صفحه 52 از 57 نخستنخست ... 242434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

چرا ۸ سال سابقه بیمه دارم. که شامل همون شرکت و خدمت میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    چرا ۸ سال سابقه بیمه دارم. که شامل همون شرکت و خدمت میشه
    سفارت گواهی بیمه رو قبول نمیکنه؟

برای محکم کاری پرسیدم.

Junior Member

دوستان من ایران یک مستر عمران سازه دارم. و سی سالم هست میخوام برای مستر Baubetrieb یا همون مدیریت ساخت برم دانشگاه اسن. ایا من هم امنیتی میشم؟؟؟؟!
    دوشنبه وقت مصاحبمه. با توجه به اینکه کار هم میکردم رزومه پری دارم. و موتیویشنم رو هم علاقه مند شدن به baubetrieb و اینکه در ایران رشته ای مناسب اون نیست و المان خوبه تو این رشته و میخوام برگردم بعدش ایران و به بقیه علمم رو یاد بدم نام بردم. ایران هم دانشگاه تدریس کردم که تو رزومه هم هست.
    خیلی ممنونم زودتر جوابمو بدین؟
    می خوام بدونم ریسک کنم به سفارتAnmeldebescheinigung زبان B2 برای ژانویه بدم یا برای مارچ??

سلام
    دوستان کسی موردی رو سراغ داره که سن بالای 35 برای ارشد آلمان ویزا گرفته باشه؟

سلام دوستام....
    دو تا سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید.
    من مدارک تحصیلیم رو ترجمه کردم و مهر وزارت امور خارجه و دادگستری هم داره. احتمالاً چند هفته دیگه وقت مصاحبه ویزام هستش. اگه نرسم تا اون موقع مدارکمو بدم سفارت تایید کنه چی میشه. مدارکمو قبول میکنند؟ یا ریجکت میکنند 2- من برای مستر فیزیک fellowship گرفتم از دانشگاه. این روند صدور ویزام رو سریع تر میکنه یا طولانی تر؟

Junior Member

سلام. ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه. من فارغ التحصیل دکتری هستم. 6 مقاله ISI، ثبت اختراع و پتنت، چندین مقاله علمی پژوهشی و کنفرانس خارجی، معدل بالا و 6 سال سابقه تدریس با بیمه دارم. میخوام برای دکتری مجدد امریکا و کانادا اقدام کنم. هر سه مقطع از لیسانس تا دکتری در یک دانشگاه بودم و پذیرش دکترام از طریق استعداد درخشان بوده و استاد راهنمام هم در تمام مقاطع تحصیلی ام یه نفر بوده و توی تمام مقالاتم اسم این استاد هست. آیا اگه دلیل دکتری مجدد رو کار بیشتر در زمینه تحقیقاتی دوره دکتری عنوان کنم باز هم احتمال ریجکت ویزا هست یا اصلا داشتن مدرک دکتری رو در رزومه ام اعلام نکنم شانس بیشتری برای ویزا خواهم داشت. البته فقط در یکی از مقالاتم در توضیحات اخر مقاله یک بیوگرافی مختصر نوشته که در آن نوشته شده من دانشجوی دکتری هستم و در بقیه هیچ نشانه ای از دانشجوی دکتری بودنم نیست. بی نهایت سپاسگزار میشم اگه راهنماییم کنید شدیدا در دوراهی تصمیم گیری موندم.

Junior Member

سلام به دوستان
    من الان دانشجوی ارشد هستم و فکر می کنم تا 2-3 ماه دیگه دفاع کنم. برای PHD از دانشگاه LMU پذیرش گرفتم مدرک B1 هم دارم فقط مشکلی که هست اینه که من اواخر آگوست برای وقت سفارت ثبت نام کردم و می ترسم شاید وقت مصاحبه قبل از دفاع بشه! و نتونم مدرک ارشد رو اون روز ارائه بدم. اگر این مشکل برام پیش باید راهی هست که مثلا پرونده باز بمونه و نیازی به وقت گرفتن دوباره نباشه یا قطعا ریجکت می شم و باید دوباره وقت بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Isildur نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من الان دانشجوی ارشد هستم و فکر می کنم تا 2-3 ماه دیگه دفاع کنم. برای PHD از دانشگاه LMU پذیرش گرفتم مدرک B1 هم دارم فقط مشکلی که هست اینه که من اواخر آگوست برای وقت سفارت ثبت نام کردم و می ترسم شاید وقت مصاحبه قبل از دفاع بشه! و نتونم مدرک ارشد رو اون روز ارائه بدم. اگر این مشکل برام پیش باید راهی هست که مثلا پرونده باز بمونه و نیازی به وقت گرفتن دوباره نباشه یا قطعا ریجکت می شم و باید دوباره وقت بگیرم؟
    سلام
    بستگی به نظر آفیسرتون داره دیگه. معمولا وقتی طرف یه مدرکش نیست، بقیه رو می گیرن، نقص مدرک می زنن. اما گاهی هم یه آفیسر ناخوش اخلاقی پیدا میشه که همه ی مدارکو به طرف پس بده، بگه برو، هر وقت همه شو داشتی بیار. ولی معمولا همون حالت اوله. اینم که مدارکو بگیرن علی رغم اینکه ناقصه، بعد وقت بذارن و بررسی کنن و ریجکت کنن، اصلا فکر نمی کنم اتفاق بیفته.
    در هر صورت، شما حداقل ترجمه ی غیررسمی ریزنمراتتون رو تا همون ترم آخر (بدون تز) داشته باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Isildur نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    سلام دوست عزیز من هم شرایط مشابه داشتم یعنی وقت مصاحبم قبل دفاعم بود و فقط ریزنمرات رو بدون دانشنامه بردم ازم پرسید کی فارغ‌التحصیل شدی گفتم آخر همین ماه دفاع می‌کنم. و نقصی پرونده نخوردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)