صفحه 15 از 25 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه (از زمان اقدام تا زمان دریافت نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    وقت گرفتم. برای هفته دیگه ولی میبینم از هیچکدوم از بچه ها خبری نیست از ویزاشون گفتم شاید گرفتن و رفتن. الان جوابها بیشتر از 2 هفته طول میکشه ؟
    سلام دوست عزیز
    چون اکثر پذیرش ها در ماه ژوین و ژوییه به دست متقاضیان ویزای دانشجویی میرسه،اوج کاری سفارت فرانسه،الان و در ماه مرداد هستش.
    معمولا در مرداد ماه،یه کم زمان بیشتری باید در انتظار باشید تا جواب ویزاتون بیاد.
    خود من چون خیلی زود اقدام کرده بودم و رشتم هم مهندسی بود،جواب ویزام 6 روزه اومد.
    امیدوارم نتیجه مثبت بگیرید.
    و مطمین باشید دیر جواب دادن به معنای جواب منفی نیست.
    درخواست ها زیاد هستن و وضعیت سفارت هم که همیشه محدود.خیلی سر صبر کار می کنند
    موفق باشید

Junior Member

وضعیت رزرو بلیط هم که خیلی خوب نیست! باید رزرو بلیط دوطرفه ببریم یا فقط رفت هم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط icebink_89 نمایش پست ها
    وضعیت رزرو بلیط هم که خیلی خوب نیست! باید رزرو بلیط دوطرفه ببریم یا فقط رفت هم میشه؟
    برای ویزای توریستی بلیط حتما باید دوطرفه باشه, برای ویزای بلند مدت تحصیلی میتونید بلیط یه طرفه بگیرید.

Junior Member

چرا حواب ویزاها نمیاد!؟ مگه نگفتن 2 هفته ای؟مال من فردا میشه 2 هفته!

مال من فردا میشه سه هفته
    یا بچه های مهندسی نتیجشون رو نمیذارن یا هنوز ویزا نیومده!!!!!

Junior Member

سلام
    دو هفته است که از تحویل مدارکم (برای ویزای دانشجویی) به سفارت می گذره . در مورد رزرو بلیط هنوز اقدام نکردم . اصلا نمی دونم که باید بلیط دو طرفه بگیرم یا یک طرفه . چون آژانسهای هواپیمایی گفتند اگر ویزای دانشجویی کمتر از یک سال باشه باید دو طرفه بگیرم . سفارت هم که هنوز جواب نداده . و اصلا معلوم نیست تاریخ ویزام از کی تا کی باشه . از طرفی کلاسهام از دوم سپتامبر شروع میشه . می ترسم اگر بلیط نخرم و جواب ویزام مثبت بشه لحظه اخر بلیط گیرم نیاد, از طرفی الان هم اگر بخوام بلیط بخرم کلی ضرر کنم . لطفا اگر ممکنه راهنمایی ام کنید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas dehghani نمایش پست ها
    مال من فردا میشه سه هفته
    یا بچه های مهندسی نتیجشون رو نمیذارن یا هنوز ویزا نیومده!!!!!
    زنگ نزدین سفارت؟ خودشون گفتن 2-3 هفته ای میاد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Damoon8 نمایش پست ها
    سلام
    دو هفته است که از تحویل مدارکم (برای ویزای دانشجویی) به سفارت می گذره . در مورد رزرو بلیط هنوز اقدام نکردم . اصلا نمی دونم که باید بلیط دو طرفه بگیرم یا یک طرفه . چون آژانسهای هواپیمایی گفتند اگر ویزای دانشجویی کمتر از یک سال باشه باید دو طرفه بگیرم . سفارت هم که هنوز جواب نداده . و اصلا معلوم نیست تاریخ ویزام از کی تا کی باشه . از طرفی کلاسهام از دوم سپتامبر شروع میشه . می ترسم اگر بلیط نخرم و جواب ویزام مثبت بشه لحظه اخر بلیط گیرم نیاد, از طرفی الان هم اگر بخوام بلیط بخرم کلی ضرر کنم . لطفا اگر ممکنه راهنمایی ام کنید .
    منم وضعیت شمارو دارم! به نظرم آدم اگه بلیط بگیره بهتره تا بعدا دستش بمونه تو پوست گردو! برای کنسلی بلیط 50 دلار میگیرن که میشه 150 هزار تومن! خیلی زیاد نیست ! من یه طرفه میگیرم! یعنی سفارت ایراد میگیره ؟
    ویرایش توسط icebink_89 : August 13th, 2013 در ساعت 12:46 PM

Junior Member

من برای M1 پذیرش گرفتم . برای یک سال تحصیلی . یعنی دو ترم. که ترم دوم توی خرداد تموم میشه . اگه تاریخ پایان ویزای من هم اون موقع باشه میشه کمتر از یک سال . و من باید دو طرفه بگیرم . واسه همین اصلا الان نمی دونم چی کار کنم . امروز یک آژانس هواپیمایی راهنمایی ام کرد و گفت اگر الان بلیط بخرم و بعد بخوام تو شرایط بلیط تغییر ایجاد کنم خیلی ضرر می کنم . تازه مثلا فرض کنیم من برای 28 اگوست بلیط گیرم بیاد و بخرم . اگر سفارت تاریخ شروع ویزای منو بزنه 31 اگوست باید چیکار کنم. بازم باید برم بلیطو تغییر بدم و بازم ضرر می کنم. این آژانسه به من گفت صبر کن تا ویزات بیاد .

Junior Member

برای من که رفت تو 4 هفته و همچنان هیچ خبری نیست
    چه کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)