صفحه 14 از 57 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadvy نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یه سئوالی داشتم لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه ، من همه مدارکم آماده است و فقط منتظرم نمره زبانم بیاد ، با فرض بر اینکه پذیرش هم بگیرم از دانشگاه امکانش هست که سفارت بازهم ویزا صادر نکنه ، و اگه این امکانش هست چه دلایلی باعث این موضوع میشه ، آیا ندونستن زبان آلمانی تاثیری داره تو این موضوع؟
    بله ممکنه سفارت به شما ویزا نده ولی خب اگر مدارکتون کامل باشه مشکلی نیست
    مثلا ممکنه شما دانشگاه ازاد یا ... با معدل پایین بوده باشید و طول تحصیلتون زیاد بوده باشه و سفارت این نتیجه رو بگیره که شما در آلمان موفق نمیشید. البته این چیزی که میگم قطعی نیست و سفارت گاهی سلیقه ای عمل میکنه !
    اما کاری که از شما بر میاد اینه که اولا انگیزه نامه خوبی بنویسید و بخوبی اشاره کنید که هدفتون چیه چرا المان چرا فلان شهر و بعدش چیکار میخواین بکنید و ... ! و با تمام توان علاقه و انگیزه نشون بدید.
    اگر کورس شما به انگلیسی باشه نیازی به مدرک المانی نیست ولی اگر رزومه شما ضعیفه یا احتمال رد ویزا میدید شاید داشتن مدرک زبان آلمانی از گوته بتونه به پرونده شما کمک بکنه.
    سعی کنید تمام گپ های رزومه خودتون رو پر کنید بویژه با سابقه کار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر ازاد

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

با داشتن پذیرش امکان صادر نشدن ویزا خیلی کمه. یکی از مهمترین دلایل زمانبندی شما برای دریافت ویزائه و اگر دانشگاه شما مدرک زبان هم بخواد باید داشته باشید.برای رفتن باید حداقل B1 را داشته باشید برای رشته های آلمانی
    ویرایش توسط sepidehreg : March 19th, 2015 در ساعت 04:26 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

سلام دوستان
    من از يك رشته آلماني زبان پذيرش مشروط دارم و مدرك b1 هم با نمره خوب گرفتم. بنابراين وقتي كه ميرسم به آلمان، بايد در كورس هاي زبان آلماني c1 شركت كنم. من ٢٩ مارچ وقت سفارت دارم و كورس هاي دانشگاه ٧ آوريل شروع ميشه. ممكنه اين فاصله كم باعث ريجكت شدن ويزام بشه چون دير تر از كلاسها ميرسم؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط J123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از يك رشته آلماني زبان پذيرش مشروط دارم و مدرك b1 هم با نمره خوب گرفتم. بنابراين وقتي كه ميرسم به آلمان، بايد در كورس هاي زبان آلماني c1 شركت كنم. من ٢٩ مارچ وقت سفارت دارم و كورس هاي دانشگاه ٧ آوريل شروع ميشه. ممكنه اين فاصله كم باعث ريجكت شدن ويزام بشه چون دير تر از كلاسها ميرسم؟؟
    بله، متاسفانه ممکنه. برای حل مشکلتون یه نامه از کلاس یا دانشگاهتون (هرچی که هست) بگیرین که بگن ما مشکلی نداریم این دانشجو دیرتر بیاد یا مثلا بگه می تونین تو دور بعدی کلاس ها (که مثلا جون شروع میشه) شرکت کنین. یه طوری که درخواست ویزای شما یه چیز معقولی باشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

پیش فرض امکان دریافت ویزا با وجود فاصله تحصیلی زیاد

سلام دوستان
    من سال 88 مدرک کارشناسی از دانشگاه غیر انتفاعی اصفهان گرفتم و از اون موقع تا الان سال 94 درس نخوندم یعنی میشه 6 سال فاصله تحصیلی !!!
    شاید بتونم پذیرش بگیرم از یه دانشگاه ولی در مورد اینه چقدر شانس دارم تا بتونم ویزا هم بگیرم نمیدونم

سابقه کاری زیادی هم ندارم فقط به صورت قراردادی و بصورت موقتی تو شرکتهای خصوصی کار کردم و سابقه بیمه هم ندارم

حالا چند درصد احتمال رجکت من هست ؟ ایا ارزش داره که شانسمو امتحان کنم ؟
    کسی با این شرایط جدیدا تونسته ویزا بگیره ؟
    مرسی

Junior Member

سلام، من واسه مستر از rwth aachen پذیرش دارم. کی واسه باید واسه ویزا اقدم کنم که به موقع آماده بشه؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid723 نمایش پست ها
    سلام، من واسه مستر از rwth aachen پذیرش دارم. کی واسه باید واسه ویزا اقدم کنم که به موقع آماده بشه؟
    سه تا چهار ماه قبل از شروع کلاسهاتون زمان خوبیه برای درخواست ویزا... البته اگر چک امنیتی نداشته باشید (مستر دوم) دو ماه هم کافیه. موفق باشید
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

دوستان لیست رشته های حساس رو از کجا میشه گیر آورد؟ من الان دقیقا دو روزه یه سره دارم سرچ میکنم ولی یه همچین لیستی فقط برای آمریکا وجود داره. برای کشور های اروپایی چیزی پیدا نکردم!

میشه از خود اداره مهاجرت سوال کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material science and engineering/تربیت مدرس

سلام دوستان
    من دعوت نامه برای یک دوره 2 ماهه داشتم بعد از 8 ماه نتیجه اومده که سفارت آلمان تو تهران به دلیل ارائه ندادن مدارک کافی منو ریجکت کرده. پیشنهادتون چیه ؟ من فرم امنیتی داشتم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Tabriz Azad University

سلام دوستان
    من توی رزومم 3 نا کار آموزی دارم که حدودا با هم میشه دو سال
    به نظرتون توی موتیویشن بهش اشاره کنم؟
    ممنون از کمکتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)