد؟ و اگه ببینه کمتر از 90 عه ریجکت میکنه؟ چون از طرفی هم میترسم اگه کارای سفارتو بذارم واسه بعد تافل دیر بشه
    تمام مدارکی که دانشگاه برای شما مشخص کرده که باید روز ثبت نام داشته باشین رو باید روز مصاحبه ی سفارت داشته باشین. وگرنه متاسفانه احتمال ریجکتیش زیاده. بهتره مدرک زبانتونو به روز مصاحبه ی سفارت برسونین. وگرنه با دانشگاه چک و چونه بزنین ببینین قبول می کنن همون 85 رو.

سلام دوستان.. من وقت سفارت گرفتم .. توی سایت سفارت هیچ اشاره ای به این نشده که مدارک باید به تایید دادگستری و مهر دادگستری داشته باشه..... من شناسنامه مو ترجمه کردم توی یه دارالترجمه رسمی ... ولی مهر دادگستری ندارن. الان من نگرانم به خاطر این ریجکت بشم.. ویزای من توریستی هستش و همه ی مدارک و هم دارم....(دعوتنامه و حساب بانکی.بیمه همسر و بقیه ی مدارک.... . میشه لطفآ منو راهنمایی کنین؟

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که وسط کارشناسی ارشد برای مستر آلمان پدیرش گرفته باشه و ویزا ؟ میخوام بدونم مشکلی برای ویزا گرفتن پیش نمیاره این موضوع؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط p000ya نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که وسط کارشناسی ارشد برای مستر آلمان پدیرش گرفته باشه و ویزا ؟ میخوام بدونم مشکلی برای ویزا گرفتن پیش نمیاره این موضوع؟
    مشکلی نیست برای ویزا.

Member mohammadrasekh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Mechatronics, Siegen University

سلام دوستان، من برای sep پذیرش برای مقطع ارشد مکاترونیک دارم و میخوام وقت مصاحبه بگیرم. من تو ایران یه مستر electronic دارم. ولی برای دانشگاه ارائه ندادم و با مدرک کارشناسیم پذیرش گرفتم. به نظرتون برای ویزا ارائه بدم یا نه؟ گپ تحصیلی رو با سابقه کار با بیمه میتونم بپوشونم.
    کارشناسی سراسری بودم
    ارشد ازاد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)