صفحه 18 از 25 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه (از زمان اقدام تا زمان دریافت نتیجه)

سلام دوستان، ممنون میشم اگه جواب سوالم رو بدید:
    دانشجو دکترا استرالیا هستم (بورس) واسه فرانسه میخوام ویزا بگیرم ، از دوست بلژیکیم و ازدوست فرانسویم دعوت نامه دارم، به نظرتون با کدوم کشور اقدام کنم؟ با فرانسه شانس گرفتن ویزا دارم؟ چون اول میخوام برم فرانسه!
    آلمان هم میتونم بگیرم،،، ممنون میشم راهنمایی کنید....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    دوستان مرسی از راهنمایی تون
    بچه ها از وضعیت جواب ها کسی خبری نداره؟
    یکی از دوستان من 1 آگوست رفته بوده مصاحبه هنوز جوابش نیومده.
    من 31 جولای مصاحبه داشتم ! جوابم هنوز نیومده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ugik نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون میشم اگه جواب سوالم رو بدید:
    دانشجو دکترا استرالیا هستم (بورس) واسه فرانسه میخوام ویزا بگیرم ، از دوست بلژیکیم و ازدوست فرانسویم دعوت نامه دارم، به نظرتون با کدوم کشور اقدام کنم؟ با فرانسه شانس گرفتن ویزا دارم؟ چون اول میخوام برم فرانسه!
    آلمان هم میتونم بگیرم،،، ممنون میشم راهنمایی کنید....
    سلام. من تجربه خودم میگم. من از سفارت فرانسه در ایران برای فرانسه ویزا گرفتم و از سفارت بلژیک در فرانسه برای بلژیک. هر دو ۳۵ روز طول کشید. به نظرم کلا بلژیک اآدا و اطوراش برا ویزا، کارت اقامت و ... بیشتره. البته بستگی داره برا چه ویزایی میخواین اقدام کنید و از همه مهمتر مدارک مالی‌ و محل اقامتتون در مقصد هست. موفق باشید

سلام دوستان.
    امروز با یکی از دوستام صحبت کردم ایشون برای مستر 2 مهندسی مکانیک برای ویزا اقدام کرده (فاند داشت) 24 جون مصاحبه کرد و هنوز ویزاش نیومده
    اگه کسی هم ویزاش نیومده بگه که همه بدونیم.
    ممنون

Junior Member

سلام برای ویزای تحصیلی فرانسه باید زبان a1 بلد باشیم؟
    فقط داشتن مدرک این زبان کافیه؟
    کلا بچه ها به صورت خلاصه میگید از اول باید چیکار کنیم و کجا بریم فرض کنید مدرک زبان رو دارم
    باید برم سفارت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaa30 نمایش پست ها
    سلام برای ویزای تحصیلی فرانسه باید زبان a1 بلد باشیم؟
    فقط داشتن مدرک این زبان کافیه؟
    کلا بچه ها به صورت خلاصه میگید از اول باید چیکار کنیم و کجا بریم فرض کنید مدرک زبان رو دارم
    باید برم سفارت؟
    A1 پایین ترین سطح زبان فرانسه ست! مسلما باید سطح بالاتری باشید اونم بستگی به رشته تون داره که چه سطحی باشید! باید پذیرشتون اومده باشه و بهمراه باقی مدارک که لیستش تو سایت سفارت هست آماده باشه ، زنگ بزنین از سفارت وقت بگیرین و تو روزی که وقت دارین مدارکو تحویل بدین و مصاحبه بشین! برای اطلاع بیشتر می تونید تاپیک های مختلف بخش فرانسه رو مطالعه کنید تا همه چی دستتون بیاد!
    موفق باشید

Junior Member

من امروز زنگ زدم به سفارت بدون اینکه اسممو بپرسه گفت معلوم نیست کی جوابا بیاد بستگی به پاریس داره! گفتم من قبل 1 سپتامبر باید اونجا بیاد ، گفت ان شاءالله تا اون موقع بیاد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط icebink_89 نمایش پست ها
    من امروز زنگ زدم به سفارت بدون اینکه اسممو بپرسه گفت معلوم نیست کی جوابا بیاد بستگی به پاریس داره! گفتم من قبل 1 سپتامبر باید اونجا بیاد ، گفت ان شاءالله تا اون موقع بیاد!!!
    بچه ها هماهنگ نیستن که از شرایط همه مطلع بشیم. والا من امیدی ندارم به این زودیا بدن من 25 روز شده!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas dehghani نمایش پست ها
    بچه ها هماهنگ نیستن که از شرایط همه مطلع بشیم. والا من امیدی ندارم به این زودیا بدن من 25 روز شده!!!
    من که گفتم مال من شده 18 روز! 31 جولای مصاحبه داشتم! اینطوری که نمیشه مگه نگفتن امسال زود میدن و 2 هفته ای میاد؟! همه چی رو هواست آدم میخواد بلیط بگیره ! باید تا آخر آگوست تکلیفمونو روشن کنن!

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

دوستان من چند سری همین جا گفتم. این شرایط طبیعی هست. چند تا از دویستان من سالای قبل که رفتن همین بساط بوده. دیر جواب میدن. توی بهترین حالت به بعضی هاشون 3 هفته ای جواب دادن اما نرمال 40 روزه برای اکثرشون جواب اومده بود. برای دوست من که M1 مکاترونیک داشت 2 ماه و نیم طول کشید خیلی بد اورد و وسط ترم رسید. امید وارم که با توجه به مرتب شدن شرایط سفارت و پرسش در مورد زمان ورود به دانشگاه که خیلی هم تاکید داشتن حتما در نامه پذیرش قید شده باشه تا قبل از سر رسید ورود به دانشگاه جواب ها بیاد. ضمنا از ایران ایر بلیط بخرید ( من خریدم ). چون بدون خسارت میشه تاریخ هاشو جابجا کرد هم رفت هم برگشت. تاریخ برگشت اپن هستش. پرواز مستقیم به پاریس هست. کلا خوبه البته برای کسانی که برای سال اول دارن میرن فرانسه و گرنه ارزون ترم هست. فعلا فقط باید دعا کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)