نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: آیاکسی TA میگیره قبل از ورود به آزمایشگاه آموزش خواهد دید؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض آیاکسی TA میگیره قبل از ورود به آزمایشگاه آموزش خواهد دید؟

سلام
    ایا کسی که TA میگیره قبل از شروع کار هیچ اموزشی در زمینه ای که قراره کار کنه میبنه یا اینکه نه به محض اینکه رسید باید شروع به کار کنه و اموزشی در کار نیست؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایاکسی TA میگیره قبل از ورود به ازمایشگاه اموزش خواهد دید؟

بستگی به نوع کار و مهارت های شما داره.

از استادتون باید اینو بپرسید.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

مشکل اینجاست که خیلی روشها و تکنیک های که در ایران استفاده میشه قدیمیه و منسوخ شده {حداقل در مورد رشته های علوم پزشکی اینطوره} و روشها و تکنیکهای روز دنیا عمدتا به علت گران بودن در ازمایشگاهای تحقیقاتی ایران استفاده نمیشن
    اگه اینارو به استاد بگیم فکر کنم تو ممکنه تو ذوقش بخوره و بی خیال ما بشه

به قول دوستی می گفت اونقدر توی برخی از رشته ها از دنیا عقبیم که فقط یک سال طول میکشه که بخوایم اسم دستگاهشون رو یاد بگیریم چه برسه بخوایم با هشون کار کنیم

دوستان اگه تجربه ای در این مورد دارن بفرمایید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

That depends on how well you are prepared and have background in that area

If you dont meet their criteria and some level of skills, they train you for sure; they tell you what to do and how to do

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : آیاکسی TA میگیره قبل از ورود به آزمایشگاه آموزش خواهد دید؟

معمولا آموزشی در کار نیست و فرض بر اینه که شما کار رو بلدید که بهتون TA داده‌اند. TA معمولا به دو صورت وجود داره. یکی این که آزمایشگاه رو اداره می‌کنید که اصطلاحا Lab Instructor گفته می‌شه. در این صورت شما باید کار با دستگاه‌ها رو بلد باشید، اما اگر ندونید می‌تونید با استاد صحبت کنید و ازش بخواهید که بهتون یاد بده. معمولا در دانشگاه‌ها حداقل یک تکنسین هم وجود داره که می‌تونه در کار کردن با دستگاه‌ها شما رو راهنمایی کنه.
    نوع دوم TA هم کلاس‌های حل تمرین یا به اصطلاح Discussion classها رو اداره می‌کنه. در این صورت بهترین کار برای این که یادآوری کلی‌ای در مورد درس بشه و در جریان مباحثی که در دانشگاه جدید تدریس می‌شه قرار بگیرید اینه که سرکلاس‌های درس حاضر بشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    معمولا آموزشی در کار نیست و فرض بر اینه که شما کار رو بلدید که بهتون TA داده‌اند. TA معمولا به دو صورت وجود داره. یکی این که آزمایشگاه رو اداره می‌کنید که اصطلاحا Lab Instructor گفته می‌شه. در این صورت شما باید کار با دستگاه‌ها رو بلد باشید، اما اگر ندونید می‌تونید با استاد صحبت کنید و ازش بخواهید که بهتون یاد بده. معمولا در دانشگاه‌ها حداقل یک تکنسین هم وجود داره که می‌تونه در کار کردن با دستگاه‌ها شما رو راهنمایی کنه.
    نوع دوم TA هم کلاس‌های حل تمرین یا به اصطلاح Discussion classها رو اداره می‌کنه. در این صورت بهترین کار برای این که یادآوری کلی‌ای در مورد درس بشه و در جریان مباحثی که در دانشگاه جدید تدریس می‌شه قرار بگیرید اینه که سرکلاس‌های درس حاضر بشید.
    من فکر می کردم به حالت اول RA و به حالت دوم TA می گن.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Robin
    من فکر می کردم به حالت اول RA و به حالت دوم TA می گن.
    نه به حالت اول RA نمی‌گن. در دانشگاه‌های خودمون هم بعضی از درس‌ها آزمایشگاه داشتند و معمولا دانشجویان فوق یا دکترا این آزمایشگاه‌ها رو اداره می‌کردند. اداره‌ی این آزمایشگاه‌ها به عهده‌ی TA هاست. RA کسیه که برای خودش کار تحقیقاتی می‌کنه و لازم نیست که به سایر دانشجویان چیزی یاد بده.

Junior Member

سلام
    من از یه دانشگاهی TA شدم. نمره speaking من 24 شده در تافل اینا نیگن اگه زیر 26 باشی اینجا باید یه پروسه کلیرنس واسه زبانت امتحان بدی حالا من نمیدونم دقیقا چیه؟ کسی تجربه ای داره در این زمینه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammavis نمایش پست ها
    سلام
    من از یه دانشگاهی TA شدم. نمره speaking من 24 شده در تافل اینا نیگن اگه زیر 26 باشی اینجا باید یه پروسه کلیرنس واسه زبانت امتحان بدی حالا من نمیدونم دقیقا چیه؟ کسی تجربه ای داره در این زمینه؟
    سلام

minimum نمره مورد قبول برای TA offer به یک applicant گاها چیزی در همین حدود هست...
    اگر فرد مورد نظر این constraint رو meet نکنه، بعد از مراجعت به دانشگاه تست خاصی ازش میگیرند تا مطمئن بشن که سطح مکالمه اش در حد حضور در کلاس و آموزش به افراد هست یا نه...
    بعضی دانشگاه ها برای این منظور تست رسمی دارند و بعضی هم حتی با یک مصاحبه unofficial در مورد applicant تصمیم گیری می کنند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

minimum نمره مورد قبول برای TA offer به یک applicant گاها چیزی در همین حدود هست...
    اگر فرد مورد نظر این constraint رو meet نکنه، بعد از مراجعت به دانشگاه تست خاصی ازش میگیرند تا مطمئن بشن که سطح مکالمه اش در حد حضور در کلاس و آموزش به افراد هست یا نه...
    بعضی دانشگاه ها برای این منظور تست رسمی دارند و بعضی هم حتی با یک مصاحبه unofficial در مورد applicant تصمیم گیری می کنند...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون از جوابتون
    من در مورد اینکه باید اونجا یه تست بدم آگاهم فقط نمیدونم ماهیتش چیه؟ سوالاش مثله تافله یا متفاوته؟ میخاستم بدنم چه سوالایی میپرسن که آماده کنم خودمو!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)