صفحه 33 از 57 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh_j نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مستر مجدد اقدام کردم . به دانشگاه گفتم که مستر مجددم.
    درسته که اگه سفارت بفهمه ویزا را ریجکت می کنه؟ اگه به سفارت نگم از دانشگاه چک نمیکنن؟
    در ضمن بدون ارشد گپ 7 ساله! و با ارشد گپ سه ساله دارم.
    گرایش ارشد دانشگاه با گرایشی که تو ایران خوندم خیلی فرق داره.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    نه درست نیست. بودن کسایی که با ارشد مجدد ویزا گرفتن. به این مسائل توجه نکنید واقعا. مدارکتون رو کامل آماده کنید، انگیزه نامه خوب بنویسید و قانعشون کنید که چرا ارشد دوم میخونید و یا اگر گپ داشتید چرا داشتید.
    7 سال گپ تحصیلی هم باز مورد عجیبی نیست. نتایج ویزا رو ببینید متوجه میشید.

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrasekh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای sep پذیرش برای مقطع ارشد مکاترونیک دارم و میخوام وقت مصاحبه بگیرم. من تو ایران یه مستر electronic دارم. ولی برای دانشگاه ارائه ندادم و با مدرک کارشناسیم پذیرش گرفتم. به نظرتون برای ویزا ارائه بدم یا نه؟ گپ تحصیلی رو با سابقه کار با بیمه میتونم بپوشونم.
    کارشناسی سراسری بودم
    ارشد ازاد
    و اینکه این چک امنیتی چی هیت اصلا؟

اگر با سابقه کار پوشش بدید که چه بهتر. چک امنیتی هم باشه باز مشکلی نداره. یه مقدار هم شانسی هست. من هوافضا بودم چک امنیتی نخوردم!

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saj_89 نمایش پست ها
    واستش من تمام گپهارو كه ٤ ساله پر كردو.دوسالي رو هم كه اينجا مستر خوندو رو از استادم كه الان امريكاست نامه گرفتم كه اسيستنتش بودمو نتيجشم دوتا مقاله است.باقيشم گواهي كار گرفتم.معدلمم ١٦.٣٢ هست.با اين حساب امكان ريجكتم هست؟
    نه امکانش نیست. واقعا نیست. من 100بار هم هرکی این سوال رو بپرسه میگم هیشکی اینجا کنسول نبوده. تصمیم گیرنده سفارت هست. به خودتون استرس ندید. مدارک رو مرتب آماده کنید و ببینید سفارت چی میخواد اونارو پوشش بدید. باقیشم توکل کنید و منتظر بمونید!

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    سلام من دارم کار میکنم و سابقه بیمه هم دارم آیا بهتره سابقه بیمه وحکم کارگزینیمو ترجمه کنم ببرم یا ایمکه از اونجاهایی که کار می کردم گواهی سابقه کار بگیرم .میخوام یه جوری به سفارت نشون بدم که توی این گپ بین فارغ التحصیلی تا حالا(8 سال) داشتم کار می کردم
    هردوش باشه بهتره. ولی در هر حال بیمه همون کار گواهی رو انجام میده.

Banned

سلام دوست عزیز saj_89

اینکه معدل شما 16.32 هست خوبه معمولا معدل 15 و کمتر را ممکنه ریجکت کنن

تصمیم نهایی را اداره اقامت یا مهرجرت منطقه مربوطه در المان میگیره و سفارت در اصل هیچ کاره هست فقط مدارک تحویل میگیره مصاحبه میکنه برگه فرم جلوش هست مینویسه و به المان میفرسته

دوستانی که برای هر نوع ویزا اقدام میکنن سفارت کلا در اصل هیچ کارست یعنی فقط مدارک را تکمیل میکنه و اداره مهاجرت منطقه مربوطه تصمیم نهایی را میگیره از اینکه شما مصاحبه میشید اون کارمند یه کارمند معمولی هست خواهشن با اطمینان خاطر و بدون هیچ مشکلی به افسر مصاحبه کننده جواب بدید ممکنه عصبی هم شد و داد زد به خودتون نیارین و فکر نکنین که دیگه ویزا نمیدن عصبانیت اون هیچ تاثیری تو پروسه شما نداره اون یه کارمند معمولی سفارته و در المان فقط تصمیم میگیرن ویزا بدن یا ندن و اگر هم ندن دلیلش را ذکر میکنن

