صفحه 49 از 57 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ه

سلام ، دوستان وقتتون بخیر
    یکی از دوستان که در آلمان دانشجو هست ، برا مادرش دعوتنامه فرستاده است ، ( متاسفانه دوست من پدرش اخیرا فوت شده ) یعنی همون ویزای بازدید از بستگان ، متاسفانه امروز جواب اومده که ویزا رد شده است. علت اعلام کردند
    1-عدم وابستگی
    2- ضمانت مالی

مساله های که هست در روز سفارت خیلی خوب برخورد کردند و چیز نخواستند ،

میشه لطف کنید بگید به چه صورت میشه اعتراض کرد و آیا اثر داره
    من این لینک پیدا کردم ، مممنون میشم شما هم منو راهنمایی کنید .
    ممنون . واقعا خیلی مهمه که راهی پیدا کنیم .

خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad18r200 نمایش پست ها
    سلام ، دوستان وقتتون بخیر
    یکی از دوستان که در آلمان دانشجو هست ، برا مادرش دعوتنامه فرستاده است ، ( متاسفانه دوست من پدرش اخیرا فوت شده ) یعنی همون ویزای بازدید از بستگان ، متاسفانه امروز جواب اومده که ویزا رد شده است. علت اعلام کردند
    1-عدم وابستگی
    2- ضمانت مالی

مساله های که هست در روز سفارت خیلی خوب برخورد کردند و چیز نخواستند ،

میشه لطف کنید بگید به چه صورت میشه اعتراض کرد و آیا اثر داره
    من این لینک پیدا کردم ، مممنون میشم شما هم منو راهنمایی کنید .
    ممنون . واقعا خیلی مهمه که راهی پیدا کنیم .

خیلی ممنون
    اینجا رو ببینید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...87#post2446787

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    ممنون میشم اگر اطلاع دقیقی دارید راهنمایی کنید.
    1- من مدرک دیپلم و ریز نمرات سه سال + مدرک پیش و ریز نمرات نهایی پیش رو بردم تایید آموزش و پرورش کردم و تحویل دارالترجمه دادم. دارالترجمه پرسید همه رو یک پلمپ بزنیم یا جدا؟ من گفتم دیپلم و نمرات سه سال یک پلمپ بشه و پیش و ریزنمرات پیش هم یک پلمپ دیگه بشه. حالا سوالم اینه که با توجه به ترتیب مدارکی که باید هم برای تایید سفارت و هم برای روز مصاحبه ی سفارت ببریم، دو پلمپ برای این مورد درسته یا هر کدوم باید جداگانه باشه، یعنی 4 تا؟
    2- برای اپلای، دانشگاه فقط نمرات و مدرک لیسانس رو لازم داشت و دیپلم و پیش نمیخواست، حالا اگر پذیرشم بیاد و برای ویزا اقدام کنم، با توجه به اینکه بعضی از نمرات سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی من اصلا خوب نیست و معدل کتبی نهایی پایین بوده ممکنه سفارت برای ویزا دادن مشکل ایجاد کنه و ایراد بگیره؟ ( نمرات دوره ی دانشگاه و معدل کل دانشگاهم خوبه)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط d_taheri نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    ممنون میشم اگر اطلاع دقیقی دارید راهنمایی کنید.
    1- من مدرک دیپلم و ریز نمرات سه سال + مدرک پیش و ریز نمرات نهایی پیش رو بردم تایید آموزش و پرورش کردم و تحویل دارالترجمه دادم. دارالترجمه پرسید همه رو یک پلمپ بزنیم یا جدا؟ من گفتم دیپلم و نمرات سه سال یک پلمپ بشه و پیش و ریزنمرات پیش هم یک پلمپ دیگه بشه. حالا سوالم اینه که با توجه به ترتیب مدارکی که باید هم برای تایید سفارت و هم برای روز مصاحبه ی سفارت ببریم، دو پلمپ برای این مورد درسته یا هر کدوم باید جداگانه باشه، یعنی 4 تا؟
    2- برای اپلای، دانشگاه فقط نمرات و مدرک لیسانس رو لازم داشت و دیپلم و پیش نمیخواست، حالا اگر پذیرشم بیاد و برای ویزا اقدام کنم، با توجه به اینکه بعضی از نمرات سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی من اصلا خوب نیست و معدل کتبی نهایی پایین بوده ممکنه سفارت برای ویزا دادن مشکل ایجاد کنه و ایراد بگیره؟ ( نمرات دوره ی دانشگاه و معدل کل دانشگاهم خوبه)
    سلام
    1- خیلی گیر ندین. حالا که با هم زدین، زدین دیگه. لازم نیست برین باز جداشو بگیرین. فقط به آفیسر حتما بگین که حواسش باشه که ریزنمرات و مدرک با هم پلمپ شده ان.
    2- اگه نمرات لیسانستون خوب بوده، ان شاءالله مشکلی پیش نمیاد. حتما دلیلی داشتین برای اون نمرات دیگه. اگر این طور بوده و دلیل خاصی داشته، به نظرم حتما تو انگیزه نامه تون "به طور مثبت" اشاره کنین بهش. منظورم از مثبت اینه که نگین ببخشید من خیلی افت داشتم و نمره هام کم شد. خیلی گذرا تو یه جمله بگین علی رغم فلان مشکل که برام پیش اومده بود، من تونستم تو دوران لیسانسم مجددا نمرات خوبی بگیرم و کاستی های دیپلممو جبران کنم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید
    مدرک تافلم دست اونی اسیست رسیده و اونا همراه بقیه مدارک فرستادن به دانشگاه
    با همین تاییده اونی اسیست دارم میرم برای مصاحبه طبق pdf سفارت، تا اینجای کار مشکلی نیست ولی فک نکنم تا روز مصاحبه مدرک تافلم برسه دستم
    حالا بخاطر این موضوع نقص مدرک میخورم یا پی ای افی که ets میل میکنه رو قبول میکنن؟ اخه اگه مدارک کامل نباشه که اسیست برای دانشکاه نمیفرسته! اگه نقص بخوره چی میشه؟ تا مدرک زبان رو نبرم بررسی مدارک شروع نمیشه یا کلا باید دوباره وقت مصاحبه بگیرم؟

