صفحه 4 از 57 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت. توصیه ها تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samanamiri نمایش پست ها
    مواردی که بطور تکراری باعث ریجکت می شوند:

از توضیحات اضافه در انگیزه نامه بپرهیزید. انگیزه نامه ای که برای ویزای دانشجویی می نویسید باید طوری باشه که فقط قصد تون تحصیل هست نه تفریح یا کار.

حتما بعد از نوشتن انگیزه نامه به کسی که مسلط به المانی یا انگلیسی هست نشون بدید. اشتباه گرامری یا املایی هم یکی از دلایل ریجکته.

انگیزه نامه برای دریافت ویزا خیلی مهم هست.
    دوست عزیز با توجه به اینکه خود المان طرح بلو کارت رو برای افردا تخصیلکرده خارج از اتحادیه اروپا قرار داده ایا بهتر نیست بگیم دوست داریم بعد از تحصیل در المان بمونیم و اگر موقعیت باشه کار کنیم؟؟

اگه نیروی متخصص نمیخواستن که دانشگاهاشون رو رایگان نمیکردن ! البته اون ور قضیه هم هست سر بار و مهاجر نمیخوان و گلچین میکنن اصطلاحن و خیلیا معتقدن اسم موندن بیاری میری تو ریجکتی اینکه من موندم بین این 2 نظریه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA-Project Management

دیروز به Auslaenderamt ایمبل زدم این جواب داده.
    unsere abschliessende Stellungnahme zu Ihrem Visumsantrag ging am
    23.01.2014 an die Deutsche Botschaft in Teheran. Bitte haben Sie noch etwas
    Geduld, Sie werden sicher bald von dort benachrichtigt werden.
    به خانم هاشمی و بخش ویزا ایمیل زدم هنوز جواب ندادن.
    حالا باید چیکار کنم؟ به اداره امنیت باید میل بزنم؟ می خوام یکشنبه برم دم سفارت.
    7-8 روز از تاریخی که مهاجرت جواب فرستاده به سفارت گذشته ولی هنوز کدم تو سایت اعلام نشده. به نظرتون جواب منفی بوده که اعلام نکردن؟

Junior Member

ببخشید من فارغ التحصیل IT هستم و می خواستم برای برنامه ی IT-Security در دانشگاه Darmstadt اقدام کنم. به نظرتون رشته هایی از این دست که مربوط به امنیت سایبری هست ممکنه باعث reject بشه؟

Senior Member

من میخام رشته Energy Science and Technology دانشگاه ULM اقدام کنم اما نمیدونم این رشته واسه ویزام مشکلی پیش نمیاره؟؟؟
    به نظرتون امکانش هست به خاطر ارتباط این رشته با مسائل انرژی ویزا ریجکت بشه یا نه؟
    لطفا اگه اطلاعات دارید بگید تا ددلاین نگذشته اپلای کنم
    مرسی

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دانشگاه كايزرسلاترن گرايش هاي مختلف برق رو ارائه ميده كه بعضي ها به انگليسي و بعضي ها به آلماني هست.خود دانشگاه براي پذيرش نيازي به مدرك زبان آلماني نداره و گفته آيلتس كافيه.فقط دانشجوها يك ترم اول اينجا آلماني ميخوانند و بعدش ميرن سر درس .ميخواستم بدونم سفارت به اين مدل پذيرش ها ويزا ميده؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

دوستان اینجا جای سوال نیست در جستار سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه سوال کنید جواب خواهید گرفت....
    دوست بالایی اگر دوره به انگلیسی باشه همش سفارت از شما آیلتس رو قبول میکنه...

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    من میخام رشته Energy Science and Technology دانشگاه ULM اقدام کنم اما نمیدونم این رشته واسه ویزام مشکلی پیش نمیاره؟؟؟
    به نظرتون امکانش هست به خاطر ارتباط این رشته با مسائل انرژی ویزا ریجکت بشه یا نه؟
    لطفا اگه اطلاعات دارید بگید تا ددلاین نگذشته اپلای کنم
    مرسی
    مشکل اینجاست که شما نگفتید در چه مقطعی ولی رشته خاص بودن دلیلی بر ریجکتی حتمی نیست اگر دکترا میخواید اقدام کنید حتماً بهتون یک فرم امنیتی خواهند داد که اون رو باید کامل کنید و تحویل بدید و اگر مستر میخواید تشریف ببرید که باز هم ممکنه ازتون بخوان که این فرم رو تحویل بدید البته رشته های خاص یک مرحله چک امنیتی داره و ویزا دیرتر آماده میشه ولی اقدام برای این رشته های دلیل بر ریجکت شدت حتمی نیست..

نقل قول نوشته اصلی توسط sal نمایش پست ها
    ببخشید من فارغ التحصیل IT هستم و می خواستم برای برنامه ی IT-Security در دانشگاه Darmstadt اقدام کنم. به نظرتون رشته هایی از این دست که مربوط به امنیت سایبری هست ممکنه باعث reject بشه؟
    شما هم به جوابی که در بالا دادم توجه کن....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام دوستان
    من میخوام واسه ارشد پذیرش بگیرم. ورودی 87 لیسانس بودم و تاریخ فارغ التحصیلیم سال 92 هست. الان تازه میخوام شروع کنم و آلمانی بخونم یعنی حداقل 1 سال دیگه کارام طول میکشه.. با توجه به اینکه توی این مدت سر کار هم نبودم چه طوری میشه این فاصله رو توضیح داد؟ اگه بگم تصمیم نداشتم ادامه بدم و الان تصمیم گرفتم (در حالی که واقعا اینطور نبوده) ارشد بخونم چی میشه؟
    در ضمن لیسانسم هم 5 سال طول کشیده این مشکلی درست نمیکنه؟
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام واسه ارشد پذیرش بگیرم. ورودی 87 لیسانس بودم و تاریخ فارغ التحصیلیم سال 92 هست. الان تازه میخوام شروع کنم و آلمانی بخونم یعنی حداقل 1 سال دیگه کارام طول میکشه.. با توجه به اینکه توی این مدت سر کار هم نبودم چه طوری میشه این فاصله رو توضیح داد؟ اگه بگم تصمیم نداشتم ادامه بدم و الان تصمیم گرفتم (در حالی که واقعا اینطور نبوده) ارشد بخونم چی میشه؟
    در ضمن لیسانسم هم 5 سال طول کشیده این مشکلی درست نمیکنه؟
    ممنون از راهنماییتون
    سلام،

دو سال زمان زیادی نیست و می تونین بگین من داشتم زبان آلمانی رو می خوندم (که این کار رو هم انجام می دادین. ضمنا بایستی نمره زبانتون خوب باشه که این ادعاتون رو توجیه کنه)، ولی اگه سابقه کاری هم داشته باشین، خیلی بهتر می شه. در مورد لیسانستون هم نمی شه قاطعانه چیزی گفت ولی یک نقطه ضعف هست که اگه پیشینه تحصیلی تون تو سایر مقاطع خوب باشه و نمراتتون هم تو لیسانس زیاد بد نباشه، می شه ازش دفاع کرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)