صفحه 23 از 25 نخستنخست ... 13141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه (از زمان اقدام تا زمان دریافت نتیجه)

اگر تعداد کسانی که رد شده اند زیاد هست شاید بتونیم یک نامه اعتراض آمیز به سفیر فرانسه بنویسیم شاید جوابی دریافت کنیم.اگر زیاد باشیم و امضا زیاد داشته باشه یه تکونی بهشون میده.
    من 100 % مطمئن هستم که رد پرونده من کاملا بی دلیل بوده. حتی ویزای شنگنی که داشتم هم بکارم نیومد. داستان چیز دیگه ای هست که ما نمی دونیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    اگر تعداد کسانی که رد شده اند زیاد هست شاید بتونیم یک نامه اعتراض آمیز به سفیر فرانسه بنویسیم شاید جوابی دریافت کنیم.اگر زیاد باشیم و امضا زیاد داشته باشه یه تکونی بهشون میده.
    من 100 % مطمئن هستم که رد پرونده من کاملا بی دلیل بوده. حتی ویزای شنگنی که داشتم هم بکارم نیومد. داستان چیز دیگه ای هست که ما نمی دونیم.
    ما هم کاملا بدون دلیل رد شدیم! اینها دلیلی برای رد پرونده ها ندارند اگه داشتند که به صراحت میگفتند. اگرچه همه جای دنیا این قانون وجود داره که دلیل رد ویزا رو نگن. اما هیچ جای دنیا ویزای دانشجویی اینجوری الکی رد نمیشه. حداقل اینکه افرادی که نقصی تو پرونده شون هست یا مشکلی دارند ویزا نمیگیرند!!! اما سفارت فرانسه کاملا سلیقه ای برخورد میکنه و جالبه که خیلی ها که مشکل داشتند ویزا گرفتند و ما که کوچیکترین نقصی نداشتیم رد شدیم!! از اونجا که سیستم فرانسه هنوز در حد قرون وسطی هست فکر میکنم اسم ها رو تو یه ظرف می اندازند و 5 تا رو بیرون میارن و ویزا میدن و بقیه ریجکت.
    به هر حال برای اعتراض من هم اعلام آمادگی میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

بله متاسفانه رد پرونده ها امسال هم مثل سالهای گذشته کاملا سلیقه ای بوده، رد ویزای دانشجویی اینطور که در این سفارت به وفور انجام میشه در هیچ سفارت دیگه ای در اروپا یا حتی امریکا مرسوم نیست!!!! یعنی بدون وجود نقص مشخصی در پرونده به دلایل شخصی خودشون و یا نظر شخصی شخص مصاحبه کننده درست مطابق سبکی که تنها در ویزای توریستی منطقی به نظر می رسد اقدام به ریجکت می کنند در حالی که بهیچ وجه منطقی نیست که اینطور با سرنوشت کسی که یکسال برنامه ریزی کرده و برای ادامه تحصیل اقدام کرده بازی کنند!!!! من هم موافق با نامه اعتراض آمیز هستم حتی اگه نتیجه اون الان شامل حال ما ریجکتی ها نشه حداقل قدمی برای رفع این مشکل در آینده برداشتیم!!!!
    ارسال مدارک 4/12/2011 ، فایل نامبر 19/01/2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safa33 نمایش پست ها
    بله متاسفانه رد پرونده ها امسال هم مثل سالهای گذشته کاملا سلیقه ای بوده، رد ویزای دانشجویی اینطور که در این سفارت به وفور انجام میشه در هیچ سفارت دیگه ای در اروپا یا حتی امریکا مرسوم نیست!!!! یعنی بدون وجود نقص مشخصی در پرونده به دلایل شخصی خودشون و یا نظر شخصی شخص مصاحبه کننده درست مطابق سبکی که تنها در ویزای توریستی منطقی به نظر می رسد اقدام به ریجکت می کنند در حالی که بهیچ وجه منطقی نیست که اینطور با سرنوشت کسی که یکسال برنامه ریزی کرده و برای ادامه تحصیل اقدام کرده بازی کنند!!!! من هم موافق با نامه اعتراض آمیز هستم حتی اگه نتیجه اون الان شامل حال ما ریجکتی ها نشه حداقل قدمی برای رفع این مشکل در آینده برداشتیم!!!!
    من هم با اعتراض موافقم و شرکت می کنم ، این وضع نشد که!

Junior Member

سلام دوستان
    كسي اسم اون آقايي كه در باجه ي ofii,long séjour ميشينه و البته تماس ها رو هم ايشون ميگيره رو ميدونه؟un homme chauve,mince,environs 40 an
    متشكر

Junior Member april84 آواتار ها

سلام
    سال های گذشته سایت سفارت قسمتی داشت که میشد روند صدور ویزا رو به اصطلاح Track کرد ، الان این بخش دیگه توی سایت نیست .... راه دیگه ای به نظرتون میرسه ؟

Junior Member

سلام دوستان

یه سوال داشتم
    کسایی که نامه ی convention d'accueil دارند باز هم باید نامه خوابگاه ببرن؟
    اگه "آره" دوستانی که خوابگاه رزرو کردن از چه طریقی پرداخت کردن پول رو؟

باسپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

تصور می کنم منظورتون آقای ملک آرا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط fzarrin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي اسم اون آقايي كه در باجه ي ofii,long séjour ميشينه و البته تماس ها رو هم ايشون ميگيره رو ميدونه؟un homme chauve,mince,environs 40 an
    متشكر
    ارسال مدارک 4/12/2011 ، فایل نامبر 19/01/2012

Junior Member

سلام دوستان من 12 اوت براي انفورماتيك مقطع مستر اقدام كردم ولي هنوز جوابي دريافت نكردم و كمتر از يك هفته ديگه كلاسم شروع ميشه به نظر شما دير نكردن ؟

Junior Member april84 آواتار ها

سلام دوستان من 12 اوت براي انفورماتيك مقطع مستر اقدام كردم ولي هنوز جوابي دريافت نكردم و كمتر از يك هفته ديگه كلاسم شروع ميشه به نظر شما دير نكردن ؟
    سلام
    خود من 2 روز قبل از از شروع کلاس ها باهام تماس گرفتن نگران نباشید حتما بهتون زنگ میزنن تا اون زمان .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)