صفحه 43 از 57 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    1- چرا میخوای بری المان؟
    2- در مورد شغلت توضیح بده؟
    3- از کارت تو ایران راضی هستی؟ اگه هستی چرا میخوای بری؟
    4-ایا تو المان با جایی برای کار صحبت کردی؟ و یا جایی رو مد نظر داری؟
    5-کدوم شهر میخوای بری؟ چرا این شهر رو انتخاب کردی؟
    6- ممکنه چند تا سوال هم در مورد خانوادتون بپرسن
    در اخر هم میگه یکم به المانی یا انگلیسی در مورد شغل و رشتت صحبت کن.
    البته تمام این سوالها سلیقه ایی هست و لزومی نداره که حتما همه اینها سوال بشه.
    ممنون از پاسختون
    خوب باید همشو صادقانه جواب بدم؟ یعنی اینکه بگم از کار و زندگیم راضی نیستم؟ یا اینکه بگم همه چی خوبه فقط به امید بهبود شرایط دارم میرم؟
    و اینکه اگه گفت قصد برگشت داری یا نه چی باید جواب بدم؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    خوب باید همشو صادقانه جواب بدم؟ یعنی اینکه بگم از کار و زندگیم راضی نیستم؟ یا اینکه بگم همه چی خوبه فقط به امید بهبود شرایط دارم میرم؟
    و اینکه اگه گفت قصد برگشت داری یا نه چی باید جواب بدم؟
    سعی کنید صادقانه جواب بدید. مثلا در مورد 2 سوالی که شما پرسیدید. سوال اولتون جواب دومتون بهتره. (همه چی خوبه فقط به امید بهبود شرایط پیشرفت و زندگی بهتر دارم میرم)
    در مورد سوال دومتون خب 100 در صد اگه شما کار پیدا کنید خب دیگه بر نمیگردید. قرارداد میبندید و میمونید کار میکنید. خود سفارت هم اینو میدونه. باید بگید اگه کار پیدا کردم قرارداد میبندم میمونم کار میکنم اگه هم کار پیدا نکردم برمیگردم.
    ویرایش توسط payam01 : February 24th, 2017 در ساعت 01:36 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ه

سلام، بنده پذیرشی از دانشگاه TU Freiberg دریافت کردم، اونها در پذیرشم ذکر کردن که باید موقع ثبت نام نمره آیلتس 6.5 داشته باشم که دارم و فرستادم قبلا واسشون، و اینکه باید نمره GRE رو تا فوریه 2018 بهشون تحویل بدم که ندارم و باید امتحان بدم، الان سوالی که واسم پیشم اومده اینه، سفارت الان مدرک GRE رو ازم میخواد یا لازم نیست این مدرک رو ارائه بدم؟ نمیخوام اینکه مدرک GRE رو الان ندارم واسم دردسر شه، اگر واقعا لازمه برم زودتر امتحان بدم و مدرکشو بگیرم و با نمره GRE برم سفارت، اگر لازم نیست با خیال راحتتر چند ماه دیگه برم امتحان بدم (پذیرشم برای وینتر 2017 هست)

نقل قول نوشته اصلی توسط ec1364 نمایش پست ها
    سلام، بنده پذیرشی از دانشگاه TU Freiberg دریافت کردم، اونها در پذیرشم ذکر کردن که باید موقع ثبت نام نمره آیلتس 6.5 داشته باشم که دارم و فرستادم قبلا واسشون، و اینکه باید نمره GRE رو تا فوریه 2018 بهشون تحویل بدم که ندارم و باید امتحان بدم، الان سوالی که واسم پیشم اومده اینه، سفارت الان مدرک GRE رو ازم میخواد یا لازم نیست این مدرک رو ارائه بدم؟ نمیخوام اینکه مدرک GRE رو الان ندارم واسم دردسر شه، اگر واقعا لازمه برم زودتر امتحان بدم و مدرکشو بگیرم و با نمره GRE برم سفارت، اگر لازم نیست با خیال راحتتر چند ماه دیگه برم امتحان بدم (پذیرشم برای وینتر 2017 هست)
    دوست عزیز مدرک جی آر ای ربطی به سفارت نداره.فقط مدرک آیلتسو ازتون میگیره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ec1364 نمایش پست ها
    سلام
    اگر تو نامه ی پذیرشتون که میدین به سفارت نوشته که این پذیرش مشروط به ارائه ی جی آر ئی در زمان ثبت نام هست، سفارت ازتون می خواد. وگرنه، نمی خواد.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    اگر تو نامه ی پذیرشتون که میدین به سفارت نوشته که این پذیرش مشروط به ارائه ی جی آر ئی در زمان ثبت نام هست، سفارت ازتون می خواد. وگرنه، نمی خواد.
    اخه مسئله اینجاست که تا فوریه 2018 بهشون وقت دادند که مدرکش رو بگیره حدودا یکسال دیگه وقت داره. ولی به نظر من هم اگه روز مصاحبه جی ار ئی رو ببرید بهتره در غبر اینصورت نقص مدرک میخورید و موقع دریافت ویزا باید مدرک رو بهشون ارائه بدید.

Junior Member

سلام. من پذیرش دانشگاه فرایبورگ رو دارم ولی دانشنامه و ریزنمراتم ترجمه غیر رسمی هست چون روزانه بودم و مدرکم موقت بود. فکر میکنید برای گرفتن ویزا مشکلی به وجود میاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nik93 نمایش پست ها
    سلام. من پذیرش دانشگاه فرایبورگ رو دارم ولی دانشنامه و ریزنمراتم ترجمه غیر رسمی هست چون روزانه بودم و مدرکم موقت بود. فکر میکنید برای گرفتن ویزا مشکلی به وجود میاره؟
    معلومه که بله.شمااول مدارکتون رو (دانشنامه و ریزنمرات)ببرید دارلترجمه.سفارت مدرک موقت قبول نمیکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    معلومه که بله.شمااول مدارکتون رو (دانشنامه و ریزنمرات)ببرید دارلترجمه.سفارت مدرک موقت قبول نمیکنه.
    ترجمه دارالترجمه هست ولی مهر دادگستری و امورخارجه نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط nik93 نمایش پست ها
    ترجمه دارالترجمه هست ولی مهر دادگستری و امورخارجه نداره.
    مهردادگستری و امورخارجه لازمه. خب کاری نداره ببرید مهرشون کنید تا روز مصاحبه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)