صفحه 51 از 57 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ه

نقل قول نوشته اصلی توسط LordxArcher نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش مشروط مستر دانشگاه کلاوستهال رو دارم به این شکل که برای ترم زمستان 2018-2019 بهم پذیرش داده برای برای 9 اکتبر امسال نوشته که باید توی کلاس زبان شرکت کنی
    من دقیقا دو سال پیش کارشناسی فارق التحصیل شدم با معدل 13 در رشته صنایع
    شش ماه بیکار بودم بعد توی یه کارخونه مطرح به عنوان کارمند بخش تحقیق و توسعه استخدام شدم، بیمه ندارم اما گواهی انگلیسی با مهر کارخونه رو دارم که کل سال 95 رو اونجا مشغول به کار بودم
    عید 96 برای زبان خوندن و انجام کارای اپلای استعفا دادم
    مدرک b1 دارم و در حین تحصیل هم کار میکردم (بدون بیمه توی یه هتل)
    حالا چند تا مشکل دارم

1. هنوز ایمیل دوم سفارت نیومده، میترسم به ثبت نام نرسم، با دانشگاه صحبت کنم که کلاس زبان رو بندازه چند ماه بعد؟

2. اداره مهاجرت گیر نمیده که تو پذیرشت 2018-2019 است چرا از الان اقدام کردی؟ ( توی پذیرش دانشگه پذیرش مشروط ذکر شده و هردو بخشثبت نام کلاس زبان و شروع کلاس درسی عنوان شده)

3. مدارک کاری همه بدون بیمه اس، راهی برای تایید نداره جز نامه خود محل کار(به انگلیسی)، چیکار کنم؟

4. من انگلیسی فوق العاده روان و حرفه ایی ام، اما مدرک ندارم، روز مصاحبه میتونم درخواست بدم باهام انگلیسی صحبت کنن؟( پذیرشم به آلمانیه)
    سلام دوست عزیز شما زیادی نگرانی من یه دوستی دارم که شاید باور نکنی شرایطش دقیقا مثل شماس میشه گفت خود شماس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

سلام
    برای آلمان به چند موسسه مراجعه کردیم و خیلی ها میگفتن همزمان امکان ویزا نمیشه ( برای تحصیل مادر و همراهی پدر و فرزند ۲ ساله)
    یکی از موسسات خیلی مطمئن گفت که میتونه برامون ویزای همزمان بگیره
    اما باید b1 بیاری و دانشگاهت هم آلمانی زبان خواهد بود.
    برای فوق لیسانس شیمی
    همسرم 31 سال دارن و تاقل 82 و GRE و آلمانی در سطح A1

لیسانس دانشگاه صنعتی مازندران شیمی
    فوق لیسانس دانشگاه علامه طباطبائی مدیریت دولتی

آیا امکانش هست به من به عنوان پدر ویزای همراه بدن؟ یا ویزای خانومم هم ممکنه رد بشه؟
    درصد ریسکش چقدره؟ تازگی ها کسی با شرایط ما تونستن ویز ا بگیرن؟
    فکر میکنید کشور دیگه ای غیر از آلمان با شرایط ما هست که احتمال گرفتن ویزا بیشتری داشته باشه؟

ممنونم ازتون

شرکتی که توش کار میکنم. برای دادن گواهی سابقه کاری اذیت میکنه و حتما باید خطاب به جایی مثل بانک باشه . توی گواهی هم نوشته "این گواهی فقط برای ارائه به بانک ... هست و اعتبار دیگری ندارد" ولی خوب مشخصه که من ۷ سال اینجا سابقه دارم توی مدارکم. به نظرتون اون جمله مهمه؟

یه گواهی دیگه هم دارم که شرح وظایف کاریه و یک بندش نوشته "محافظت از شبکه در برابر حملات احتمالی" و عنوان کاریم هم "کارشناس امنیت شبکه" به نظرتون اینو ارائه بدم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    یه گواهی دیگه هم دارم که شرح وظایف کاریه و یک بندش نوشته "محافظت از شبکه در برابر حملات احتمالی" و عنوان کاریم هم "کارشناس امنیت شبکه" به نظرتون اینو ارائه بدم؟
    به نظر شخصی من اصلا همچین جمله ای رو هیچ جا عنوان نکنین. حساسیت زیادی داره. همین طوری هم رشته ی کامپیوتر حساس هست، دیگه اگه امنیت شبکه باشین، اونم با اون شرح وظایف، یه کم حساسیت مضاعفی ایجاد می کنین که لزومی نداره.

