صفحه 29 از 57 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hhhmjc نمایش پست ها
    دانشگاه آخرین مکاتبه ای که باهام داشت بهم گفت که ما 4 ژانویه میتونیم برات یه پذیرش برای dsh بفرستیم ولی متاستفانه من 3 ژانویه یعنی فردا مصاحبه دارم ..
    به نظرتون تو انگیزه نامم هم به اینکه اینجا c1.1 خوندم و چرا دوباره میخوام تو کلاوستهال بخونم اشاره ای بکنم ؟
    به نظر من بد نیست بهشون بگین که C1.1 رو تو ایران خوندین، اما لازم نیست به شرایط پیچیده تون اشاره کنین و توضیح بدین. اینکه یه نفر یه ترم رو دو بار بخونه یا مثلا از یه کشور دیگه بیاد بیفته یه سطح پایین تر یا دوباره همون سطح -اونم در سطح C- چندان چیز عجیبی نیست و به نظر من اینکه بخواین حتی یه سطح رو دوبار بخونین پوئن منفی حساب نمیشه. واسه همین به نظرم اگه بخواین شرایط رو دقیق توضیح بدین احتمالا گیج میشن اونایی که بخونن. فقط همین ایمیل هایی که رد و بدل کردین، علی الخصوص این آخری که گفته می تونیم پذیرش برای DSH رو 4 ژانویه بفرستیم، حتما جزء مدارکتون تحویل بدین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

با سلام؛

دوستان اينكه دانشگاه من در مقطع فوق ليسانس مالك اشتر بوده، مشكلي در ويزا ايجاد ميكنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    به نظر من بد نیست بهشون بگین که C1.1 رو تو ایران خوندین، اما لازم نیست به شرایط پیچیده تون اشاره کنین و توضیح بدین. اینکه یه نفر یه ترم رو دو بار بخونه یا مثلا از یه کشور دیگه بیاد بیفته یه سطح پایین تر یا دوباره همون سطح -اونم در سطح C- چندان چیز عجیبی نیست و به نظر من اینکه بخواین حتی یه سطح رو دوبار بخونین پوئن منفی حساب نمیشه. واسه همین به نظرم اگه بخواین شرایط رو دقیق توضیح بدین احتمالا گیج میشن اونایی که بخونن. فقط همین ایمیل هایی که رد و بدل کردین، علی الخصوص این آخری که گفته می تونیم پذیرش برای DSH رو 4 ژانویه بفرستیم، حتما جزء مدارکتون تحویل بدین.
    دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت ... من دیروز مصاحبه رفتم اصلا از من چیزی نپرسید من هم اشاره ای نکردم ... ولی تو انگیزه نامم نوشتم چرا دوباره میخوام این سطحو بخونم ... به این دلیل که اگه یه وقت اداره اتباع خارجی اون شهر این سوال براش ایجاد شد جوابشو بگیره ....

Junior Member

دوستان من مدرکم تو ایران کارشناسی ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی هست. پذیرش دانشگاه آلمان رو گرفتم بازم واسه ارشد رشته خودم که کاملا مرتبط هست و زبان تدریسش هم انگلیسی هست. مدرک زبانم به سفارت هم انگلیسی خواهد بود.
    حالا من هیچی المانی بلد نیستم و میترسم روز مصاحبه ازم آلمانی سوال بشه، حدس و یا تجربتون چجوریه؟
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aze89 نمایش پست ها
    دوستان من مدرکم تو ایران کارشناسی ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی هست. پذیرش دانشگاه آلمان رو گرفتم بازم واسه ارشد رشته خودم که کاملا مرتبط هست و زبان تدریسش هم انگلیسی هست. مدرک زبانم به سفارت هم انگلیسی خواهد بود.
    حالا من هیچی المانی بلد نیستم و میترسم روز مصاحبه ازم آلمانی سوال بشه، حدس و یا تجربتون چجوریه؟
    ممنون.
    سلام
    برای دوره های انگلیسی نیازی به مدرک آلمانی نیست و اگه ازتون هم سوال آلمانی بپرسن که اصولا نمی پرسن کافیه بهشون بگین رشته شما به انگلیسی هست.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع هستم، و میخوام برای یک رشته انگلیسی زبان اقدام کنم.
    34 سالمه و از زمان فارغ التحصیلیم 10 سال گذشته. البته 11 سال سابقه کار و سربازی هم دارم برای این بازه زمانی.
    معدلم 13 هستش ولی معدل دروس تخصصیم بهتر از اینه (شاید مثلاً 15)
    انگیزه نامه هم خوب میتونم بنویسم، در حد یک رساله!
    دو تا سوال دارم:
    1- با توجه به موارد فوق، به نظرتون چقدر شانس دارم برای ویزا؟ و کدوم آیتم میتونه خطرناکتر باشه؟
    2- برای اثبات وجود سابقه، آیا گواهی بیمه تامین اجتماعی کفایت میکنه؟ یا نامه از کارفرماهای قبلی هم مورد نیازه؟
    ممنون از توجه شما

