صفحه 25 از 57 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    شما اقامت ایتالیا رو داری مطمئنی که باید برای آلمان دوباره در خواست ویزا بدی؟؟
    ولی من فکر کنم نیاز به ویزا نداری. از ایتالیا بیا آلمان بعد چون میخوای 3 ماه بیشتر بمونی میری اداره مهاجرت مونیخ. البته فکر کنم باید از اونورم اقامت ایتالیا رو تمدید کنی.
    اگرم اطمینان داری ویزا میخای برو همون رم بگیر سفارت ایران تو آلمان هزار تا بدبختی داره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan1366 نمایش پست ها
    ولی من فکر کنم نیاز به ویزا نداری. از ایتالیا بیا آلمان بعد چون میخوای 3 ماه بیشتر بمونی میری اداره مهاجرت مونیخ. البته فکر کنم باید از اونورم اقامت ایتالیا رو تمدید کنی.
    اگرم اطمینان داری ویزا میخای برو همون رم بگیر سفارت ایران تو آلمان هزار تا بدبختی داره!
    برا امدن به المان مشکلی ندارم
    قبلا بدون ویزا امدم و رفتم ولی برا موندن بیش از سه ماه باید ویزا بگیرم
    کسی ایمیل سفارتو داره برا گرفتن وقت اضطراری تو اینجا

نقل قول نوشته اصلی توسط Nakh0d4 نمایش پست ها
    برا امدن به المان مشکلی ندارم
    قبلا بدون ویزا امدم و رفتم ولی برا موندن بیش از سه ماه باید ویزا بگیرم
    کسی ایمیل سفارتو داره برا گرفتن وقت اضطراری تو اینجا
    خب منم همینو میگم.
    همون وقت که اومدید آلمان میرید اداره مهاجرت میگید من Erasmus اومدم باید بیشتر از 3 ماه بمونم. با دانشجوهای Erasmus راه میان. خودشون میگن چیکار کنی.

سلام دوستان ممنون میشم اگر کسی در مورد موضوع من اطلاع یا نظری داره من رو راهنمایی کنه:
    من در حال حاضر ایران هستم و از دانشگاهی در آلمان برای مستر دوم پذیرش دارم. هفته بعد هم زمان مصاحبه ام هست. در عرض دو سه هفته پیش یه موقعیت دکترای کاندیشنال برام پیش اومد (یعنی اکسپ گرفتم به شرط قبولی در بورس دااد, پروپوزال و ... رو هم واسه اپلای بورس دااد آماده کردم) .
    حالا سوال من اینه: با توجه به اینکه جواب بورس دااد 6-7 ما دیگه (تو فروردین) میاد به نظرتون من میتونم الان با همین ویزای مستر دوم اقدام کنم و برم آلمان بعد اگر به امید خدا دااد رو قبول شدم ویزام رو تغییر بدم ؟ چون اگر دااد رو خدا نکرده قبول نشم هم مستر رو از دست دادم هم دکترا!!! با دااد هم صحبت کردم میگن اگه بتونی ویزات رو تغییر بدی مشکلی نیست.
    کسی تجربه مشابه داشته ؟ خودش یا دوستانش؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

با سلام.دوستان من هفته بعد وقت سفارت دارم.توی بخشی از انگیزه نامه به خاطر معدل پایینم نوشتم که اونموقع کار میکردم و علی رغم اینکه نتونستم نمره قابل قبولی کسب کنم ولی تجربه خوبی راجع به رشتم کسب کردم حالا به نظرتون این بخشو حذف کنم یهنی دردسر ساز میشه.ممنون میشم هرچه زودتر جواب بدید خیلی استرس دارم.نوشتم این بود:
    Meine Hauptpflichten waren: Die Überwachung des Workflows des Projektes, die Plannung der Arbeitszeiten und die Projektkostenkontrolle.Obwohl meine universitären Leistungen nicht überragend waren,konnte ich viele Erfahrungen über meine Fachrichtung sammeln. Da ich im Iran während des Studiums arbeiten musste, war es mir nicht möglich mich Vollzeit auf den Unterrichtsstoff zu konzentrieren. Dies führte dazu, dass meine Abschlussnote unter diesem Druck gelitten haben

