صفحه 21 از 57 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member hedi_21 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    شما تایید مدارک رفتی؟ این مدرکت دانشنامت تایید سفارت داره؟
    ولی در کل شما وقتی مدرکت مهر وزارت علوم نداره ترجمه رسمی نمیشه یعنی مهر دادگستری و وزارت امور خارجه پای ترجمه نمیخوره در نتیجه سفارت آلمان هم مدرکت رو تایید نمیکنه.
    آره رفتم اما چون مدرک معادل کارشناسی هست مهر نمیکنن ، جاش یه نامه میدن که این دانشگاه معتبره و مورد تایید وزارت علوم هست. و اون نامه تمام مهر ها رو داره اما دانشنامه فقط مهر مترجم داره... نامه عدم ممانعت از تحصیل در مقاطع بالاتر هم گرفتم هم واسه کاردانی و هم کارشناسی با مهر وزارت علوم ...

حالا نمیدونم وقتی همه ی این نامه ها رو دارم و پذیرش مستر هم دانشگاه بهم داده بازم گیر میدن یا نه :؟

(من توو نامه درخواست پذیرش در کنار مدارکی که فرستادم یه نامه هم گذاشتم که یا پذیرش لیسانس یا فوق لیسانس بهم بدن و فرقی برام نداره و دانشگاه بعد از بررسی مدارکم با پذیرش مستر موافقت کرده)
    ویرایش توسط hedi_21 : June 27th, 2015 در ساعت 01:19 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hedi_21 نمایش پست ها
    آره رفتم اما چون مدرک معادل کارشناسی هست مهر نمیکنن ، جاش یه نامه میدن که این دانشگاه معتبره و مورد تایید وزارت علوم هست. و اون نامه تمام مهر ها رو داره اما دانشنامه فقط مهر مترجم داره... نامه عدم ممانعت از تحصیل در مقاطع بالاتر هم گرفتم هم واسه کاردانی و هم کارشناسی با مهر وزارت علوم ...

حالا نمیدونم وقتی همه ی این نامه ها رو دارم و پذیرش مستر هم دانشگاه بهم داده بازم گیر میدن یا نه :؟

(من توو نامه درخواست پذیرش در کنار مدارکی که فرستادم یه نامه هم گذاشتم که یا پذیرش لیسانس یا فوق لیسانس بهم بدن و فرقی برام نداره و دانشگاه بعد از بررسی مدارکم با پذیرش مستر موافت کرده)
    خوب درنتیجه مدرک کارشناسیت مهر تایید سفارت هم نداره.راستشو بخوای مورد مشابه ندیدم تا حالا که بهت دقیق بگم. باید بری ببینی با این مدارکی که داری افیسر روز مصاحبه چی میگه قبول میکنه یا نه.ولی حتما بعد از اینکه رفتی تجربه ای که کردی رو بنویس شاید بعدا بدرد یکی بخوره.

Junior Member

فوری فوری
    سلام دوستان لطفا اگر کسی اطلاعی داره کمک کنه..
    من 29 jun وقت مصاحبه دارم ولی پذیرش مشروط مستر دارم تو پذیرشم نوشته تا اخر ترم 1 باید GRE یا GMAT ارائه بدم
    از طرف دیگه هم امتحان ثبت نام کردم واسه اگوست , سوالم اینه
    ایا سفارت ممکنه بهم ویزا نده؟یا مشکلی پیش بیاد؟
    سپاسگذار

Junior Member

اگر توافق صورت بگيره که بعيد ميدونم، مشکل شما حله. در غير اينصورت يه رشته ديگه که اسم هسته ای توش نباشه بهتره
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari11 نمایش پست ها
    ممنونم. آیا میشه برای چند دانشگاه با هم برای ویزا اقدام کنم؟ احتمالا از دو دانشگاه دیگه هم پذیرش می گیرم. اما یک ماه دیگه. که مثلا اگه با این رشته مشکل داشتند برای یک رشته و دانشگاه دیگه ویزا بدند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshad نمایش پست ها
    فوری فوری
    سلام دوستان لطفا اگر کسی اطلاعی داره کمک کنه..
    من 29 jun وقت مصاحبه دارم ولی پذیرش مشروط مستر دارم تو پذیرشم نوشته تا اخر ترم 1 باید GRE یا GMAT ارائه بدم
    از طرف دیگه هم امتحان ثبت نام کردم واسه اگوست , سوالم اینه
    ایا سفارت ممکنه بهم ویزا نده؟یا مشکلی پیش بیاد؟
    سپاسگذار
    دوست عزیز شما که کاری ازتون بر نمیاد پس به خودت اضطراب نده. مکاتبه یونی که این رو گفته و کپی یا پرینت برگه ثبت نام امتحان رو هم در روز مصاحبه ارائه بدید. استاندارد نیست ولی حتی میتونه تو نامه موتیویشن هم کوتاه بگی داری خودت رو اماده میکنی واسه این امنحان تو این تاریخ.... این جز شرایط ویزا نیست و بعیده که وقتی یونی قبول کرده سفارت گیر بده.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

