صفحه 44 از 57 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ه

نقل قول نوشته اصلی توسط nik93 نمایش پست ها
    سلام. من پذیرش دانشگاه فرایبورگ رو دارم ولی دانشنامه و ریزنمراتم ترجمه غیر رسمی هست چون روزانه بودم و مدرکم موقت بود. فکر میکنید برای گرفتن ویزا مشکلی به وجود میاره؟
    همنوطور که دوستان گفتن شما باید اصل دانش نامه و مدارک رو ببرید. من فکر می کنم شما نیاز دارید مدارکتون رو آزاد کنید. اگر با مدارک موقت شدنی بود که اینهمه از دوستان هزینه آزادسازی مدارک رو نمی دادن. مدارک موقت قابل ترجمه رسمی نیست و سفارت و اداراتی مثل ZAB هم قبولشون نداره. به نظرم اگر ارائه کنید به سفارت یا نقص مدرک می خورید یا ریجکت می شید.

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    همنوطور که دوستان گفتن شما باید اصل دانش نامه و مدارک رو ببرید. من فکر می کنم شما نیاز دارید مدارکتون رو آزاد کنید. اگر با مدارک موقت شدنی بود که اینهمه از دوستان هزینه آزادسازی مدارک رو نمی دادن. مدارک موقت قابل ترجمه رسمی نیست و سفارت و اداراتی مثل ZAB هم قبولشون نداره. به نظرم اگر ارائه کنید به سفارت یا نقص مدرک می خورید یا ریجکت می شید.
    ببخشید متوجه نشدم! یعنی باید مدرک اصلی رو ارائه بدیم؟ دانشگاه ما مدرک اصلی رو 3سال بعد فارغ التحصیلی میده!! یعنی با اون موقت نمیتونم درخواست پذیرش بدم و به سفارت ارائه کنم؟ خب اینطوری گپ تحصیلی حدودا 4سال میشه که تو این 4سال هزارتا اتفاق ممکنه بیافته!

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    ببخشید متوجه نشدم! یعنی باید مدرک اصلی رو ارائه بدیم؟ دانشگاه ما مدرک اصلی رو 3سال بعد فارغ التحصیلی میده!! یعنی با اون موقت نمیتونم درخواست پذیرش بدم و به سفارت ارائه کنم؟ خب اینطوری گپ تحصیلی حدودا 4سال میشه که تو این 4سال هزارتا اتفاق ممکنه بیافته!
    تا جایی که من اطلاع دارم اینطوری هست. توی مدارک درخواستی سفارت و سازمان zab نوشته شده اصل مدارک. در ثانی همه این ها ترجمه رسمی تائید شده توسط دادگستری و وزارت امور خارجه رو می خوان. مدارک موقت هم تا جایی که من می دونم تائید نمی شه. باز شاید استثناهایی باشه یا اینطوری نباشه. من دانشجویی اقدام نکردم. اما این چیزی هست که شنیدم و دیدم در مورد دوستان. همه اصل مدرک رو دادن. پذیرش رو ظاهرا می شه با مدارک موقت و حتی کپی گرفت!! اما ویزا و باقی ماجرا با اصل مدارک. احتمالا باید از دانشگاه پیگیری کنید. نباید ۳ سال طول بکشه.
    باز دوستانی که تحصیلی اقدام کردن و اطلاعات دقیق تری دارند هم نظر بدن بهتره.

Junior Member

سلام
    دوستان برای ویزای کار هم باید انگیزه نامه بنویسیم یا فقط برای دانشجویی لازمه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid6 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای ویزای کار هم باید انگیزه نامه بنویسیم یا فقط برای دانشجویی لازمه؟
    برای ویزای جستجوی کاری لازمه انگیزه نامه بنویسید. اما برای ویزای کاری اگه قرارداد دارید نه نیازی نیست.( طبق چک لیست سفارت)

Junior Member

دوستان سلام. یه سوال در مورد زندگینامه داشتم. من الان پذیرش دکترا دارم از آلمان برای رشته اخترفیزیک. اینجا یه سری کار طراحی وب سایت میکردم و یه تعدادی دامین (حدود ۲۰ تا) در مالکیت من هست. خواستم ببینم آیا تو زندگینامه باید به کار طراحی وب سایتم اشاره بکنم اصولا؟ (گپ ندارم اصلا توی تحصیلم)، و اینکه آیا ممکنه این دامین هایی که به نام من هست مشکلی ایجاد بکنه برای ویزا؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ayromlou نمایش پست ها
    دوستان سلام. یه سوال در مورد زندگینامه داشتم. من الان پذیرش دکترا دارم از آلمان برای رشته اخترفیزیک. اینجا یه سری کار طراحی وب سایت میکردم و یه تعدادی دامین (حدود ۲۰ تا) در مالکیت من هست. خواستم ببینم آیا تو زندگینامه باید به کار طراحی وب سایتم اشاره بکنم اصولا؟ (گپ ندارم اصلا توی تحصیلم)، و اینکه آیا ممکنه این دامین هایی که به نام من هست مشکلی ایجاد بکنه برای ویزا؟
    خیلی ممنون
    سلام
    می تونین به کار طراحی وب سایتتون به عنوان مثلا یه کار پاره وقت اشاره کنین. اما لزومی نداره بگین یه سری دامین دارین. مگه تو رزومه اصلا آدما راجع به دامین هایی که دارین می نویسن؟ من تا الان ندیده ام.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

ممنون از پاسختون. اگه کلا اشاره نکنم چی؟ مشکلی پیش نمیاد؟ چون مرتبط با رشته م هم نبوده کارم اصلا.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ayromlou نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. اگه کلا اشاره نکنم چی؟ مشکلی پیش نمیاد؟ چون مرتبط با رشته م هم نبوده کارم اصلا.
    اگر نگین هم مشکلی نداره. اصلا مهم نیست. فقط با مدارکتون هماهنگ باشه دیگه. هرچی تو رزومه می نویسین باید مدرکشو هم نشون بدین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    اگر تو نامه ی پذیرشتون که میدین به سفارت نوشته که این پذیرش مشروط به ارائه ی جی آر ئی در زمان ثبت نام هست، سفارت ازتون می خواد. وگرنه، نمی خواد.
    تو نامه پذیرش اومده که موقع ثبت نام باید آیلتس رو تحویل بدم، که دارمش، و گفتن اگر تا فوریه 2018 نمره جی آر ای رو تحویل ندم ثبت نام دوباره ازم در ترم سامر 2018 یعنی ترم بعدی نمیشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)