Junior Member

سلام
    یک سوالی داشتم ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه
    من میخوام انگیزه نامه برای سفارت بنویسم معدلم 14.5 هستش و لیسانسم رو 12 ترمه تموم کردم.(2 ترم مرخصی تحصیلی گرفته بودم و اینکه طبق چارت دروس ما 9 ترم داشتیم ، پس میشه 9 ترمه تموم کردم)
    به نظرتون توی انگیزه نامه این موارد رو ذکر کنم که چرا 12 ترمه خوندم یا احتیاجی نیست ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

من شهریور ماه گذشته فارغ التحصیل شدم مقطع ارشد. شاغل نیستم. برای ماه سپتامبر میخوام تو یه کنگره در المان شرکت کنم که ابسترکتم پذیرفته شده و برام دعوت نامه اومده. سند خونه به نام دارم و حساب بانکیم هم خوبه حدود ۳۰۰ ملیون. اما بهم گفتن چون مجرد هستی و شاغل هم نیستی بهت ویزا نمیدن. میخواستم ببینم چقدر احتمال داره بتونم ویزا بگیرم؟ اولین بارمه دارم برای ویزای شنگن اقدام میکنم و قبلا در ۱۴ سالگی ویزای سوییس و یه کشور افریقایی رو داشتم تو پاسپورتم و سفر کردم به اونجا.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    1. آیا منعی برای پر کردن فرم درخواست شنگن به صورت تایپ وجود داره ؟ چون وارد کردن یه سری موارد به صورت دست نوشت مثل آدرس جا نمیشه توی باکس های کوچیک فرم
    2. اینطور که دوستان میگن پرسشنامه امنیتی دیگه لازم نیست ; از دوستانی که اخیرا مصاحبه داشتن میشه لطفا تجربتونو به اشتراک بزارید . چون هنوز تو لیست مدارک مورد نیاز که در سایت سفارت
    قرار داده شده هست و هم اونطوری که میگن توی چک لیست جلوی درب سفارت !!
    3. کسی تجربه ای در خصوص ویزای زیارتی عراق داره ؟ ازونجایی که یکی از موارد خواسته شده کپی پاسپورت های قبلی تا 5 سال هست. به نظرتون مشکل سازه که اگر با خودم نبرم پاسپورت قبلی رو و اعلام کنم که گم شده ..؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع( تحلیل سیستم ها)

