صفحه 6 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanafrooz نمایش پست ها
    اگه پذیرشم مشروط باشه (bedingte Zulassung) فرقی میکنه یا بازم این مدرکو میخوان؟ چون یکی از پذیرشام اینجوریه
    B1 در هر صورت خواسته میشه اگر پذیرش برای رشته آلمانی دارین. و بهتره با پذیرش bedingte درخواست بدید

Junior Member

باسلام. امیدوارم سوالمو در جای درستی مطرح کرده باشم. من الان ارشدموگرفتم.برای دانشگاه هم یک گواهی فرستادم که من ارشدمو تموم کردم. پذیرشم هم با این شرایط اومده.اما الان یکی بهم گفت که بهتره واسه سفارت نگی ارشدخوندم چون ممکن ویزات ردبشه. واین وقفه تحصیلی رو با گواهی کارپرکن.آیا اینطوریه؟؟آیا میشه مقالات رو نشون بدیم و بگیم کارتحقیقاتی کردی؟؟میشه هم کارتحقیقاتی باشه هم کار؟؟؟مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    B1 در هر صورت خواسته میشه اگر پذیرش برای رشته آلمانی دارین. و بهتره با پذیرش bedingte درخواست بدید
    امکانش هست بتونم این پذیرش رو برای ترم بعد دیفر کنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

امکانش هست بتونم این پذیرش رو برای ترم بعد دیفر کنم؟
    بستگی به دانشگاه داره، اکثر دانشگاه ها قبول میکنن، ازشون درخواست کنید.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

امید عزیز یه سوال:
    الان یعنی مدارک من اصلا میره آلمان واسه بررسی یا تو خود سفارت میمونه تا اون مدرکو ببرم؟ تو مدارکم اون A2 رو به هر حال گذاشتم
    سلام،
    چون تو سفارت بهتون گفتن مدرک زبان رو بیارین به احتمال زیاد هنوز بررسی شما در مرحله سفارت می مونه و به آلمان نمی ره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

سلام دوستان ......... لطفا راهنمایی کنید ......من چون معدلم پایین هست خیلی ها میگن ریجکت میشم ........ ب1 دارم و سابقه کار دارم و گاف تحصیلی ندارم .... معدلم 12.8 از آزاد تهران هست ..............لطفا نظر و یا پیشنهادتون رو بگین ..............مرسی 10 روز دیگه وقت سفارت دارم

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_r90 نمایش پست ها
    سلام دوستان ......... لطفا راهنمایی کنید ......من چون معدلم پایین هست خیلی ها میگن ریجکت میشم ........ ب1 دارم و سابقه کار دارم و گاف تحصیلی ندارم .... معدلم 12.8 از آزاد تهران هست ..............لطفا نظر و یا پیشنهادتون رو بگین ..............مرسی 10 روز دیگه وقت سفارت دارم
    سلام،
    ریجکت شدن درخواست ویزا به چند تا عامل بستگی داره که یکی از مهماش معدل متقاضی ویزا هست. شما معدلتون یه خورده زیاد پایینه ولی باز اگه سایر شرایطتون خوب باشه، شاید امیدی باشه. من دیدم کسایی که با معدل 13+ ویزا گرفتن ولی شخصا امسال کسی رو با معدل بین 12 تا 13 ندیدم ویزا بگیره (باز اگه از دوستان کسی امسال با این شرایط ویزا گرفته و یا کسی رو می شناسن که با این شرایط ویزا گرفته، لطفا اعلام کنه). ضمن اینکه گفتم اگه شرایط دیگتون خوب باشه مثل نمره زبان بالا، معدلهای دیپلم و پیش دانشگاهی بالا، رزومه خوب و یه انگیزه نامه قانع کننده، ممکنه که ویزاتون رو بگیرین. به نظر من، شما این راه رو تا اینجا اومدی برو تا تش. معلومم نیست ممکنه ویزاتون بیاد. اگه نرین دنبالش، شاید بعدا پشیمون بشین که ای کاش این کار رو می کردم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng petro bochum ruhr uni

سلام منم همین مشکل دارم دوستان به نظر شما سفارت فقط معدل واسش مهمه؟ یعنی یکی مثل من از امیزکبیر باشه با معدل 13 با اونی که ی جایی حالا خ.نده با همین معدل فرقی نداره؟ اخه من با این معدل شاگرد 6 ام دانشکده بودم.و این که برای ریجکت فقط ی ضعف ام باشه باعث میشه.من فقط همین ی لیسانس ام مشکل شده و بقیه نمره هام مثل دبپلم ام نزدیک 20 هست.اصلا کلافههه شدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    سلام،
    ریجکت شدن درخواست ویزا به چند تا عامل بستگی داره که یکی از مهماش معدل متقاضی ویزا هست. شما معدلتون یه خورده زیاد پایینه ولی باز اگه سایر شرایطتون خوب باشه، شاید امیدی باشه. من دیدم کسایی که با معدل 13+ ویزا گرفتن ولی شخصا امسال کسی رو با معدل بین 12 تا 13 ندیدم ویزا بگیره (باز اگه از دوستان کسی امسال با این شرایط ویزا گرفته و یا کسی رو می شناسن که با این شرایط ویزا گرفته، لطفا اعلام کنه). ضمن اینکه گفتم اگه شرایط دیگتون خوب باشه مثل نمره زبان بالا، معدلهای دیپلم و پیش دانشگاهی بالا، رزومه خوب و یه انگیزه نامه قانع کننده، ممکنه که ویزاتون رو بگیرین. به نظر من، شما این راه رو تا اینجا اومدی برو تا تش. معلومم نیست ممکنه ویزاتون بیاد. اگه نرین دنبالش، شاید بعدا پشیمون بشین که ای کاش این کار رو می کردم!

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed8732007 نمایش پست ها
    سلام منم همین مشکل دارم دوستان به نظر شما سفارت فقط معدل واسش مهمه؟ یعنی یکی مثل من از امیزکبیر باشه با معدل 13 با اونی که ی جایی حالا خ.نده با همین معدل فرقی نداره؟ اخه من با این معدل شاگرد 6 ام دانشکده بودم.و این که برای ریجکت فقط ی ضعف ام باشه باعث میشه.من فقط همین ی لیسانس ام مشکل شده و بقیه نمره هام مثل دبپلم ام نزدیک 20 هست.اصلا کلافههه شدم
    سلام،
    آمار نشون داده که برای سفارت، معدل خیلی مهمه ولی تنها آیتم مهم نیست.

Junior Member

سلام دوستان,
    تو فرم راهنمای درخواست روادید نوشته شده: گواهی دال بر معلومات زبان آلمانی(موسسه زبان آلمانی تهران و یا انجمن اتریش تهران). که قید شده:ممکن است باعث رد درخواست روادید شود.
    آیا کسی بوده که با مدارک زبان دیگه تو این مدت ویزا گرفته باشه؟(من مدرک ب1 کانون زبان ایران رو دارم)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)