صفحه 17 از 25 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Member
    رشته و دانشگاه
    Bioelectric

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    دوستان یک راهنمایی میخوام ازتون.
    2 تا از دوستهای یکی از دوستام بر حسب اتفاق همون دانشگاهی که من پذیرش گرفتم ، پذیرش گرفتن. ما یکی دوبار باهم تلفنی صحبت کردیم. حتی همدیگرو ندیدیم. بر حسب اتفاق وقت مصاحبه اونها بعد از وقت ما بود. فقط من از روی دلسوزی و خیرخواهی بعد از مصاحبه ام تلفنی بهش گفتم نگران نباشه و سوال ها راحت بود و پرسیدن میخواید بمونید یا نه و ما گفتیم نه چون مرخصی داریم نمیخوایم بمونیم و میخوایم برگردیم.
    حالا نمیدونم این دوست عزیز به خانم میربها چی گفته که خانم میربها عصبانی شده و گفته همتون میگید میخواید برگردید و همتون پیش یه وکیل رفتید و ...
    من خیلی نگرانم که حرفای این دوستمون رو پرونده ما تاثیر بزاره. چون انگار این دوست با ما آشنایی داده و به خانم میربها گفته که ما رو میشناسه!! در حالیکه ما حتی همدیگرو ندیدیم!!!
    من اصلا نمی فهمم بعضی از بچه ها چرا اینجوری رفتار میکنن!! بعد میگن سفارت بداخلاقه!!! خب دوست عزیز میری اونجا چه دلیلی داره راجع به بچه های دیگه و حرفاشون حرف بزنی!! که هم خودت رو تو دردسر بندازی هم دیگران رو!!
    به نظرتون زنگ بزنم به خانم میربها بگم این خانم رو من اصلا نمیشناسم؟ و هیچ ربطی به هم نداریم؟!! یا چیزی نگم بزارم تا ببینم چی میشه جواب مون
    به بقیه هم توصیه میکنم تا زمانیکه ویزاشون نیومده با هیچ احدی راجع به پرونده و روند کارشون صحبت نکنن!! چون متاسفانه بعضی از آدم ها به اون حد از بلوغ فکری نرسیدن که بدونن چه حرفی رو کجا باید بزنن!!
    سلام، به هیچ عنوان زنگ نزنید!!! فکر میکنید صادر شدن ویزای بچه های ایرانی توسط دو تا کارمند ایرانی صورت میگیره؟ منظورم کارمند های بخش فرهنگی (میربها یا ...) و کارمند ها ی بخش کنسولیه (ملک آرا و ...)
    اینا فقط وظیفه شون دریافت مدارک و تشکیل پرونده است، پرونده ای که مینیمم موارد مورد نیاز برای بررسی رو داشته باشه (!) و هیچ نقشی در تعیین میزان کیفیت و اثر پذیری مدارک ندارند ، شاید بقیه با من موافق نباشن ولی به نظر من این کارمند های ایرانی بیشتر نقش یک متصدی رو ایفا میکنند. من هم مدارکم رو تحویل دادم، شاید مهمترین وظیفه ی این دو بخش، خلاصه برداری از نکاتی است که شما توی CV و انگیزه نامه به اونها اشاره نکردید، این نکات میتونه برای سفارت مهم باشه؛ مثلا اینکه چرا تو سن 30 سالگی تازه به فکر این افتادین که لیسانس بگیرید؟ یا اینکه چرا توی این همه دانشگاه، فلان دانشگاه رو انتخاب کردید و ....
    تازه اگر جواب این سوال ها رو توی انگیزه نامه داده باشید که چه بهتر!!! اونها خودشون به این نکته واقف هستند که حتی اگر ما بعد از اتمام تحصیل بخواهیم در فرانسه بمونیم، به راحتی میتونن ما رو از دممون بگیرن بندازن بیرون، با کسی که تعارف نداریم!
    حکمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست، امتحان ریشه هاست. (نمیدونم از کیه، ایشالا که آدم خوبیه یا شاید بوده)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه (از زمان اقدام تا زمان دریافت نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط icebink_89 نمایش پست ها
    من برای 13 سپتامبر ایران ایر رزرو کردم، بهم گفته تا 19 آگوست وقت دارم هم پولو بریزم هم با اصل پاسپورت برم بلیطمو بگیرم، اگه تا اون موقع ویزام نیاد چی ؟ همه چی کنسله من می مونم بدون بلیط ؟
    سلام دوست عزیز
    حالا تا 19 آگوست 6 روز دیگه مونده
    به شما گفتن با اصل پاسپورت بیا،نگفتن با اصل ویزا بیا که
    شما با کپی پاسپورت هم می تونید بلیط رو بخرید
    اگرم خدایی نکرده ویزاتون ریجکت شد،یه هزینه کنسلی کوچیک میدید
    با این همه خرجی که واسه ترجمه مدارکو بقیه کارامون کردیم،دیگه 100-150 هزار تومن که پولی نیست
    بهتر از اینه که ویزا داشته باشیم ولی نتونیم بریم چون بلیط نداریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Damoon8 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون . متاسفانه من به هر آژانس هواپیمایی که مراجعه کردم بهم گفتند که بعد از یکی دو روز بعد رزو بلیط باید بلیط رو بخرم . از طرفی هم ایران ایر تا 24 سپتامبر پروازهاش پره .من شروع کلاس هام دوم سپتامبر
    سلام
    شما از کجا تا این حد مطمینید که شروع کلاس هاتون 2 سپتامبر هستش؟
    این رو خود دانشگاه به شما اعلام کرده؟
    بعید میدونم دانشگاه های فرانسه تا قبل از اواسط سپتامبر کلاس هاشون شروع بشه
    شما اول از این قضیه مطمین بشو،بعدا به خودت استرس وارد کن
    این رو از استاد راهنمات در دانشگاه بپرس تا خیالت راحت شه
    و من متوجه نمیشم شما چرا بلیط رو نمیخری؟؟
    ما داریم میریم یه کشور اروپایی.و قراره یوروی 4200 تومنی رو اونجا خرج کنیم.پس نباید دیگه نگران 100-150 هزار تومن هزینه کنسلی باشیم
    اگر هم واقعا کلاساتون از 2 سپتامبر شروع میشن،چاره ای ندارید جز خرید سریع بلیط از پروازهای امارات یا ترکیش.
    تازه خرید سریع.چون الان جمعیت زیادی منتظر جواب ویزا هستت و به محض اعلام نتایج ویزا،همه میرن دنبال بلیط.و بعدش شما حتی دیگه بلیط بالای 3 میلیون تومنی امارات و ترکیش هم گیرتون نمیاد

