صفحه 24 از 57 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

سلام دوستان
    سفارت المانم مث امریکا ب شرکت تو دوره های اموزشی سپاه گیر میده؟؟
    من یه دوره یه ماهه برا کسر خدمت سربازی تو سپاه میخوام برم قبل رفتن.گیر میدن؟؟؟
    ممنون میشم اگه زود جواب بدین
    ویرایش توسط abbas93 : August 9th, 2015 در ساعت 10:55 PM

من شنیدم که گیر میدن اما حقیقتش رو نمی دونم ، فکر نکنم راهی باشه که مطمئن بشید

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سفارت المانم مث امریکا ب شرکت تو دوره های اموزشی سپاه گیر میده؟؟
    من یه دوره یه ماهه برا کسر خدمت سربازی تو سپاه میخوام برم قبل رفتن.گیر میدن؟؟؟
    ممنون میشم اگه زود جواب بدین

یه سوال من قبلان خودمو ثبت نام کردم درخواست وقت دادم تو تاریخ 2015/09/02 خوب پغامش رو سایت امد که من با این مشخصات ثبت شدم اما ایمیلش نیودم الان متوجه شدم که باید ایمیل تائید بیاد ولی من هم روز اسکن پاس پورتم رو فرستادم و تاریخ مصاحبه رو. اما نمی دونم چون ایمیل تائید رو دریافت نکردم حذف شدم یا نه نمی دونم حذف شدم یا نه یا ممکنه موقه وقت ایمیل رو اشتباهی زدم چه کار کن بچه ها خواهشن جواب بدین

Junior Member

دوستان، استادم برای فرصت مطالعاتی دکتری، بهم گفته خودم متن دعوتنامه رو بنویسم طوری که احتمال ویزا گرفتنو بالا ببره. بجز این مساله که تاکید کنم به انگلیسی قراره کار کنیم و من تا بحال نشون دادم که دانش انگلیسیم کافیه، دیگه چه چیزهایی رو حتما باید بیارم تو متن دعوتنامه؟
    یه سوال دیگه، من ده دوازده سال پیش دو سال آلمان اقامت داشتم و ازونجا یه ZD گرفتم. بنظرتون روز مصاحبه اینو ارایه کنم یا چون قدیمیه نبرمش؟
    در مورد اینکه یخورده آلمانی بلدم بگم تو دعوتنامه یا دیگه لازم نیست؟

برای وقت ویزای دانشجویی احتیاج به اسکن پاسپورت نیست ولی ایمیل تاییدش میاد نمی دونم جرا برای شما نیومده بهتره تو موضوع وقت گرفتن از سفارت آلمان بخونید ببینید مورد مشابهی بوده این موضوع مربوط به ریجکت ویزاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran68shah نمایش پست ها
    یه سوال من قبلان خودمو ثبت نام کردم درخواست وقت دادم تو تاریخ 2015/09/02 خوب پغامش رو سایت امد که من با این مشخصات ثبت شدم اما ایمیلش نیودم الان متوجه شدم که باید ایمیل تائید بیاد ولی من هم روز اسکن پاس پورتم رو فرستادم و تاریخ مصاحبه رو. اما نمی دونم چون ایمیل تائید رو دریافت نکردم حذف شدم یا نه نمی دونم حذف شدم یا نه یا ممکنه موقه وقت ایمیل رو اشتباهی زدم چه کار کن بچه ها خواهشن جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    برای وقت ویزای دانشجویی احتیاج به اسکن پاسپورت نیست ولی ایمیل تاییدش میاد نمی دونم جرا برای شما نیومده بهتره تو موضوع وقت گرفتن از سفارت آلمان بخونید ببینید مورد مشابهی بوده این موضوع مربوط به ریجکت ویزاست.
    چند وقتی هست ارسال اسکن پاس با ایمیل برای تمام ویزا ها از جمله دانشجویی هم اجباری شده.

سلام دوستان من برای ویزای سنگن وقت گرفتم همراه با دعوت نامه( دیدار از بستگان) من برای تضمین بر گشتم سند به نام ندارم ولی بیمه هستم ایا اکافی هست یا نه چه کار کنم

دوستان من یک دعوتنامه 5 روزه برای یک دوره آموزشی دارم، وقتی برای ویزای شنگن درخواست میدم، اونها در صورت صدور ویزا، اعتبار اون رو دقیقا همین 5 روز مشخص میکنند؟
    اگر اینطور هست، اگر درخواست کنم که مدت بیشتری رو بمونم، ممکنه کلا درخواست رو ریجکت کنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    بچه ها کسیمورد من بوده بدون چیکار کنم
    من پلی تکنیک میلان فوق برق میخونم
    واحدام تموم شده بیشترش و تزم با یه ده واحد مونده
    من برا انجام تز تو دانشگاه تی یو مونیخ درخواست دادم و اونام برا شش ماه پذیرش دادن
    حالا من امدم ایران برا تعطیلات قصدم قصدم این بود تاریخ بلیطمو عوض کنم و زودتر برم رم برای درخواست ویزا
    ولی امروز که رفتم عوض کنم گفتن بیلیطتت قابلیت عوض کردن نداره
    حالا سوال اینجاست من میتونم تو سفارت المان تو همین ایران درخواست بدم با توجه به اینکه وقتام پره و من باید اول اکتبر مونیخ باشم یا اینکه دویست یورو بدم یه بلیط دیگه بگیرم ؟یا با توجه اینکه اقامت ایتالیا رو دارم و برا رفتن به المان برا کوتاه مدت مشکلی ندارم هیچکاری نکنم
    میدونم سفارت المان تو رم سخت نمیگیره اینجا چطور؟ (البته چهار سال پیش برا ویزا توریستی المان اقدام کردمو خیلی راحت ویزا دادن)

شما اقامت ایتالیا رو داری مطمئنی که باید برای آلمان دوباره در خواست ویزا بدی؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nakh0d4 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسیمورد من بوده بدون چیکار کنم
    من پلی تکنیک میلان فوق برق میخونم
    واحدام تموم شده بیشترش و تزم با یه ده واحد مونده
    من برا انجام تز تو دانشگاه تی یو مونیخ درخواست دادم و اونام برا شش ماه پذیرش دادن
    حالا من امدم ایران برا تعطیلات قصدم قصدم این بود تاریخ بلیطمو عوض کنم و زودتر برم رم برای درخواست ویزا
    ولی امروز که رفتم عوض کنم گفتن بیلیطتت قابلیت عوض کردن نداره
    حالا سوال اینجاست من میتونم تو سفارت المان تو همین ایران درخواست بدم با توجه به اینکه وقتام پره و من باید اول اکتبر مونیخ باشم یا اینکه دویست یورو بدم یه بلیط دیگه بگیرم ؟یا با توجه اینکه اقامت ایتالیا رو دارم و برا رفتن به المان برا کوتاه مدت مشکلی ندارم هیچکاری نکنم
    میدونم سفارت المان تو رم سخت نمیگیره اینجا چطور؟ (البته چهار سال پیش برا ویزا توریستی المان اقدام کردمو خیلی راحت ویزا دادن)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)