صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه (از زمان اقدام تا زمان دریافت نتیجه)

نقل قول نوشته اصلی توسط april84 نمایش پست ها
    سلام
    خود من 2 روز قبل از از شروع کلاس ها باهام تماس گرفتن نگران نباشید حتما بهتون زنگ میزنن تا اون زمان .
    كلاس هاي من 16 سپتامبر شروع ميشه ايا امسال كسايي بودن كه بعد از شروع كلاس ها باهاشون تماس گرفته باشن ؟ اكول من تو پاريس مي خوام بدونم كسي كه رشته تحصيلي غير حساس داره به غير از استعلام از پاريس ديگه چه موردي را بررسي مي كنن ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ویزای فرانسه 2013 (از زمان اقدام تا اعلام نتیجه)

دوستان سلام
    من مقطع PhD اقدام کردم ، الان بیشتر از یک ماه که هیچ خبری نیست . کسی‌ هست که وضعیت مشابه منو داشته باشه ؟!
    چه کاریو پیشنهاد می‌کنین که من انجام بدم ، حداقل بدونم الان در چه مرحله‌ای هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط KIV نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من مقطع PhD اقدام کردم ، الان بیشتر از یک ماه که هیچ خبری نیست . کسی‌ هست که وضعیت مشابه منو داشته باشه ؟!
    چه کاریو پیشنهاد می‌کنین که من انجام بدم ، حداقل بدونم الان در چه مرحله‌ای هستم.

منم 12 آگوست مصاحبه داشتم، واسه مستر وهنوز منتظرم ویزام، کسیم توی سفارت اطلاعی نداره!
    ویرایش توسط mahspice : September 15th, 2013 در ساعت 11:33 AM دلیل: پینگلیش

Junior Member

سلام دوستان , بچه هايي كه قبل از ماه اوت اقدام كرده بودن خيلي زود ويزا گرفتن و بيشتر دوستاني كه ماه اوت مصاحبه داشتن بين ٣٠ تا ٤٠ روز جواب گرفتن ، البته به نظر شخصي من بعد از گذشت حدود يك ماه ميشه به جواب مثبت ويزا اميدوار بود در ضمن از دوستان من كساني كه پرونده مهاجرتي كبك داشتن امسال از سفارت فرانسه ريجكت شدند .

سلام دوستان
    1. ما سفارت رفتیم هیچ سوالی ازمون نپرسیدن، مدارک رو تحویل گرفتن و گفتن برین زنگ میزنیم بهتون، یعنی چی؟ میخان ریجکت کنن گفتن وقت خودشونو نگیرن با سوالات اضافی؟؟!!!!!
    2. شده تا الان از سفارت زنگ بزنن و نگن رزرو بلیط بیارین، فقط بگن فردا بیایین، ولی ویزا صادر شه؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarafarahmand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1. ما سفارت رفتیم هیچ سوالی ازمون نپرسیدن، مدارک رو تحویل گرفتن و گفتن برین زنگ میزنیم بهتون، یعنی چی؟ میخان ریجکت کنن گفتن وقت خودشونو نگیرن با سوالات اضافی؟؟!!!!!
    2. شده تا الان از سفارت زنگ بزنن و نگن رزرو بلیط بیارین، فقط بگن فردا بیایین، ولی ویزا صادر شه؟
    مرسی
    سلام نگران نباشيد از من هم هيچ سوالي نكردن و گفتن تماس ميگيريم ، ولي معمولا هنگام تماس اگر جواب ويزا مثبت باشه هم بهتون مي گن هم رزرو بيليط ميخوان ازتون ، موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان. به من امروز زنگ زدن گفتن رزرو بلیط ببرم واسه ویزا، میخام بدونم این بلیط رو میتونم بعدا کنسل کنم یا نه؟ یا باید با همین بلیطی که به سفارت میدم با همون برم فرانسه؟

به محض خوردن ویزا در پاسپورت ایشالا اطلاعاتم رو تکمیل میکنم.

دوستان نمیدونم من رو یادتون هست یا نه. (ویزای من و همسرم رد شده بود) اما تونستیم بعد از 3 هفته ویزا بگیریم و الان در فرانسه هستیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    دوستان نمیدونم من رو یادتون هست یا نه. (ویزای من و همسرم رد شده بود) اما تونستیم بعد از 3 هفته ویزا بگیریم و الان در فرانسه هستیم
    ضمن تبریک آیا شرایط رو عوض کردید یا طبق همون شرایط قبلی درخواست دادید و ویزا گرفتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs نمایش پست ها
    ضمن تبریک آیا شرایط رو عوض کردید یا طبق همون شرایط قبلی درخواست دادید و ویزا گرفتید؟
    بله هیچ مدرکی رو اضافه یا کم نکردیم!و هیچ کدوم از شرایطمون عوض نشده بود. پروسه ویزا دادن امسال بیشتر شبیه فله ای ویزا دادن بود. چون به کسانی که خیلی از شرایط پایه ای رو نداشتن ویزا دادن و خیلی از کسایی که پرونده کاملی داشتند ویزا نگرفتند. و تعدادی هم مثل ما بعد از اینکه سرشون خلوت شد!! دوباره ویزا دادن. به جز من و همسرم ، یه خانوم دیگه ای هم بود که میگفت پرونده اش رو دوباره بررسی کردن و بهش ویزا دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)