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط fer25 نمایش پست ها
    سلام
    شما از کجا تا این حد مطمینید که شروع کلاس هاتون 2 سپتامبر هستش؟
    این رو خود دانشگاه به شما اعلام کرده؟
    بعید میدونم دانشگاه های فرانسه تا قبل از اواسط سپتامبر کلاس هاشون شروع بشه
    شما اول از این قضیه مطمین بشو،بعدا به خودت استرس وارد کن
    این رو از استاد راهنمات در دانشگاه بپرس تا خیالت راحت شه
    و من متوجه نمیشم شما چرا بلیط رو نمیخری؟؟
    ما داریم میریم یه کشور اروپایی.و قراره یوروی 4200 تومنی رو اونجا خرج کنیم.پس نباید دیگه نگران 100-150 هزار تومن هزینه کنسلی باشیم
    اگر هم واقعا کلاساتون از 2 سپتامبر شروع میشن،چاره ای ندارید جز خرید سریع بلیط از پروازهای امارات یا ترکیش.
    تازه خرید سریع.چون الان جمعیت زیادی منتظر جواب ویزا هستت و به محض اعلام نتایج ویزا،همه میرن دنبال بلیط.و بعدش شما حتی دیگه بلیط بالای 3 میلیون تومنی امارات و ترکیش هم گیرتون نمیاد
    دوستان عزیز
    خواهشن اینقد استرس ندید. مگه قحطی قراره بیاد. اگه بایط الان کمه باسه اینه که اکثرا دارن میرن مسافرت و برای اواسط شهریور که ماها قراره بریم بلیط هست و میشه پیدا کرد. اینهمه استرس ندید و با حوصله صبر کنید.
    اگر هم توانایی دارید بدون اینکه شک کنید بگردید و بهترین خط هوایی رو انتخاب کنید تا در صورت بروز هر شرایطی کمترین ضرر رو بدید. ایشاله که ویزای همه بیاد و با خوشی بریم.

