صفحه 14 از 25 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

پیش فرض پاسخ : نتایج ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط fer25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    کامپوتر جزو رشته های حساس نیست.
    فیزیک،مکانیک،صنایع
    موفق باشی
    عزیزم فکر کنم شما زیاد از رشته صنایع اطلاعی نداری ! این رشته گرایش های خیلی زیادی داره و هیچ گرایشیش هم حساس نیست
    یعنی برق حساس نیست بعد صنایع حساسه ؟!!!! لطفا ذهن دوستان رو گمراه نکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    عزیزم فکر کنم شما زیاد از رشته صنایع اطلاعی نداری ! این رشته گرایش های خیلی زیادی داره و هیچ گرایشیش هم حساس نیست
    یعنی برق حساس نیست بعد صنایع حساسه ؟!!!! لطفا ذهن دوستان رو گمراه نکنید
    من ذهن دوستان رو گمراه میکنم؟؟؟
    باشه.شاید من دارم اشتباه میکنم.شما اگر کسی رو دیدید که برای رشته صنایع پذیرش گرفته،حتما به من هم بگید
    من از رفتن همه دوستان خوشحال میشم
    اگه هر کس از هدف خودش مطمین باشه،در نهایت به نتیجه خواهد رسید
    خود من کسی بودم که همه میگفتن ویزات ریجکت میشه
    با حداقل مدارک مالی اقدام کرده بودم و روز مصاحبه سفارت هم گفتم که تمام تلاشمو میکنم تا بتونم تو فرانسه بمونم
    سوالای آقای ملک آرا رو هم یکیشو نشنیدم و نتونستم جواب بدم
    به هر حال من برای همه آرزوی موفقیت میکنم

Junior Member

منظورم از پذیرش برای رشته صنایع،ویزا گرفتن بود

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه (از زمان اقدام تا زمان دریافت نتیجه)

سلام
    یکی از دوستای من که برای مستر 1 اقدام کرده بود (4 جولای) برای رشته مواد ویزاش اومد در تاریخ 6 اگوست. پارسال ریچکت شده بود بعد از 45 روز البته خیلییییییییییی پیگیری کرده بود (جوری که سفیر زنگ زد و باهاش صحبت کرد) پارسال اما باز قبول نکردن تجدید نظر کنن. احتمالا اون بچه هایی که همزمان با ایشون درخواست داده بودن نتیجه ویزا رو گرفتن. لطفا نتایج ویزا رو دوستان بنویسن در بخش نتایج.

نقل قول نوشته اصلی توسط fer25 نمایش پست ها
    من ذهن دوستان رو گمراه میکنم؟؟؟
    باشه.شاید من دارم اشتباه میکنم.شما اگر کسی رو دیدید که برای رشته صنایع پذیرش گرفته،حتما به من هم بگید
    من از رفتن همه دوستان خوشحال میشم
    اگه هر کس از هدف خودش مطمین باشه،در نهایت به نتیجه خواهد رسید
    خود من کسی بودم که همه میگفتن ویزات ریجکت میشه
    با حداقل مدارک مالی اقدام کرده بودم و روز مصاحبه سفارت هم گفتم که تمام تلاشمو میکنم تا بتونم تو فرانسه بمونم
    سوالای آقای ملک آرا رو هم یکیشو نشنیدم و نتونستم جواب بدم
    به هر حال من برای همه آرزوی موفقیت میکنم
    من کاری ندارم کی ریجکت میشه تو رشته صنایع که میره فرانسه ولی عقل و منطق میگه صنایع اصلا رشته حساسی نیست ، دیگه کشور گیرتر از امریکا که نداریم داریم ؟ اونجا هم به رشته های صنایع ok دادند حالا ممکن اون افرادی که شما دیدید مشکلی داشتند ، دلیلی نمیشه بگیم هر کی صنایع قبول شه ویزا نمیدن بهش
    درضمن اینم بگم رشته ای به اسم صنایع اصلا وجود نداره تو کشور فرانسه و فقط بعضی از گرایش هاش مثل لوجیستیک و مدیریت تولید و ... هست.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام پوزش ازینکه در بحث مداخله میکنم،
    عرض شود دوست عزیز بنده هم براساس تجربه و مشاهدات این چند ساله با شما هم عقیده هستم که متأسفانه برخی اطلاعاتی که ارائه میشود غیرقابل پذیرش هستند!

درخصوص رشته های مورد نظر که از آنها بعنوان حساس تعبیر میکنند معادل صحیحتر اون به عرض برسونم باید به رشته های شامل فناوری بالا یا High-tech اشاره داشت که قاعدتاً رشته ای همچون صنایع یا manufacturing اصلاً درچنین شاخه هایی نیست!! و مهندسی الکترونیک و موارد فنی مشابه بیشتر به این زمینه نزدیک هستند..
    به هر طریق مختصر اطلاعاتی در خصوص موضوعات مشابه پیش ازین عرض کرده بودم که به هرصورت این موارد بنوعی مشاهدات و تجربیات هستند و هیچ سند نوشته ای برای این اطلاعات نیست اما مرتبط ترین استنباطها با این معضل بررسی رشته هاست.
    از طرف دیگر این مطلب را نیز در نظر داشته باشید که هیچ حکم و قانون کلی برای رد و قبولی رشته ها در جایی ارائه نشده و فرضاً امکان دارد کسانی از رشته های فناوری مثل همان موارد هوا فضا یا aviation (که بشدت هم حساس و استراتژیک هست/ به عینه در این کشور شاهد هستم) ویزای قبولی دریافت کنند اما افرادی نیز از گرایشهای معمول همچون صنایع یا مهندسیهای غیر خاص موفق به اخذ ویزا نشوند!

اما بطور کلی محتملترین ارتباط در خصوص رشته های فنی همان آیتمهایی بوده اند که پیشتر اشاره کرده بودم.

موفق باشید.

Junior Member

مرسی از دوستان برای شفاف سازی! من راجع به رشته های حساس اطلاعاتی ندارم اما در مورد رشته خودم و گرایشی که انتخاب کردم (صنایع- گرایش مدیریت و بهینه سازی فرایندهای شیمیایی) مطمئنم که حساس نیست! همونطور که دوستان گفتند عوامل زیادی توی جواب ویزا تاثیر داره و بچه ها هم هیچ وقت واقعا نمیفهمند چرا ریجکت شدند بنابراین اطلاع رسانی درست اینجا از همه چیز مهم تره و دادن امیدواری!
    من از ته ته ته دلم امیدوارم ویزای همه مثبت باشه و برای کسانی که ریجکت شدند موقعیت های خیلی بهتری پیش بیاد!

سلام ، دوستانی که برای رشته های مهندسی در خواست ویزا دادن. فک می کنم جواب ویزاشون یه ماهی طول میکشه ، درسته ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    سلام ، دوستانی که برای رشته های مهندسی در خواست ویزا دادن. فک می کنم جواب ویزاشون یه ماهی طول میکشه ، درسته ؟
    به من گفتن 2 هفته بعد جواب می دیم! شما مدارکتونو دادین؟ فعلا که انگار سرشون شلوغه!

وقت گرفتم. برای هفته دیگه ولی میبینم از هیچکدوم از بچه ها خبری نیست از ویزاشون گفتم شاید گرفتن و رفتن. الان جوابها بیشتر از 2 هفته طول میکشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)