و تا حالا دلیل ریجکتی کسی این نبوده که مصاحبه کننده صلاح ندیده به شما ویزا بدن یا شما مدارکتون نامنظم بوده، مصاحبه کننده رو عصبانی کردین. پس در هیچ حالتی مضطرب نشین. به خودتون مسلط باشین و وقتی میرین سمت مصاحبه کننده با یه لبخند از روی اعتماد به نفس و اطمینان از درست بودن کاراتون برین جلو.
    اگه مصاحبه کننده سوال خیلی عجیبی ازتون پرسید که تا حالا نشده بپرسن بدونین که اون سوال جوابش هیچ جا ثبت نمیشه و کارمندای سفارت فقط واسه اینکه تکراری بودن سوالات تابلو نشه و وجهه مصاحبه به دلایلی که گفتم سر جاش بمونه این سوالات رو از خودشون میپرسن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان عزیز
    من یک هفته پیش از دانشگاه فنی برلین پذیرش گرفتم. مدرک زبان ندارم ولی چون رزومه م قوی بود دانشگاه بهم پذیرش داد. با دانشگاه مکاتبه کردم و بهشون گفتم که باتوجه به اینکه وقت کمی دارم نمیتونم امتحان تافل بدم ایا اونها یک نامه به سفارت میزنن و معلومات زبان انگلیسی من رو تایید میکنن که اونها گفتن بله میکنیم. حالا سوالم اینجاست ایا سفارت این نامه رو بجای مدرک زبان تافل یا ایلتس از من قبول خواهد کرد؟؟؟
    خیلی ممنون میشم از دوستان اگر راهنماییم کنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_Rad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من یک هفته پیش از دانشگاه فنی برلین پذیرش گرفتم. مدرک زبان ندارم ولی چون رزومه م قوی بود دانشگاه بهم پذیرش داد. با دانشگاه مکاتبه کردم و بهشون گفتم که باتوجه به اینکه وقت کمی دارم نمیتونم امتحان تافل بدم ایا اونها یک نامه به سفارت میزنن و معلومات زبان انگلیسی من رو تایید میکنن که اونها گفتن بله میکنیم. حالا سوالم اینجاست ایا سفارت این نامه رو بجای مدرک زبان تافل یا ایلتس از من قبول خواهد کرد؟؟؟
    خیلی ممنون میشم از دوستان اگر راهنماییم کنن.
    سلام
    بله از شما قبول می کنن٬ همانطور که در فایل مدارک مورد نیاز نوشته شده؛ تسلط کافی به زبان مربوطه می تواند توسط موسسه پژوهشی مربوطه نیز تایید گردد.

دوستان سلام:

من برای مستر مجدد پذیرش دارم و می خوام بدونم که با توجه به اینکه رشتم عمران هستش و گرایش مستری که پذیرش شدم ژئودزی هستش اول اینکه چقدر احتمال داره به من فرم امنیتی بدن؟ و دوم اینکه آیا این رشته حساسیت بالایی داره؟ همینطور دوستانی که فرم امنیتی بهشون خورده حداکثر و حداقل چقدر جواب ویزاهاشون اومده؟

سپاس.

Junior Member

دوستان سلام
    من واسه رشته International wine Business در یکی از دانشگاه های آلمان اقدام کردم میخواستم بدونم در صورت گرفتن پذیرش ممکنه تو این رشته سفارت ریجکتم کنه و ویزا ندن ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elzor نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من واسه رشته International wine Business در یکی از دانشگاه های آلمان اقدام کردم میخواستم بدونم در صورت گرفتن پذیرش ممکنه تو این رشته سفارت ریجکتم کنه و ویزا ندن ؟
    سلام
    چه ربطی داره؟! چرا فک می کنین قراره به خاطر رشته تون ریجکت بشین؟ اینکه ما از رشتتون خوشمون نیومد که جزو گزینه های ریجکت شدن نیست. اتفاقا برای شما نکته ی مثبت هم حساب میشه که بگین این رشته رو دوست داشتم، ولی تو ایران نبود.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)