سلام دوستان

من از یکی از دانشگاه های آلمان پذیرش انگلیسی دارم و یک ماه بعد وقت سفارت گرفتم...میخواستم بدونم توی انگیزه نامه سربازی رفتن رو بنویسم یا نه؟ من 2013 فارغ التحصیل شدم و الان 2015 دارم میرم سفارت...این گپ عادیه یا اشاره کنم که سرباز بودم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- Montan Universität Leoben

نقل قول نوشته اصلی توسط alimirhaji نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از یکی از دانشگاه های آلمان پذیرش انگلیسی دارم و یک ماه بعد وقت سفارت گرفتم...میخواستم بدونم توی انگیزه نامه سربازی رفتن رو بنویسم یا نه؟ من 2013 فارغ التحصیل شدم و الان 2015 دارم میرم سفارت...این گپ عادیه یا اشاره کنم که سرباز بودم؟
    دوست عزیز در رزومت به موضوع سربازی اشاره کن.در انگیزه نامه نیازی نیست.گپ دو سال ممکنه شک برانگیز باشه و بپرسن که چیکار کردین در این مدت.سربازی هم خب شما عمرتو گذاشتی و رفتی و اصلا موضوعی نیست که بخوای قایمش کنی.دست شما هم نبوده بنابراین میتونی ذکر کنی.

Junior Member hedi_21 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hedi_21 نمایش پست ها

(من توو نامه درخواست پذیرش در کنار مدارکی که فرستادم یه نامه هم گذاشتم که یا پذیرش لیسانس یا فوق لیسانس بهم بدن و فرقی برام نداره و دانشگاه بعد از بررسی مدارکم با پذیرش مستر موافقت کرده)
    من دیروز وقت سفارتم بود رفتم و یه خانمی توو باجه 1 که خیلی هم بداخلاق و از خود راضی بود مدارک رو ازم تحویل گرفت. اولش چون دانشگاه من اسمش سازمان مدیریت صنعتی بود گفت این که سازمانه دانشگاه نیست و با این مدرک آلمان بهت پذیرش نمیده بعد که پذیرش مستر منو دید گفت اینم که اصلن پذیرش نیست!!!!!! بعد مدارکمُ برد از یکی استعلام کرد و نهایتاً ازم تحویل گرفت

حالا دیگه منتظرم ببینم بعدش چی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    ببین تو پذیرشت همونطور که گفتی حرفی از نمره زبان زده نشده اگر دانشگاه مدرک زبانتو کافی نمیدونست حتما تو پذیرشت ذکر میکرد سفارت مدرک زبانی رو میخواد که دانشگاه خواسته و اگه دانشگاه تو پذیرش قید نکنه که فلان نمره رو باید بیاری و پذیرشو مشروط به زبان نکنه از نظر سفارت نمره زبانت برای دانشگاه کافی بوده و آیلتس 6 برا خود سفارت هم قابل قبوله. شما با همون مدرک ایلتس که الان داری میتونی اقدام کنی برای ویزات. همون 6 رو ارائه بدی کفایت میکنه.سفارت وقتی میگه برو 6.5 بیار که دانشگاه تو پذیرش گفته باشه باید 6.5 بیاری تا ثبت نامت کنیم.
    arash_gdc عزیز سلام ( پاسخ به پست #153 در صفحه 16)
    با درخواست ویزام موافقت شد و باید برم واسه تحویل گرفتنش. خواستم بگم که کاملا حق با شما بود و سفارت هیچ کاری به requirement اعلام شده در سایت دانشگاه نداشت. و همخوانی نداشتن نمره ی زبان با requirement شاید اصلا برسی نشده. همین که در نامه ی پذیرشم "نمره ی زبانِ بیشتری" خواسته نشده بود ( یعنی پدیرشم مشروط به نمره ی زبان نبود) به من ویزا رُ دادن.
    سپاس بابت راهنمایی ها و وقنی که میگذارید.

Junior Member mahdi_199 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management & Power Electrical Engineering

سلام دوستان
    چندتا سوال دارم ممنون ميشم جواب بدين
    اول اينكه رزومه اي كه به سفارت ميديم مشابه همون رزومه ايه كه به دانشگاه داديم ؟
    يكي ديگه اين كه تو نامه انگيزه برنامه پس از اتمام تحصيل رو چي بگيم ؟ خودم دوست دارم بازم ادامه بدم اينو بگم يا ...؟
    و آخر اينكه چقدر طول ميكشه كه ويزا صادر بشه ؟
    مرسي از پاسخ تون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)