صفحه 50 از 57 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع( تحلیل سیستم ها)

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ه

نقل قول نوشته اصلی توسط taramr نمایش پست ها
    آیا توی نامه پذیرشتون نوشته شما در فلان رشته و گرایش در فلان ترم می تونید تحصیلتون رو شروع کنید؟؟ یا اینکه پذیرشتون فقط مال کلاس زبانه؟؟ در حالت دوم شاید سفارت ریجکت کنه. در هر صورت شما که میخواهید سال آینده تحصیلتون رو شروع کنید چرا زبان رو همینجا ادامه نمیدید؟ هم ارزونتر در میاد هم بهتره.

نوشته که در ترم زمستان 2018-2019 میتونید درستون رو شروع کنید

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.
    تو چک لیست سفارت نوشته یکی از مدارکی که باید همراهمون باشه زندگی نامه ی جدول بندی شدست؛ این چجوریه دقیقا چطور باید بنویسیم؟

Junior Member

بچه ها یه سوال دیگه؛ تو سایت سفارت نوشته ترجمه ی مدارک به آلمانی؛ من برای مقطع ارشد به زبان انگلیسی اقدام کردم و ترجمه ی مدارکی که دارم هم همه انگلیسیه باید ببرم دوباره ترجمه ی آلمانی هم بگیرم برای مصاحبه ی سفارت؟!

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط d_taheri نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال دیگه؛ تو سایت سفارت نوشته ترجمه ی مدارک به آلمانی؛ من برای مقطع ارشد به زبان انگلیسی اقدام کردم و ترجمه ی مدارکی که دارم هم همه انگلیسیه باید ببرم دوباره ترجمه ی آلمانی هم بگیرم برای مصاحبه ی سفارت؟!
    ترجمه مدارک به جفت زبان المانی و انگلیسی قابل قبوله پس نگران نباشید....
    موفق باشید

سلام دوستان،

یه سوال داشتم در مورد سابقه کار که در CV نوشتم-

من سال های ۲۰۰۷ ، ۲۰۰۵ سابقه کار ولی نه بصورت رسمی( بدون بیمه) دارم- و الان هم هیچ کدوم از اون شرکت ها نیستن ( برشکست شدن) - و موقعی که به استادم که ازش پذیرش گرفتم تو CV ذکر کردم سابقه فعالیت ها رو.
    حالا سوال من اینه که موقع مصاحبه تو سفارت چیکار کنم، اگه ازم پرسید؟ کلا اگه از CV حذف کنم که اگه با استادم چک کنن متوجه میشن. اگه بنویسم باید مدرک بدم که امکانش نیست.
    خیلی لطف میکنین اگه راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من سال های ۲۰۰۷ ، ۲۰۰۵ سابقه کار ولی نه بصورت رسمی( بدون بیمه) دارم- و الان هم هیچ کدوم از اون شرکت ها نیستن ( برشکست شدن) - و موقعی که به استادم که ازش پذیرش گرفتم تو CV ذکر کردم سابقه فعالیت ها رو.
    حالا سوال من اینه که موقع مصاحبه تو سفارت چیکار کنم، اگه ازم پرسید؟ کلا اگه از CV حذف کنم که اگه با استادم چک کنن متوجه میشن. اگه بنویسم باید مدرک بدم که امکانش نیست.
    سلام
    به نظر من رزومه تونو مثل قبل بدین. لازم هم نیست برای کلیه ی کارهاتون سابقه بیمه و این حرفا بدین. اینو خود بچه ها مد کردن که اینا رو تحویل بدن. وگرنه تحویلش اجباری نیست. اگر هم ازتون پرسیدن، دقیقا راستشو بگین. من خودم خیلی جاها کار کرده بودم و نیمه وقت و اینا هم بود. هیچ کدومم مدرک نبردم. هیچ کدومم نپرسید مدرکش کو.
    رزومه رو فکر نمی کنم چک کنن. یعنی به استاد ایمیل می زنن و فقط راجع به اینکه پروژه ی شما می تونه حساس باشه یا نه سوال می کنن و استاد باید یه سری فرم پر کنه براشون اگه لازم باشه. من نشنیدم کسی بگه به استاد گفتن رزومه ی طرفو بفرست!
    به نظرم نگرانی بیهوده نداشته باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    سلام دوستان،

بایدی نداره مدرک بیمه ارائه بدی. همه که بیمه نمیشن. رزومه رو تغییر نده هرچند که بعید چک کنن. هر چی هست رو بزار بمونه. چیزی هم خواستن واقعیت رو بگو.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط d_taheri نمایش پست ها
    منظور همون رزومست که بخش بندی شده سابقه تحصیلی سابقه کار مهارت ها و ....

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی میخوندم و با 81 واحد پاس کرده و معدل کل 12.58 که داشتم و چون به این رشته علاقه ای نداشتم انصراف دادم و فوق دیپلم دادن. حالا یه سال و نیم هم خدمت(بعدش سنم 25 میشه) معدل سوم متوسطه: 16.46 و معدل کتبی نهایی سوم متوسطه: 13.7 و معدل کل متوسطه: 17.84 و معدل کل پیش دانشگاهی: 16.05
    من علاقم به مهندسی آی تی هست و این مدت هم مدارک شبکه و آی تی از مجتمع فنی هم گرفتم و قصدم گرفتن لیسانس از یکی از دانشگاه های FH آلمان هست..
    حالا با این اوصاف بنظرتون چقدر شانس برای گرفتن ویزا از سفارت دارم؟

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

سلام
    دوستان من پذرش مستر گرفتم و توی رزومه ای که برای دانشگاه فرستادم اشاره ای به خدمت سربازیم نکردم و مدت زمانی رو که سرباز بودم به جاش سابقه کار نوشتم حالا برای سفارت همین رزومه رو تحویل بدم؟از سربازی نمیپرسن که رفتی یا ... و یا اگه سربازی رو برای سفارت وارد رزومه کنم مشکلی پیش نمیاد؟مثلا با دانشگاه چک کنن و اینا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)