صفحه 22 از 25 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه (از زمان اقدام تا زمان دریافت نتیجه)

سلام
    با من هم تماس گرفتند و گفتند که فردا با قبض صندوق بروم پرسیدم لازم نیست بلیز بیاورم تکرار کرد فردا با قبض صندوق !!!!!!!! آِیا این یعنی ریجکت ؟ !!!! دوست عزیز آِیا به شما هم گفتند فردا قبض صندوق بیاورید یا مستقیم گفتند ریجکت شدید ؟؟
    ارسال مدارک 4/12/2011 ، فایل نامبر 19/01/2012

نقل قول نوشته اصلی توسط safa33 نمایش پست ها
    سلام
    با من هم تماس گرفتند و گفتند که فردا با قبض صندوق بروم پرسیدم لازم نیست بلیز بیاورم تکرار کرد فردا با قبض صندوق !!!!!!!! آِیا این یعنی ریجکت ؟ !!!! دوست عزیز آِیا به شما هم گفتند فردا قبض صندوق بیاورید یا مستقیم گفتند ریجکت شدید ؟؟
    به من هم گفتند با قبض صندوق بروم و حتی پرسیدم این یعنی منفی جواب ویزا و جوابی نداد. اما عصری همسرم تماس گرفت و با آقای ملک آرا صحبت کرد و پرسید که این یعنی چی؟ باید بلیط بیاریم یا نه، پاسخ دادند: من نگفتم بلیط بیارید.. با قبض صندوق بیاید.
    حتی نمیتونن درست و مشخص حرف بزنند.
    من فکر میکنم و 100 مطمئنم این یعنی ریجکت شدیم و فردا میریم که پاسپورت هامون رو بگیریم. چون کسانیکه مثبت هستند بهشون میگن که با رزور بلیط برن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    سلام
    8:30 به منم زنگ زدن و با وجود اینکه پرونده محکم و قوی داشتم اما در نهایت ناباوری ویزای منو رد کردن. فقط موندم به چه دلیل رد کردن منو. همگی موفق باشید
    ما هم هنوز شوکه هستیم و باور نمیکنیم چون هیچ نکته منفی ای تو پرونده مون نبود!! لطفا مشخصات تون رو تو پیج اعلام نتایج وارد کنیم تا آمار بگیریم چند نفر ویزا گرفتن و نگرفتن و تفاوت پرونده ها رو ببینیم

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    ما هم هنوز شوکه هستیم و باور نمیکنیم چون هیچ نکته منفی ای تو پرونده مون نبود!! لطفا مشخصات تون رو تو پیج اعلام نتایج وارد کنیم تا آمار بگیریم چند نفر ویزا گرفتن و نگرفتن و تفاوت پرونده ها رو ببینیم
    دیگه تفاوتی نمیکنه که. نکته مهم اینه که رد شده و تصمیم تو فرانسه گرفته شده و اینا کلا هیچ جوابی نمیدن. نه میشه شکایت کرد نه پیگیری. چون در هر حال دیگه به کلاس ها نمیرسیم

به نظر میرسه امسال بیشتر به دوره های انگلیسی زبان ویزا داده شده. و کلا روند ویزا دادن مانند سال های قبل بدون قاعده و رندم هست!!
    من از دانشگاه انگلیسی زبان هم پذیرش داشتم اما آیتلس نداشتم و از ملک آرا پرسیدم میتونم اقدام کنم جواب درستی نداد بهم من هم ریسک نکردم و با دانشگاه دیگه ای اقدام کردم. اما اینجا دیدم که بعضی ها از بچه ها بدون مدرک زبان انگلیسی هم ویزا گرفتن!!

دوستان ما امروز ساعت 2 رفتیم سفارت. از 25-30 نفری که اونجا بودیم به 4-5 نفر تلفنی گفته بودند که رزرو بلیط بیارید و علی رغم اینکه بعضی از بچه ها امیدوار بودند که به بقیه هم ویزا بدهند اما فقط به همون 4-5 نفر ویزا داده شد و بقیه بچه ها ویزاشون با یک نامه مسخره ای که به همه دادند ریجکت شد. و آقایی که پاسپورت ها رو میداد هیچ جوابی به سوال ها نمیداد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    دوستان ما امروز ساعت 2 رفتیم سفارت. از 25-30 نفری که اونجا بودیم به 4-5 نفر تلفنی گفته بودند که رزرو بلیط بیارید و علی رغم اینکه بعضی از بچه ها امیدوار بودند که به بقیه هم ویزا بدهند اما فقط به همون 4-5 نفر ویزا داده شد و بقیه بچه ها ویزاشون با یک نامه مسخره ای که به همه دادند ریجکت شد. و آقایی که پاسپورت ها رو میداد هیچ جوابی به سوال ها نمیداد.

اخه چرا؟
    نمیدونید اون 5 نفر چه شرایطی داشتن که ویزا گرفتن؟

شرایط ها کاملا متفاوت بوده. هیچ قانونی وجود نداره. اصلا دنبال این نباشید که شرایط دیگران رو بسنجید. چون حتی فوق لیسانس های فرانسه هم ویزاشون رد شد!! رشته کامپیوتر رو رد کردند اما رشته ای مثل فیزیک رو که میگن حساس هست ویزا دادن!!

Junior Member

واقعا براشون متاسفم که حتی دلیلش رو هم نمیگن ! من و همسرم هم بعد از یک سال تلاش و وقت و هزینه رد شدیم! انگار اعتراض هم فایده نداره چون به کلاسا نمیرسیم! به امید موفقیت در مرحله های دیگه زندگی برای همه ایرانیان!

Junior Member

البته دوستانی که نتیجه نگرفتن نا امید نشن چون خیلی ها هم جواب مثبت گرفتن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)