Junior Member

سلام
    من با credit card یکی از دوستام از سایت www.edreams.com بلیط Emirates خریدم این سایت برای هر مقصدی که بخواین پروازهارو چک می کنه و قیمت های مختلفی رو ارائه میده ، قیمتش هم تقریباً 30 درصد ارزونتره و تنها مشکلش اینه که اگه بخرین دیگه امکان تغییر و کنسل نیست. من چون ویزام خیلی زود اومده بود تاریخ دقیق ورود به فرانسه رو می دونستم و با خیال راحت 3 سپتامبر خریداری کردم، اگه دوستی دارین که می تونین از credit card اون استفاده کنین حتماً این سایت رو هم چک کنین.
    موفق باشین

Junior Member

سلام حالتون خوبه؟
    در مورد سایت edreams ازتون سوال داشتم. من می خوام از طریق این سایت بلیط رزرو کنم چون میتونم از طریق کارت اعتباری یکی از دوستام پرداخت کنم .مشکل من اینه که ویزام هنوز نیومده و معلوم نیست کی بیاد . من میتونم توی این سایت بلیط یک طرفه رزرو کنم؟ توی سایت پروازهای اذرباییجان ایرلاین و ترکیش رو چک کردم ولی تو قسمت information چیزی در مورد اینکه جای خالی دارند یا نه ننوشته بود. میشه به این سایت اعتماد کرد؟ اگر کسی از نحوه رزو بلیط توی این سایت اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی ام کنه . اصلا میشه رزور کرد یا باید یکسره برای خرید اقدام کرد ؟

Junior Member

ویزای من 3 روزه اومد و مشکل خاصی هم نبود- اوضاع امسال خوبه فکر نکنم جای نگرانی باشه- امیدوارم که هرچه زودتر ویزای همه دوستان بیاد
    موفق باشید

Junior Member

خانم ایلخانی همون جوونتره بود؟ کدوم بهتر مصاحبه می کرد؟خانم ایلخانی یا خانم میربها؟

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

دوستان مرسی از راهنمایی تون
    بچه ها از وضعیت جواب ها کسی خبری نداره؟
    یکی از دوستان من 1 آگوست رفته بوده مصاحبه هنوز جوابش نیومده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kalleh نمایش پست ها
    سلام
    من با credit card یکی از دوستام از سایت www.edreams.com بلیط Emirates خریدم این سایت برای هر مقصدی که بخواین پروازهارو چک می کنه و قیمت های مختلفی رو ارائه میده ، قیمتش هم تقریباً 30 درصد ارزونتره و تنها مشکلش اینه که اگه بخرین دیگه امکان تغییر و کنسل نیست. من چون ویزام خیلی زود اومده بود تاریخ دقیق ورود به فرانسه رو می دونستم و با خیال راحت 3 سپتامبر خریداری کردم، اگه دوستی دارین که می تونین از credit card اون استفاده کنین حتماً این سایت رو هم چک کنین.
    موفق باشین
    حتما کپی کردیت کارت رو همراتون داشته باشید. پشت و رو!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)