صفحه 34 از 57 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

سلام دوستان،
    من از یکی از دانشگاه های صنعتی پذیرش مستر مجدد گرفتم ولی در موتیوشن یونی اسیست و دانشگاه چیزی در مورد ارشد ایران نگفتم بجز گواهی قبولی در ارشد ایران. از طرفی قبلا هم شینگن آلمان رفته بودم برای ارایه مقاله و با ارائه گواهی استغال به تحصیل ارشد ایران و احتمالا سفارت باید بدونه که من ارشد دارم. حالا اگر به سفارت بگم که ارشد ایران داشتم با توجه به اینکه به دانشگاه آلمان نگفته بودم مشکلی ایجاد میشه(مشکل سربازی هم ندارم).ممنون

Junior Member

ممنون از پاسختون
    1-میدونم ربطی نداره ولی بهر حال اونا میدونن که این رشته تو ایران ممکنه بازار کار نداشته باشه به همین دلیل پرسیدم
    2-یه سوال در مورد دوره زبان اگه فقظ بخوام پذیرش زبان بگیرم بدون ادمیشن تو رشته ای ممکنه سفارت قبول نکنه برای ویزا ؟

Junior Member

سلام بر دوستان

کارشناسی مهندسی برق-الکترونیک از دانشگاه دولتی روزانه با معدل 13.60 فارغ التحصیل 88 و کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه دولتی روزانه با معدل 16.60 فارغ التحصیل 91 هستم. دو سال بعد از ارشد هم مشغول خدمت سربازی تو یکی از ادارات دولتی بودم.

دانشنامه و ریزنمرات لیسانسم رو با ارائه سابقه بیمه گرفتم اما برای مدرک و ریزنمرات ارشد چون روزانه بودم باید حدود چند میلیون برای آزاد کردن دانشنامه پرداخت کنم.

از اونجایی که میخوام برای مستر دوم تو رشته مرتبط با لیسانسم (مهندسی مکاترونیک یا روبوتیک) برای آلمان اقدام کنم، به نظرتون بهتره دانشنامه ارشدم رو با پرداخت مبلغ آزاد کنم و ارائه بدم یا اینکه اون گپ سه ساله تحصیل ارشد رو با سابقه کار پر کنم؟
    و اینکه سفارت آلمان، نامه محل کار رو به عنوان سابقه کار قبول میکنه یا باید سابقه بیمه هم همراهش باشه؟ چون من سابقه بیمه دارم اما با رشته لیسانسم مرتبط نیست ولی میتونم از شرکتهایی که باهاشون پاره وقت در زمینه مرتبط کار کردم، نامه سابقه کار بگیرم ولی بدون بیمه.

ناگزیرم یکی از این دو راه رو انتخاب کنم. چون اگه سابقه کار منوط به داشتن سابقه بیمه باشه، مجبورم که از خیرش بگذرم و مدرک ارشدم رو بگیرم و ارائه بدم.

در کل کدوم گزینه برای گرفتن ویزا احتمال موفقیت بیشتری داره؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member mohammadrasekh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Mechatronics, Siegen University

سلام دوستان، من برای sep پذیرش برای مقطع ارشد مکاترونیک دارم و میخوام وقت مصاحبه بگیرم. من تو ایران یه مستر electronic دارم. ولی برای دانشگاه ارائه ندادم و با مدرک کارشناسیم پذیرش گرفتم. به نظرتون برای ویزا ارائه بدم یا نه؟ گپ تحصیلی رو با سابقه کار با بیمه میتونم بپوشونم.
    کارشناسی سراسری بودم

با سلام
    من برای یک دوره تابستانه ۵ روزه از طرف یکی از دانشگاه های آلمان دعوت نامه دارم
    چه مدارکی باید همراهم باشه که احیانا ریجکت ویزا نشم
    با تشکر از همه

