صفحه 19 از 25 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه (از زمان اقدام تا زمان دریافت نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    دوستان من چند سری همین جا گفتم. این شرایط طبیعی هست. چند تا از دویستان من سالای قبل که رفتن همین بساط بوده. دیر جواب میدن. توی بهترین حالت به بعضی هاشون 3 هفته ای جواب دادن اما نرمال 40 روزه برای اکثرشون جواب اومده بود. برای دوست من که M1 مکاترونیک داشت 2 ماه و نیم طول کشید خیلی بد اورد و وسط ترم رسید. امید وارم که با توجه به مرتب شدن شرایط سفارت و پرسش در مورد زمان ورود به دانشگاه که خیلی هم تاکید داشتن حتما در نامه پذیرش قید شده باشه تا قبل از سر رسید ورود به دانشگاه جواب ها بیاد. ضمنا از ایران ایر بلیط بخرید ( من خریدم ). چون بدون خسارت میشه تاریخ هاشو جابجا کرد هم رفت هم برگشت. تاریخ برگشت اپن هستش. پرواز مستقیم به پاریس هست. کلا خوبه البته برای کسانی که برای سال اول دارن میرن فرانسه و گرنه ارزون ترم هست. فعلا فقط باید دعا کرد.
    شما مطمئنید که بلیط باید رفت و برگشت باشه؟

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط icebink_89 نمایش پست ها
    شما مطمئنید که بلیط باید رفت و برگشت باشه؟
    نه در این مورد چیزی نمی دونم اما تمام کسانی که دیدم همه رفت و برگشت گرفتن چون در کل ارزون تر میشه. ضمنا نمی دونم چرا اینقدر بعضی از دوستان درگیر این موضوع هستند که یکطرفه بگیرن یا 2 طرفه. اگر موردی هست بگید که همه بدونن. شرایطی که من گفتم با توجه به حجم درس ها و کمبود وقت باعث میشه که خیالتون راحت باشه و درگیری ذهنی کمتری داشته باشید. با ایران ایر هر وقت که بخواهید میتونید زمان رو عوض کنید بدون هزینه. رفت 40 کیلو بار و برگشت 30 کیلو جا دارید. این همه هزینه کردیم فکر نمی کنم که یع اختلاف 300 یا 400 تومنی در مقابل سایر خطوط هوایی که هم مسیر طولانی تر هست هم معلوم نیست برای چه تاریخی برگشتشون باز میشه ارزشی داشته باشه. کنسلی ایران ایر هم 100 تومن هست. در مقابل این همه هزینه و وقتی که گذاشتیم هیچچچچچه!!

Junior Member

آخه از اون ور که بلیط بگیری میتونی از تخفیف دانشجویی ایران ایر استفاده کنی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط icebink_89 نمایش پست ها
    آخه از اون ور که بلیط بگیری میتونی از تخفیف دانشجویی ایران ایر استفاده کنی
    فکر می کنم برای بار اول تخفیف نداره. حالا اینکه از اونور بگیری چطوره نمی دونم. یک حساب ساده هستش اگر خیلی فرق داره که حق با شماس البته اگر به دردسر های بدش بیارزه. اگر زیاد نیست خودتون رو درگیر این مسایل نکنید. فعلا مهمترین مساله گرفتن ویزا و رسیدن به موقع به کلاس ها هستش.

سلام دوستان

امروز سفارت باهام تماس گرفت و گفت ویزام اماده شده بعد از 26 روز. امیدوارم ویزای همه اوکی بشه به سلامتی.
    از دوستانی که کمکم کردن هم صمیمانه تشکر می کنم.
    سوالی اگه بود در خدمتم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas dehghani نمایش پست ها
    سلام دوستان

امروز سفارت باهام تماس گرفت و گفت ویزام اماده شده بعد از 26 روز. امیدوارم ویزای همه اوکی بشه به سلامتی.
    از دوستانی که کمکم کردن هم صمیمانه تشکر می کنم.
    سوالی اگه بود در خدمتم
    فقط اگر میشه بگید پای تلفن چی گفتن شاید از روی حرف هاشون بشه فهمید رد شدیم یا گرفتیم. ضمنا در مورد تهیه بلیط و بیمه هم چیزی گفتن پای تلفن یا نه؟

بهتون تبریک میگم و امیدوارم به موفقیت های بیشتری برسید. برای بقیه دوستان و من هم دعا کنید. شما الان از آب رد شده هستید و نفستون ویزا میده
    ممنون. ایشالا ویزای همه بچه ها زودتر بیاد و همه موفق باشن. نفس رو خوب اومدی

فقط اگر میشه بگید پای تلفن چی گفتن شاید از روی حرف هاشون بشه فهمید رد شدیم یا گرفتیم. ضمنا در مورد تهیه بلیط و بیمه هم چیزی گفتن پای تلفن یا نه؟
    والا پای تلفن حرف خاصی نزد. ساعت 8 صبح تماس گرفت باهام و گفت بلیط هواپیما یا گفت رزرو رو یادم نیست گفت بیار فردای اوردنت ویزا صادر می کنیم. بعد من رفتم یه جا بلیط رزرو کردم و تحویل دادم جلوی در یه اقایی بهم گفت برو یکشنبه ویزا رو بگیر!!!! گفتم مشکلی هست؟ میتونم بخرم بلیط بخاطر رزرو بودن این حرف رو میزنین؟ گفتم ملک ارا گفت فردای اوردنت صادر میکنیم ویزا رو!!!!
    گفت نه خرید و رزرو بلیط فرقی نداره به این دلیل میگم اون تاریخ بیا چونکه سفارت سرش شلوغه و تاریخ پرواز و شروع کلاس شما دیرتر از این حرفاست بنابراین الان سعی اونایی که خیلی عجله دارن رو اولویت دادیم به شما (کسایی که این هت پرواز دارن)
    همزمان با من یکی اومده بود اونم مثل من دانشجویی بود و شورع کلاسش 3 سپتامبر بود اون پسره بلیط رو خریده بود بهش گفت برو یک شنبه بلیط رو صادر می کنیم برات (رشتش روان پزشکی بود و 10 روزه ویزا گرفته بود)

Junior Member

منم سی و یک جولای مصاحبه داشتم . دوم سپتامبر شروع کلاسامه . هنوز خبری نشده از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas dehghani نمایش پست ها
    بچه ها هماهنگ نیستن که از شرایط همه مطلع بشیم. والا من امیدی ندارم به این زودیا بدن من 25 روز شده!!!
    من 6 آگوست رفتم و هنوز جواب نیومده. امروز هم من زنگ زدم سفارت به من هم گفتن مدارک رفته پاریس به محض اینکه اونها جواب بدن ما هم به شما اعلام میکنیم ولی هیچی نمیدونیم راجع به اینکه کی میاد جواب ها!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)