Junior Member

سلام دوستان
    من 11 ماه پیش به علت مشخص نبودن هدف تحصیل ریجکت شدم. (مشکل از پذیرشم بوده ..و هیج اشاره ای به زبان نشده بود در نامه ریجکتیم، B1 داشتم با نمره های خوب) الان که پذیرش خوبی دارم ، مدرک زبانم همون B1 هست،(ینی مدرک جدیدی روش نیاوردم) به نظر شما میتونن این بار به زبانم گیر بدن؟ سوال اصلیم اینه که آیا گواهی شرکت تو کلاسهای B2 رو بزارم رو مدارک روز مصاحبم یا نه بدتر میکنه اوضاع رو .... ؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید. یه هقته دیگه وقت سفارتمه .
    ویرایش توسط omid2015 : January 15th, 2016 در ساعت 02:23 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

سلام به همه ی دوستان
    هفته ی بعد نوبت مصاحبه ویزای تحصیلی دارم
    شرایطم :
    پذیرش : ارشد (مستر) کاملا انگلیسی
    مستر اولمه
    کارشناسی ناپیوسته از یک دانشگاه غیر انتفاعی که تو آنابین نیست
    گپ تحصیلی بیش از دو سال که با سابقه بیمه کاری پرش میکنم
    آیلتس پنج 5 اکادمیک دارم : پیشنیاز پذیرش دانشگاه برای این برنامه تحصیلی، آیلتس اکادمیک 5 هستش. یعنی دانشگاه از من 5 خواست . توی وب سایتشون هم هست.

حالا سوالم اینه که شانس من برای گرفتن ویزا چقدره ؟
    نمره آیلس و اعتبار دانشگاهی که درس خوندم منو نگران کرده.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 11 ماه پیش به علت مشخص نبودن هدف تحصیل ریجکت شدم. (مشکل از پذیرشم بوده ..و هیج اشاره ای به زبان نشده بود در نامه ریجکتیم، B1 داشتم با نمره های خوب) الان که پذیرش خوبی دارم ، مدرک زبانم همون B1 هست،(ینی مدرک جدیدی روش نیاوردم) به نظر شما میتونن این بار به زبانم گیر بدن؟ سوال اصلیم اینه که آیا گواهی شرکت تو کلاسهای B2 رو بزارم رو مدارک روز مصاحبم یا نه بدتر میکنه اوضاع رو .... ؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید. یه هقته دیگه وقت سفارتمه .
    سلام
    به نظر من گذاشتن مدرکی دال بر حضور در کلاس B2 می تونه بهتر باشه. ضمنا اگه ایمیلی از طرف دانشگاه مبنی بر مدرک درخواستی زبان دریافت کردین که مثلا باید مدرک B2 تا فلان تاریخ باید گرفته بشه رو هم همراتون داشته باشین و اگه در مورد ناکافی بودن مدرک زبانتون سوال پیچتون کردن اون رو هم ارایه بدین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member

من از دانشگاه گرایفزوالدیک پذیرش دارم. Zulassung Zum Aufnahmetest für den deutschkurs
    ایا با این پذیرش میشه ویزا گرفت؟ و ایا راهی هست که قبل از مصاحبه بتونم بفهم این پذیرش به درد من میخوره بانه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)