Junior Member

دوستان من یه سؤال خیلی مهم دارم ممنون میشم جواب منو بدین و منو از نگرانی در بیارین.. من یه پذیرش قطعی برای ترم زمستان 2016-17 از یک دانشگاه آلمانی دارم که یه دوره مستر یکساله به زبان انگلیسی هستش.. توی پذیرش من هم نوشته که از ارائه مدرک زبان آلمانی معاف هستم. مدرک تافلم موقع درخواست پذیرش و همینطور موقع دریافت قبولی از دانشگاه معتبر بوده و اصلا بخاطر همین هم بهم پذیرش دادن .. اما الان مدرک تافلم که نمره خیلی عالی هم بود (110) اکسپایر شده .. آیا ممکنه درخواست منو بهمین خاطر ریجکت کنن؟ آخه اصلا منطقی نیست این قضیه، من از یه مؤسسه معتبر پرسیدم گفتن که مشکلی نداره اما الان خیلی نگرانم
    البته برای احتیاط به دانشگاه ایمیل زدم که اونا هم بطور مستقل دانش زبان انگلیسی منو گواهی کنن چون اگه اونا گواهی کنن حتی دیگه مدرک تافل هم لازم نیست
    ممکنه تکلیف این قضیه رو یکبار برای همیشه روشن کنین؟
    ممنون ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinn نمایش پست ها
    دوستان من یه سؤال خیلی مهم دارم ممنون میشم جواب منو بدین و منو از نگرانی در بیارین.. من یه پذیرش قطعی برای ترم زمستان 2016-17 از یک دانشگاه آلمانی دارم که یه دوره مستر یکساله به زبان انگلیسی هستش.. توی پذیرش من هم نوشته که از ارائه مدرک زبان آلمانی معاف هستم. مدرک تافلم موقع درخواست پذیرش و همینطور موقع دریافت قبولی از دانشگاه معتبر بوده و اصلا بخاطر همین هم بهم پذیرش دادن .. اما الان مدرک تافلم که نمره خیلی عالی هم بود (110) اکسپایر شده .. آیا ممکنه درخواست منو بهمین خاطر ریجکت کنن؟ آخه اصلا منطقی نیست این قضیه، من از یه مؤسسه معتبر پرسیدم گفتن که مشکلی نداره اما الان خیلی نگرانم
    البته برای احتیاط به دانشگاه ایمیل زدم که اونا هم بطور مستقل دانش زبان انگلیسی منو گواهی کنن چون اگه اونا گواهی کنن حتی دیگه مدرک تافل هم لازم نیست
    ممنون ..
    سلام
    اگر شما هنوز برای مصاحبه به سفارت مراجعه نکردین٬ اصلا مدرک تافلتون رو ارائه نکنید و فقط نامه دانشگاه مبنی بر تایید دانش زبان انگلیسی رو بدید و هیچ مشکلی هم نیست.
    اما اگر شما مدارکتون رو تحویل دادین و الان منتظر نتیجه ویزا هستین. احتمالا موقع اعلام نتیجه از شما میخوان که مدرک زبان ارائه بدین٬ که اون موقع می تونید همین نامه دانشگاه رو به سفارت بدین.
    در هر صورت٬ بعید بنظر میرسه که بخاطر مدرک زبان٬ درخواست ویزای شما ریجکت بشه. دست کم٬ نقص مدرک زده میشه که با ارائه نامه دانشگاه٬ مشکلی بوجود نمیاد.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان یک سوال برای گرفتن وقت سفارت و مراجعه به سفارت برای ویزای دانشجویی ارایه مردک یونی اسیست کافیه یا باید حتما پذیرش دانشگاه ارایه بدم به سفارت؟ هنوز دانشگاه جواب رد یا پذیرش را به من اعلام نکرده ولی میترسم زمان کافی برای وقت گرفتن و گرفتن ویزا برام موجود نباشه. تذک زمستونی در سپتامبر شروع میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinn نمایش پست ها
    ممنون ..
    من یک‌سال از مدرک تافلم گذشته بود و تحویل دادم و هیچی هم نگفت. اتفاقا به نمره ی بالام هم توجه کرد. به نظرم بهتره تخویل بدین و جای مدرک‌زبان خالی نمونه

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedakx6 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال برای گرفتن وقت سفارت و مراجعه به سفارت برای ویزای دانشجویی ارایه مردک یونی اسیست کافیه یا باید حتما پذیرش دانشگاه ارایه بدم به سفارت؟ هنوز دانشگاه جواب رد یا پذیرش را به من اعلام نکرده ولی میترسم زمان کافی برای وقت گرفتن و گرفتن ویزا برام موجود نباشه. تذک زمستونی در سپتامبر شروع میشه.
    طبق چیزی که وبساست سفارت نوشته نامه پذیرش یا نامه اقدام برای پذیرش کفایت میکنه
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)