صفحه 7 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rahyab نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    تو فرم راهنمای درخواست روادید نوشته شده: گواهی دال بر معلومات زبان آلمانی(موسسه زبان آلمانی تهران و یا انجمن اتریش تهران). که قید شده:ممکن است باعث رد درخواست روادید شود.
    آیا کسی بوده که با مدارک زبان دیگه تو این مدت ویزا گرفته باشه؟(من مدرک ب1 کانون زبان ایران رو دارم)
    اونی که شما دارید مدرک نیست، گواهی کلاس زبانه! مدرک زبان المانی، Goethe-Zertifikat B1 باید داشته باشید، در غیر این صورت قبول نمیکنن ازتون درخواست ویزا رو! سفارت روی مدرک زبان سختگیری میکنه

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

سلام دوستان,
    تو فرم راهنمای درخواست روادید نوشته شده: گواهی دال بر معلومات زبان آلمانی(موسسه زبان آلمانی تهران و یا انجمن اتریش تهران). که قید شده:ممکن است باعث رد درخواست روادید شود.
    آیا کسی بوده که با مدارک زبان دیگه تو این مدت ویزا گرفته باشه؟(من مدرک ب1 کانون زبان ایران رو دارم)
    سلام...ببینید که دانشگاه از شما مدرک ب1 خواسته یا نه...اگه خواسته باشه حتما مدرک تون بایستی از طریق گوته تهران و یا همون انجمن اتریش بگیرید و مدارک سایر ارگانها را در ایران تا جایی که اطلاع دارم سفارت قبول نمیکنه. اگه واقعا مشکلی در بحث سطح زبانتون ندارین سریع تر برید و امتحان رسمی تو این آموزشگاه هایی که سفارت قبولشون داره بدین.
    سفارت کاری نداره سطح زبان شما چیه...نگا میکنه که دانشگاه چه سطح زبانی میخاد و بر اساس اون تصمیم میگیره. اگه مدرک زبان نداشته باشین و تو مهلت مقرر (روز مصاحه ویزا نقصی مدرک میزنن که برید مدرک زبانی که میگن بیارید تا پرونده به جریان بیافته) مدرک آماده نشه...بله ریجکت خواهید شد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    سلام...ببینید که دانشگاه از شما مدرک ب1 خواسته یا نه...اگه خواسته باشه حتما مدرک تون بایستی از طریق گوته تهران و یا همون انجمن اتریش بگیرید و مدارک سایر ارگانها را در ایران تا جایی که اطلاع دارم سفارت قبول نمیکنه. اگه واقعا مشکلی در بحث سطح زبانتون ندارین سریع تر برید و امتحان رسمی تو این آموزشگاه هایی که سفارت قبولشون داره بدین.
    سفارت کاری نداره سطح زبان شما چیه...نگا میکنه که دانشگاه چه سطح زبانی میخاد و بر اساس اون تصمیم میگیره. اگه مدرک زبان نداشته باشین و تو مهلت مقرر (روز مصاحه ویزا نقصی مدرک میزنن که برید مدرک زبانی که میگن بیارید تا پرونده به جریان بیافته) مدرک آماده نشه...بله ریجکت خواهید شد.
    با یجای حرفتون موافق نیستم، سفارت کاری نداره دانشگته چه سطحی از مدرک زبان رو میخواد، رشته به زبان آلمانی باشه، حداقل B1 رو میخواد بی چون و چرا!

Junior Member

ممنون از جوابتون.نقصی مدرک که میزنند,وقت تحویل ویزا باید کاملش کنم؟منظورم اینه که بیام با همون مدرک کانون زبان ایران برم,اگه گفتن ناقصه بعد وقت تحویل ویزا با مدرک گوته برم.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

ممنون از جوابتون.نقصی مدرک که میزنند,وقت تحویل ویزا باید کاملش کنم؟منظورم اینه که بیام با همون مدرک کانون زبان ایران برم,اگه گفتن ناقصه بعد وقت تحویل ویزا با مدرک گوته برم.
    سلام،
    از حالا برنامه ریزی کنید تا مدرک گوته رو بگیرید چون بدون اون بهتون ویزا نمی دن. اگه وقت مصاحبتون نزدیکه و نمی تونین تا اون موقع این مدرک رو بگیرین، بهتره همون مدرک کانون زبان تو جلسه مصاحبه همراتون باشه.

Junior Member

دوست عزیز,من تمام سعیم رو میکنم که مدرکشو بگیرم ولی سریع پر شد آزمون ب1 گوته.منم باید 15 اکتابر حتما وقت سفارت بگیرم.اگه با مدرک کانون برم کی باید نقصی مدارک رو کامل کنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

دوست عزیز,من تمام سعیم رو میکنم که مدرکشو بگیرم ولی سریع پر شد آزمون ب1 گوته.منم باید 15 اکتابر حتما وقت سفارت بگیرم.اگه با مدرک کانون برم کی باید نقصی مدارک رو کامل کنم؟
    مدرک B1 جز مدارکیه که نقص مدرکش باعث توقیف پروسه ویزا میشه! اینطوری نیست که پروسه ویزا در جریان باشه و شما بتونید موقع تحویل ویزا B1 رو ببرید. هرچه سریعتر امتحان بدید پروسه ویزا زودتر به جریان میفته!

Junior Member

سلام دوستان
    در مورد شرایط سنی برای مستر صحبتی نشده. آیا سفارت نسبت به سن برای ویزای مستر حساسه؟
    من الان ۲۹ سالمه، یک ساله که مدرک لیسانس معماری گرفتم، چند ماهه که خوندن آلمانی رو شروع کردم و برای سال دیگه برای مستر معماری می خوام اقدام کنم.
    به نظرتون (بر فرض گرفتن بذیرش دانشگاه) سفارت ممکنه که به خاطر سنم، ویزا بهم نده؟؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mha237 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد شرایط سنی برای مستر صحبتی نشده. آیا سفارت نسبت به سن برای ویزای مستر حساسه؟
    من الان ۲۹ سالمه، یک ساله که مدرک لیسانس معماری گرفتم، چند ماهه که خوندن آلمانی رو شروع کردم و برای سال دیگه برای مستر معماری می خوام اقدام کنم.
    به نظرتون (بر فرض گرفتن بذیرش دانشگاه) سفارت ممکنه که به خاطر سنم، ویزا بهم نده؟؟؟
    ممنون
    سلام،

سن آیتم مهمی برای گرفتن ویزا هست ولی اگه نشون بدین که تا حالا تا این سنتون کارهای مفیدی انجام دادین، مثلا با ارائه سابقه کار، می تونین ویزاتون رو بگیرین.

دوستان سلام بر شما

می خواستم نظرتون رو راجع به حساس بودن مقالاتی در حوزه ی رشته عمران جویا بشوم. مقالاتی در حوزه ی:

1- Tuned Mass Dampers، Control of Structures و Building Vibration Control

2- در زمینه Wavelet Analysis، Modal analysis،Damping،Independent Component Analysis

خیلی لطف می کنید اگه من رو از نظراتون مطلع کنید.
برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)