سلام
    من پذیرش مشروط مستر دانشگاه کلاوستهال رو دارم به این شکل که برای ترم زمستان 2018-2019 بهم پذیرش داده برای برای 9 اکتبر امسال نوشته که باید توی کلاس زبان شرکت کنی
    من دقیقا دو سال پیش کارشناسی فارق التحصیل شدم با معدل 13 در رشته صنایع
    شش ماه بیکار بودم بعد توی یه کارخونه مطرح به عنوان کارمند بخش تحقیق و توسعه استخدام شدم، بیمه ندارم اما گواهی انگلیسی با مهر کارخونه رو دارم که کل سال 95 رو اونجا مشغول به کار بودم
    عید 96 برای زبان خوندن و انجام کارای اپلای استعفا دادم
    مدرک b1 دارم و در حین تحصیل هم کار میکردم (بدون بیمه توی یه هتل)
    حالا چند تا مشکل دارم

1. هنوز ایمیل دوم سفارت نیومده، میترسم به ثبت نام نرسم، با دانشگاه صحبت کنم که کلاس زبان رو بندازه چند ماه بعد؟

2. اداره مهاجرت گیر نمیده که تو پذیرشت 2018-2019 است چرا از الان اقدام کردی؟ ( توی پذیرش دانشگه پذیرش مشروط ذکر شده و هردو بخشثبت نام کلاس زبان و شروع کلاس درسی عنوان شده)

3. مدارک کاری همه بدون بیمه اس، راهی برای تایید نداره جز نامه خود محل کار(به انگلیسی)، چیکار کنم؟

4. من انگلیسی فوق العاده روان و حرفه ایی ام، اما مدرک ندارم، روز مصاحبه میتونم درخواست بدم باهام انگلیسی صحبت کنن؟( پذیرشم به آلمانیه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LordxArcher نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش مشروط مستر دانشگاه کلاوستهال رو دارم به این شکل که برای ترم زمستان 2018-2019 بهم پذیرش داده برای برای 9 اکتبر امسال نوشته که باید توی کلاس زبان شرکت کنی
    من دقیقا دو سال پیش کارشناسی فارق التحصیل شدم با معدل 13 در رشته صنایع
    شش ماه بیکار بودم بعد توی یه کارخونه مطرح به عنوان کارمند بخش تحقیق و توسعه استخدام شدم، بیمه ندارم اما گواهی انگلیسی با مهر کارخونه رو دارم که کل سال 95 رو اونجا مشغول به کار بودم
    عید 96 برای زبان خوندن و انجام کارای اپلای استعفا دادم
    مدرک b1 دارم و در حین تحصیل هم کار میکردم (بدون بیمه توی یه هتل)
    حالا چند تا مشکل دارم

1. هنوز ایمیل دوم سفارت نیومده، میترسم به ثبت نام نرسم، با دانشگاه صحبت کنم که کلاس زبان رو بندازه چند ماه بعد؟

2. اداره مهاجرت گیر نمیده که تو پذیرشت 2018-2019 است چرا از الان اقدام کردی؟ ( توی پذیرش دانشگه پذیرش مشروط ذکر شده و هردو بخشثبت نام کلاس زبان و شروع کلاس درسی عنوان شده)

3. مدارک کاری همه بدون بیمه اس، راهی برای تایید نداره جز نامه خود محل کار(به انگلیسی)، چیکار کنم؟

4. من انگلیسی فوق العاده روان و حرفه ایی ام، اما مدرک ندارم، روز مصاحبه میتونم درخواست بدم باهام انگلیسی صحبت کنن؟( پذیرشم به آلمانیه)
    آیا توی نامه پذیرشتون نوشته شما در فلان رشته و گرایش در فلان ترم می تونید تحصیلتون رو شروع کنید؟؟ یا اینکه پذیرشتون فقط مال کلاس زبانه؟؟ در حالت دوم شاید سفارت ریجکت کنه. در هر صورت شما که میخواهید سال آینده تحصیلتون رو شروع کنید چرا زبان رو همینجا ادامه نمیدید؟ هم ارزونتر در میاد هم بهتره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)