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamank13 نمایش پست ها
    با سلام.دوستان من هفته بعد وقت سفارت دارم.توی بخشی از انگیزه نامه به خاطر معدل پایینم نوشتم که اونموقع کار میکردم و علی رغم اینکه نتونستم نمره قابل قبولی کسب کنم ولی تجربه خوبی راجع به رشتم کسب کردم حالا به نظرتون این بخشو حذف کنم یهنی دردسر ساز میشه.ممنون میشم هرچه زودتر جواب بدید خیلی استرس دارم.نوشتم این بود:
    Meine Hauptpflichten waren: Die Überwachung des Workflows des Projektes, die Plannung der Arbeitszeiten und die Projektkostenkontrolle.Obwohl meine universitären Leistungen nicht überragend waren,konnte ich viele Erfahrungen über meine Fachrichtung sammeln. Da ich im Iran während des Studiums arbeiten musste, war es mir nicht möglich mich Vollzeit auf den Unterrichtsstoff zu konzentrieren. Dies führte dazu, dass meine Abschlussnote unter diesem Druck gelitten haben
    با درود
    به کار سفارت اعتباری نیست. ولی بنا به شواهد پیدا و پنهان و البته آمار قبولی و ریجکت ویزا، میشه گفت معدل مهم ترین دلیل برای ریجکت ویزا نیست!
    اینکه شما بتونین نقاط ضعف رو کامل و منطقی پوشش بدین کلید اصلیه.
    متنی هم که نوشتین، فکر نمیکنم بار منفی به همراه داشته باشه. سعی کنین همون سوالاتی که ( طبق چک لیست ویزا ) ازتون خواسته شده پاسخ بدین.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

ممنون از جوابتون به این سوالات هم جواب دادم،انگیزه نامم یک صفحه و نیم شده،ولی اولش راجع به خودم هم توضیح دادام که چیکار کردم.پس به نظر شما حذفش نکنم?

Junior Member

سلام دوستان کسی سمپل خوب واسه motivation letter مستر دوم داره که همه سوالات چک لیست سفارت رو cover کرده باشه؟ (به انگلیسی).
    مصاحبه من هفته آینده است ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    مرسی

سلام
    دوستان کسی میدونه سوالات فرم امنیتی چیه؟ من یه بار فرم رو دیدم ولی الان زیاد خاطرم نیست توش چه سوالاتی بود.
    ممنون میشم اگر اطلاع دارین راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوست عزیز سوالتون مربوط به این تاپیک نیست ولی:
    آیلتس ونامه پذیرش داشنگاه نیاز به تایید سفارت نداره
    پارسال که من رفتم سفارت دو سری اصل و 5 سری کپی رو تایید می کرد ولی مثل اینکه تعدادش الان عوض شده
    و همچنین پارسال نیازی به کارت شناسایی و ترجمه اش نبود ولی دوستان الان میگن مثل این که کارت ملی رو با ترجمه اش لازمه
    سلام دوستان

اولین نکته مدارکی که زبان اصلی آنها انگلیسی یا آلمانی است نیازی به تایید یا ترجمه ندارد

سفارت برای دانشجو ترجمه کارت شناسایی نیاز نداره
    فقط موقع مصاحبه اصل و کپی شناسنامه میخواد. ترجمه نمی خواد
    تمام اینا توی چک لیست آمده

در ضمن تعداد کپی ها تغییر نکرده. خواهشا اظلاعات رو حتما قبل دادن به دیگران مطمئن بشین تا استرس یا هزینه اضافی نباشه
    فایلی که حتما بدردتون میخوره براتون پیوست کردم
    تمام این اطلاعات در سایت سفارت موجود است.

سوالی بود بازم در خدمتم

خواهشا خواهشا اطلاعات درست بدین و حدسی فقط جواب ندین
    طبعاتش خیلی هستش
    ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)