صفحه 3 از 57 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط thomas نمایش پست ها
    سلام . مدرک ب1 رو حتما بگیر بعد برو. بله معدل دیپلم اهمیت زیادی داره من افرادی رو دیدم که به خاطر معدل خیلی پایین دیپلم واسه رد شدند. انگیزه نامه خیلی تو این موارد کمک میکنه . دانشنامه نیاز نیست ریزنمرات نهایی که تاریخ فارغ التحصیلی داره کافیه. مورد اخر رو اطلاعی ندارم که آلمانی بهتره یا انگلیسی اما هر زبانی باشه سطحش خیلی مهمه که بالا باشه و مشکل زبان نداشته باشید که حساسیت زیاد رو همین بخشه...
    ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.... سوال دیگه که داشتم معدل کل دیپلم مهم هست براشون یا معدل کنبی ؟؟ ممنون میشم کمک کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط thomas نمایش پست ها
    ببینید در این مورد اطلاع دقیق ندارم ولی اگر معدل دیپلم شما پایین است تمرکز کنید رو دانشگاه و دروس تخصصی که نمره بالا دارید را پررنگ نشان بدید و در نامه انگیزه ازش تعریف کنید و از اساتید همان دروس هم توصیه نامه بگیرید تا حد زیادی مفیده
    به نظرتون کار درستیه که کلا قید المان رو بزنم به خاطر همین معدل مقطع قبلی؟ با توجه به اینکه میخوام وقت بزارم برای زببان المانی...خیلی دو دل شدم در این مورد....کاش به 1 تصمیم قاطع می رسیدم...از وقتی شنیدن به معدل دیپلم هم حساس هستن میگم این همه بشینم المانی بخونم بعد پذیرش بگیرم اخر سر سفارت به خاطر معدل ریجکت کنه....نمیدونم واقعا چیکار کنم؟؟ معدل دانشگاه هم خوبه همون طور که گفتم...بالای 16 تقریبا برام قطعی هست...یکی منو از سر در گمی نجات بده....فکر میکنم معدل کل دیپلمم 14 یا 15 بود....اخه نمیدونم به دیپلم چه ربطی داره دیگه من کارشناسی رو خوب خوندم...ممنون میشم یکی از بلاتکلیفی منو در ییاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran39 نمایش پست ها
    به نظرتون کار درستیه که کلا قید المان رو بزنم به خاطر همین معدل مقطع قبلی؟ با توجه به اینکه میخوام وقت بزارم برای زببان المانی...خیلی دو دل شدم در این مورد....کاش به 1 تصمیم قاطع می رسیدم...از وقتی شنیدن به معدل دیپلم هم حساس هستن میگم این همه بشینم المانی بخونم بعد پذیرش بگیرم اخر سر سفارت به خاطر معدل ریجکت کنه....نمیدونم واقعا چیکار کنم؟؟ معدل دانشگاه هم خوبه همون طور که گفتم...بالای 16 تقریبا برام قطعی هست...یکی منو از سر در گمی نجات بده....فکر میکنم معدل کل دیپلمم 14 یا 15 بود....اخه نمیدونم به دیپلم چه ربطی داره دیگه من کارشناسی رو خوب خوندم...ممنون میشم یکی از بلاتکلیفی منو در ییاره
    قطعا بدون تلاش هیچکس به نتیجه مثبت نمیرسه شما برای انجام این پروسه خیلی بیشتر از اینها باید تلاش کنی البته نتیجه تا حدی شانسیم هست تصمیم گیری با خودته چقدر انگیزه داری ولی بدون با این سفارت الان و این وضعیت کار اصلا راحتی نیست

Junior Member aref_Sh آواتار ها

دوستان کسایی که ریجکت میشن به خاطر معدل قبل از ارسال مدارک به المان تصمیم گیری میشه؟یا بعد از ارسال مدارک و تایید و جواب مثبت از اون سمت هنوز امکان ریجکتی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hotel management-Bachelor

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت. توصیه ها تجربه ها

ایا تغییر رشته می تونه یکی از دلایل ریجکت باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hotel management-Bachelor

من دانشگاه ازاد تبریز ادبیات انگلیسی خوندم و با معدل 18.5 سال 90لیسانس گرفتم. الان 2 ساله که دارم المانی می خونم و ب 2.4 هستم.
    تمایل به تحصیل در مقطع لیسانس مدیریت هتلداری در المان را دارم ولی شایعات زیادی در مورد ریجکت در صورت تغییر رشته شنیده ام. به نظرتون چکار کنم؟

دوستان کسی تا به حال با داشتن ارشد دوباره برای ارشد آلمان پذیرش و ویزا گرفته؟شنیدم که اگر ارشد داشته باشیم برای ویزا مشکل ساز میشه و ویزا نمیدهند؟؟آیا این درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان کسی تا به حال با داشتن ارشد دوباره برای ارشد آلمان پذیرش و ویزا گرفته؟شنیدم که اگر ارشد داشته باشیم برای ویزا مشکل ساز میشه و ویزا نمیدهند؟؟آیا این درسته؟
    این طور که بچه های این فروم نوشتن شما در انگیزه نامه باید دلیلی قانع کننده براشون بیارید. وگرنه احتمال ریجکت هست

ریجکت برای پذیرش یا ویزا؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan1366 نمایش پست ها
    این طور که بچه های این فروم نوشتن شما در انگیزه نامه باید دلیلی قانع کننده براشون بیارید. وگرنه احتمال ریجکت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    ریجکت برای پذیرش یا ویزا؟؟؟
    معمولا برای گرفتن پذیرش از دانشگاه مشکلی نیست، اما مستر دوم در سفارت موضوع حساسه! ممکنه برای ویزا مساله ساز بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)