صفحه 3 از 25 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط visavisa نمایش پست ها
    رشته شما چی بود؟ مدارک مالی داشتید؟
    کلیه اطلاعات مربوط به خودم رو در قسمت نتایج قرار دادم. برای این دوره هم از طرف دانشگاه فرانسه بورس داشتم.

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه

دوستان سلام
    يه سوال دارم ، آيا ويزاي توريستي رو ميشه از همون فرانسه به هر عنواني كه امكانش باشه تمديد كرد و اگه آره به چه صورت؟

Junior Member

کسانی که بصورت خانواده اقدام کردن لطفا بفرمایند این گواهی تک همسری رو دقیقا از کجا باید گرفت بخصوص برای شخصی که الان فرانسه هست. باید محضری باشه یا نه؟

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    کسانی که بصورت خانواده اقدام کردن لطفا بفرمایند این گواهی تک همسری رو دقیقا از کجا باید گرفت بخصوص برای شخصی که الان فرانسه هست. باید محضری باشه یا نه؟
    سلام،
    ببینید این اظهارنامۀ تک همسری رو روی اینترنت که سرچ کنید یک فرم پیش نویس شده هست که مشخصات فردی داخلش پر میشه و امضای متقاضی میشه.
    فرم Déclaration de non-polygamie
    نمونۀ رسمی یا ساده تر این لینک

من پیشنهاد میکنم خودتون از جانب همسرتون فرم رو پرکرده و امضا کنین (هرچند کار خلافی هست) اما اعلام کنین ایشون اظهارنامه رو پرکردند و فرستادند..! (چون فکر نمیکنم چندان ارزیابی سندیت بشه.)
    این کم هزینه ترین و سرراست ترین راه حل هست.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام،
    ببینید این اظهارنامۀ تک همسری رو روی اینترنت که سرچ کنید یک فرم پیش نویس شده هست که مشخصات فردی داخلش پر میشه و امضای متقاضی میشه.
    فرم Déclaration de non-polygamie
    نمونۀ رسمی یا ساده تر این لینک

من پیشنهاد میکنم خودتون از جانب همسرتون فرم رو پرکرده و امضا کنین (هرچند کار خلافی هست) اما اعلام کنین ایشون اظهارنامه رو پرکردند و فرستادند..! (چون فکر نمیکنم چندان ارزیابی سندیت بشه.)
    این کم هزینه ترین و سرراست ترین راه حل هست.
    موفق باشید.
    تشکر از راهنماییتون
    شما از این گواهی قبلا دادید و قبول کردند؟ این رو همسرم پر کرده قبلا فرستاده ولی سفارت من زنگ زدم آقای ملک ارا میگن بری دفتری که ازدواج کردید ولی از امور خارجه پرسیدم میگن ما گواهی تاهل میدیم که استعلام ثبت احوال توش هست که این منطقی میرسه ولی وکالت همسر لازمه که اونم داستانش طولانی میشه.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

Arrow پاسخ : ویزای فرانسه

خواهش میکنم،
    خیر برای ایران استفاده نکردم اما فرمی هست که برای مراجع داخل فرانسه معتبر هست ظاهراً و قابل استناد. اگر گواهی وزارت خارجه رو قبول میکنند و صرقاً مشکل وکالت همسرتون هست که کار زیاد مشکل نیست.
    کافیه ایشون مراجعه کنند به کنسولگری ایران در اینجا، اونها فرمهای تصدیق امضاء و وکالت نامه دارند که پر میکنند با یک هزینۀ 7 یا 13 یورویی و بعد برای شما با DHL میتونند ارسال کنند.. و چندان طولانی نیست (حداکثر 3 روز کاری دست شما خواهد بود، اگر فرصت داشته باشند در پاریس به کنسولگری مراجعه کنند)
    راه حل دیگری بنظرم نمیرسه.

سلام به همه دوستان
    من 13 ژانویه درخواست ویزای علمی دادم برای دوره دکترا و با بورس کامل از دانشگاه فرانسه. دو تا مقاله ISI هم دارم. با توجه به اینکه شروع دوره من اول فوریه می باشد اما هنوز جوابی از سفارت نیومده. خیلی نگرانم، همش فکر می کنم که ریجکت می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط HMohammadi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من 13 ژانویه درخواست ویزای علمی دادم برای دوره دکترا و با بورس کامل از دانشگاه فرانسه. دو تا مقاله ISI هم دارم. با توجه به اینکه شروع دوره من اول فوریه می باشد اما هنوز جوابی از سفارت نیومده. خیلی نگرانم، همش فکر می کنم که ریجکت می شم.
    با سلام وعرض ادب
    دوست من نگران نباش و امیدت رو از دست نده انشالله که ویزات رو میگیری دانشگاه های فرانسه اکثرا پذیرش رو یکسال نگه میدارند فقط سعی کن یه تماس با سفارت داشته باشی و از اون مهمتر اگر خدایی نکرده ویزات نرسید در مورد نامه تاخیر با دانشگاه یا استادت در تماس باش بعضی استادا لطف دارن و خودشون به سفارت ایمیل می زنند که من این دانشجو رو می خوام و... خلاصه در هر صورت می تونی در این شرایط یه تصمیم اساسی بگیری که نامه با تاخیر و یا نهایتا یه ترم دیفر کنی.
    انشالله که به زودی میای اینجا و با خبر ویزات ما رو هم خوشحال می کنی.
    پیروز و سعادتمند باشید
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

کسی با پذیرش زبان تونسته ویزا بگیره ؟
    با سلام وعرض ادب
    دوست من بودن کسایی که با پذیرش زبان ویزا گرفتن ولی الان از 2009 به اینور این نوع ویزا بسیار سخت داده میشه و چون سفارت چند سالی هست که ویزای بچه هایی که حتی پذیرش دانشگاه و گاها با فاند عالی رو هم داشتن و ویزا نگرفتن حالا چه برسه به ویزای پذیرش از موسسه زبان بهتره شما روی این نوع ویزا سرمایه گذاری نکنید البته یه مدت اوضاع ویزا های دانشجویی بهتر شد اما ظاهرا دوباره سخت شده.
    نظر شخصی و تجربه شخصی: برای سفارت فرانسه در ایران بهتره برای ترم پاییز اقدام کنید که معمولا زمان بهتری رو بعد از پذیرش برای درخواست ویزا دارید.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

خیلی ممنون دوست عزیز از پاسخ دلگرم کننده شما
    من امروز با سفارت تماس گرفتم به من گفتن باید منتظر بمونی تا از پاریس جواب بیاد (که نمی دونم منظورش چیه). این رو هم گفت که الان سرشون زیاد شلوغ نیست و احتمال داره تا هفته بعد جواب بدن. من تا چهارشنبه صبر می کنم اگر خبری نشد از استادم تقاضای تاخیر می کنم.
    باز هم از راهنمایی شما تشکر می کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)