صفحه 20 از 57 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaniia نمایش پست ها
    دوستان من یه جا تو فروم خوندم موقع مصاحبه برای ویزا ارايه ی مدرک ب۱ (رشته آلمانی) نیاز نیست و موقع ارايه ویزام میتونیم این مدرکو براشون ببریم. درسته؟ من ب۱و خصوصی خوندم و مدرک فعلا آ۲ گوته دارم آیا با ارايه مدرک ساعت ب۱ میشه واسه ویزا اقدام کرد؟ ممنون میشم جواب بدین
    به رشته شما بستگی داره اگه زبان رشته شما انگلیسی باشه باید مدارک مربوط به زبان انگلیسی اراءه بدید اگه زبان رشته شما آلمانی باشه شما باید مدارک زبان آلمانی اراءه بدید. سطح زبان آلمانی هم به دانشگاه شما بستگی داره بعضی مواقع پذیرش مشروط داده میشه که من زیاد از شرایطش اطلاع ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- Montan Universität Leoben

نقل قول نوشته اصلی توسط superhornet18 نمایش پست ها
    برای درخواست ویزای فوق لیسانی قبولی کنکور کارشناسی ارشد رو سفارت ببریم خوبه یا بد ؟
    کلا امتیاز مثبت محسوب میشه مخصوصا اگه معدلتون پایینه.اما حتما آفیسر ازتون میپرسه چرا قبول شدین نرفتین.اگه دلیل قانع کننده دارین بزارین جز مدارک ولی اگر نه بهتره بیخیالش بشین.به طور کلی امتیاز مثبتی در رزومه شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط nillnill نمایش پست ها
    سلام
    من شرایطم دقیقا مث شماست
    با آیلتس 6 اما دانشگاه با اینکه 6.5 میخاست منو قبول کرده
    میخواستم ببینم سفارت به شما ویزا داد . آیا آیلتس 6.5 از شما خواست?

دوستان اگه کسی اطلاع داره بگه

توروخدا اگه میشه جوابمو بدید خیلی نگرانم
    سفارت مدرک زبانی رو از شما میخواد که دانشگاه تو پذیرش قید کرده باشه اگه تو پذیرشت راجبه نمره زبان حرفی زده نشده باشه از نظر سفارت یعنی دانشگاه مدرک زبان شما رو قبول داشته و برای سفارت هم همین 6 کافیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hedi_21 نمایش پست ها
    سلام

من پذیرش مستر انفورماتیک گرفتم و 10 روز بعد وقت سفارت دارم . مدرک کاردانی و کارشناسیم معادل هست و وزارت علوم دانشنامه رو مهر نمیکنه و فقط یه نامه میده که این دانشگاه مورد تایید وازرت علوم هست . الان دانشنامه ی من فقط مهر مترجم داره + اون نامه تایید اعتبار دانشگاه + گواهی قبولی کارشناسی ارشد امیر کبیر هم دارم . به نظرتون مدارک لیسانسمُ قبول میکنه سفارت یا ایراد میگیره؟
    شما تایید مدارک رفتی؟ این مدرکت دانشنامت تایید سفارت داره؟
    ولی در کل شما وقتی مدرکت مهر وزارت علوم نداره ترجمه رسمی نمیشه یعنی مهر دادگستری و وزارت امور خارجه پای ترجمه نمیخوره در نتیجه سفارت آلمان هم مدرکت رو تایید نمیکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای 20 جولای وقت سفارت گرفتم و برای مستر دوم پذیرش دارم. می خواستم بدونم چطور میشه این مستر دوم رو توجیه کرد که مشکلی برای ویزا بوجود نیاره. رشته تحصیلی مستر ایران با پذیرش آلمانم کمی تفاوت داره. ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای 20 جولای وقت سفارت گرفتم و برای مستر دوم پذیرش دارم. می خواستم بدونم چطور میشه این مستر دوم رو توجیه کرد که مشکلی برای ویزا بوجود نیاره. رشته تحصیلی مستر ایران با پذیرش آلمانم کمی تفاوت داره. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام شما باید به خوبی توجیه کنید که چرا این رشته رو انتخاب کنید.چجوری توجیه کردنش به دلایل و انگیزه های خودتون بستگی داره.

Junior Member

سلام من برای رشته Nuclear application از دانشگاه Aachen پذیرش گرفتم. ممکنه که برای ویزا دچار مشکل بشم؟ من رشته لیسانسم مهندسی پزشکی بوده.

Junior Member

حتماً مشکل خواهيد داشت. کمترينش 6 تا 7 ماه منتظر موندنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari11 نمایش پست ها
    سلام من برای رشته Nuclear application از دانشگاه Aachen پذیرش گرفتم. ممکنه که برای ویزا دچار مشکل بشم؟ من رشته لیسانسم مهندسی پزشکی بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط victor34 نمایش پست ها
    حتماً مشکل خواهيد داشت. کمترينش 6 تا 7 ماه منتظر موندنه
    ممنونم. آیا میشه برای چند دانشگاه با هم برای ویزا اقدام کنم؟ احتمالا از دو دانشگاه دیگه هم پذیرش می گیرم. اما یک ماه دیگه. که مثلا اگه با این رشته مشکل داشتند برای یک رشته و دانشگاه دیگه ویزا بدند.

دوستان اگر مستر دارید و دوباره برای مستر اقدام می کنید به هیچ عنوان نگید که مستر دارید
    البته این تجربه منه
    مگر این که رشته ارشد مجددتون متفاوت باشه
    نمی دونم که سفارت آیا ممکنه بفهمه یا نه (از کجا می خواد بفهمه؟دسترسی به وزارت علوم دارن مگه؟؟) اما اگر می تونید نگید که مستر دارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)