صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas dehghani نمایش پست ها
    والا من ذوبار وقت گرفتم (یه بار مدارکم کامل نبود کنوانسیون دکی هم می خوان از بچه های دکترا) هر دوبار بعد از کلی پشت خط بودن و اعصاب خوردی گفتن 3 زنگ بزن وقت بگیر شانس شما خوبه.
    برای وقت گرفتن از ساعت 3 تا 4 باید با شماره 64094010 تماس بگیرید، خیلی زودم جواب میدن

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که غیر از “convention d'accueil” چه نامه ی دیگه ای از طرف دانشگاه باید فرستاده بشه؟
    تو نامه “convention d'accueil” مقدار فاند رو هم باید ذکر کنن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi361 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که غیر از “convention d'accueil” چه نامه ی دیگه ای از طرف دانشگاه باید فرستاده بشه؟
    تو نامه “convention d'accueil” مقدار فاند رو هم باید ذکر کنن؟
    ممنون
    این فرم یه فرمت خاص داره که بعد از پر شدن توسط استاد و امضاء از طرف رییس دانشگاه+فرمانداری کامل می شه 3 تا امضاء می خوره. همین نامه کافیه فکر کنم.
    تو این فرم اسم تو و استادت و عنوان تز و میزان فاندت رو مینویسن
    اگر این نامه رو داشته باشی ویزات ساینتیفیک میشه و اگه نداشته باشی ویزا دانشجویی می گیری مثل ارشدها

Junior Member

بچه سلام

یک سؤال دیگه؟Motivation همونی باید باشه که برای دانشگاه فرستادیم ؟مرسی واقعا"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saanaz نمایش پست ها
    بچه سلام

یک سؤال دیگه؟Motivation همونی باید باشه که برای دانشگاه فرستادیم ؟مرسی واقعا"
    سلام دوست عزیز
    همون انگیزه نامه هم مورد استفاده است.فقط یاید یه تغییرات کوچیکی توش بدی
    مثلا اگه خطاب به دانشگاه بوده،حالا باید خطاب به سفارت بنویسی
    یا اگه در مورد دلیل انتخاب کشور فرانسه چیزی ننوشته بودی،حالا باید بنویسی
    و حتی موضوع انگیزه نامت هم به جای candidateur باید بشه demande de visa
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

سلام دوستان عزیز من هفته دیگه وقت سفارت دارم برای رشته زبان میشه دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند لطفا :

1- تایید مدارک در همین جلسه وقتی که داده اند رسیدگی میشه یا باید قبلش برای تایید مدارک مراجعه کنم؟ کلا پروسه تایید مدرک چی هست و هزینه احتمالی آن آِآ باید به یورو باشد؟
    2- در پاسخ به سوالی که در مصاحبه پرسیده میشه که بعد از اتمام درس چه برنامه ای داریم بهتره چی بگیم؟ اگه قصد ادامه تحصیل یا احیانا کار داشته باشیم آیا تاثیر منفی داره؟

با سپاس از همه
    ارسال مدارک 4/12/2011 ، فایل نامبر 19/01/2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safa33 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من هفته دیگه وقت سفارت دارم برای رشته زبان میشه دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند لطفا :

1- تایید مدارک در همین جلسه وقتی که داده اند رسیدگی میشه یا باید قبلش برای تایید مدارک مراجعه کنم؟ کلا پروسه تایید مدرک چی هست و هزینه احتمالی آن آِآ باید به یورو باشد؟
    2- در پاسخ به سوالی که در مصاحبه پرسیده میشه که بعد از اتمام درس چه برنامه ای داریم بهتره چی بگیم؟ اگه قصد ادامه تحصیل یا احیانا کار داشته باشیم آیا تاثیر منفی داره؟

با سپاس از همه

سلام دوست عزیز
    در جواب سوال اولتون باید بگم که وقتی مدارک ترجمه میشن،سفارت باید اون ترجمه رو تایید کنه.اگر آقای کاشیگر یا آقای میردامادی (که مترجمان امین سفارت فرانسه هستند) ترجمه کرده باشند،فقط باید ترجمه آخرین مدرک تحصیلی (لیسانس یا فوق لیسانس) رو ببری واسه تایید (البته بدون ریز نمرات).ولی اگر مترجم کس دیگه ای باشه،تمام مدارک باید توسط سفارت تایید بشه.هزینه تایید هر مدرک هم 18 یورو هستش (معادل ریالی اون دریافت نمیشه و حتما باید یورو ببرید).همون جا هم اون مبلغ رو میگیرن و همون لحظه مدرک رو تایید می کنند و بهتون میدن.قبل از رفتن به جلسه رسیدگی باید تایید بشه.باید از صبح برید پشت در کنسولی سفارت (تو صف) تا نوبتتون بشه.
    و در مورد سوال دوم اینکه اول باید هدفتون رو مشخص کنید و ببینید چی می خواهید بگید.در مورد مصاحبه ویزا،هرگز (دقت کنید هرگز) نمیشه یه نظر کلی داد.ممکنه 2 نفر با شرایط یکسان و با حرف های کاملا یکسان در مصاحبه ویزا شرکت کنند ولی یکیشون ریجکت بشه.مثلا خود من در جواب این سوال گفتم که تصمیم دارم بعد از اتمام دوره مستر2 در مقصع دکترا ادامه تحصیل بدم و بعد از اون در مورد زندگی حرفه ایم،اگر بتونم و شرایطش برام ایجاد بشه،تمایل دارم در زمینه رشته خودم کار و تحقیق کنم ولی اکر این امکان برام وجود نداشت،به کشورم برمیگردم و سعی می کنم به عنوان یه استاد دانشگاه،اطلاعاتم رو دراختیار دانشجویان جوان قرار میدم.جواب ویزامم مثبت بود
    امیدوارم شما ها با جواب مثبت ویزاتون،ما رو خوشحال کنی
    موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج ویزای فرانسه

سلام
    من 20 روزه مدارکم رو تحویل دادم اما تا الان هیچ خبری نشده
    در صورتی که برای بقیه دوستان رو که میبینم خیلی زود جواب دادن، چرا اینقدر در مورد من طول کشبده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Bioelectric

نقل قول نوشته اصلی توسط kerasny نمایش پست ها
    سلام
    در صورتی که برای بقیه دوستان رو که میبینم خیلی زود جواب دادن، چرا اینقدر در مورد من طول کشبده؟
    سلام، احتمالا رشته تون فنییه، برای بچه های فنی معمولا حساسیت بیشتره و به این خاطر ممکنه طول بکشه، کاملا عادی است.
    حکمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست، امتحان ریشه هاست. (نمیدونم از کیه، ایشالا که آدم خوبیه یا شاید بوده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kerasny نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    چرا زنگ نمی زنید اط سفارت پیگیر جوابتون بشید؟ بچه های مهندسی هم زود جواب گرفتن امسال! به نظر من زنگ بزنید پیگیری کنید، ان شاء الله که جواب مثبته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)