ApplyAbroad Superstar

شرکتی که توش کار میکنم. برای دادن گواهی سابقه کاری اذیت میکنه و حتما باید خطاب به جایی مثل بانک باشه . توی گواهی هم نوشته "این گواهی فقط برای ارائه به بانک ... هست و اعتبار دیگری ندارد" ولی خوب مشخصه که من ۷ سال اینجا سابقه دارم توی مدارکم. به نظرتون اون جمله مهمه؟
    یعنی گواهی ای که یه بار برای بانک گرفتین رو می خواین ببرین یا منظورتون اینه که یه گواهی بنویسن که خطاب به سفارت باشه؟! خب اگه دومیه که چه عالی، اگه اولیه :/ خب خیلی چیز جالبی نیست به نظر من. ولی خب اگه بهتون نمیده، همونو ببرین دیگه. چاره ای ندارین که.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    یعنی گواهی ای که یه بار برای بانک گرفتین رو می خواین ببرین یا منظورتون اینه که یه گواهی بنویسن که خطاب به سفارت باشه؟! خب اگه دومیه که چه عالی، اگه اولیه :/ خب خیلی چیز جالبی نیست به نظر من. ولی خب اگه بهتون نمیده، همونو ببرین دیگه. چاره ای ندارین که.
    برای سفارت گرفتم ولی شرکت دولتیه به هیچ وجه نمیشه گفت برای سفارت یا هر جایی. برای همین گفتم برای بانک اونام خوشگل نوشتن "جهت ارائه به بانک ... شعبه ... و اعتبار دیگری ندارد" . ولی توی ترجمه، مترجم ترجمش کرده "جهت اطلاع شما"

ولی خوب فرم ببمه رو کامل دارم.

یه موردی هم که میخواستم گواهی شرح وظایف کاری رو به سفارت ارائه بدم اینه که حدود 10 سال گپ از زمان لیسانش دارم و چون زمینه کاریم کاملا مرتبط با رشته لیسانش و پذیرش ارشد توی آلمان بوده، میتونه اون گپ رو تا حدودی پوشش بده . ولی توی گواهی که خطاب به بانکه فقط نوشته کارمند اینجا (یک شرکت مخابراتی اینترنتی) بوده و عنوانم مشخص نیست

برای سفارت گرفتم ولی شرکت دولتیه به هیچ وجه نمیشه گفت برای سفارت یا هر جایی. برای همین گفتم برای بانک اونام خوشگل نوشتن "جهت ارائه به بانک ... شعبه ... و اعتبار دیگری ندارد" . ولی توی ترجمه، مترجم ترجمش کرده "جهت اطلاع شما"

ولی خوب فرم ببمه رو کامل دارم.

یه موردی هم که میخواستم گواهی شرح وظایف کاری رو به سفارت ارائه بدم اینه که حدود 10 سال گپ از زمان لیسانش دارم و چون زمینه کاریم کاملا مرتبط با رشته لیسانش و پذیرش ارشد توی آلمان بوده، میتونه اون گپ رو تا حدودی پوشش بده . ولی توی گواهی که خطاب به بانکه فقط نوشته کارمند اینجا (یک شرکت مخابراتی اینترنتی) بوده و عنوانم مشخص نیست
    حساسیت شما به اون گواهی فقط بخاطر گپ و ویزا هست درسته؟ چند سالتونه شما و آیا قصد اقامت دارید؟

بله به همین خاطره
    ۳۲ سال. ویزای ارشد

بله به همین خاطره
    ۳۲ سال. ویزای ارشد
    خب مگه بیمه نمیشدید؟ که گواهی بیمه رو نشون بدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)