صفحه 5 از 25 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام دوستان

می خواستم ببینم کسی هست که با بورس شرکت توتال (Total) رفته باشه فرانسه یا تو مصاحبش شرکت کرده باشه؟

ممنون میشم کمکم کنین

Junior Member zhoobi آواتار ها

بچه ها دوتا سوال داشتم که به جوابش خیلی فوری نیاز دارم: برای ویزای کنکور می خوام اقدام کنم:
    1- معمولا چند روزه درخواست میدن؟ من میخوام فردا بلیت هواپیما رزرو کنم، چند روزه بگیرم رفت و برگشت رو؟
    2- این قضیه گردش 3 ماه آخر حساب بانکی برای ویزا کنکور چقدر جدیه؟ میشه من حساب بابام رو هم ببرم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Midya نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    دوستان باور به فرمایید ما یه زمانی اسیر این سفارت فرانسه بودیم حالا نه اینقدر سفارت فرانسه خفنهو نه اینقدر هم کاهو که هیچ اختیاری نداشته باشه. اما شخصا فکر می کنم که وزنه سفارت سنگین تره و اونها در ارسال فرم هایی که نظر سفارت رو نسبت به فرد مصاحبه شده بیان می کنند و اگر قراره به فرانسه اعلام کنند تاثیر مستقیم خودشون رو می گذارند و درنتیجه تصمیم اصلی رو خود سفارت می گیره.
    در مورد امریکا که دیگه مطمئا هستم که حرف اول و اخر رو سفارت می زنه بنا به تجربه نه شخصی بلکه خانوادگی
    وضعیت آمریکا خیلی با فرانسه فرق میکنه. در خیلی از کشورهای اروپایی مثل سوئد، نروژ و به احتمال زیاد فرانسه سفارت نقش تعیین کننده نهایی رو نداره ولی نظری میده که خوب اثر بسیار مهمی داره ولی در نهایت تصمیم نهایی به احتمال زیاد در فرانسه گرفته نمیشه. من این مساله رو نه از روی حدس و گمان بلکه براساس تجربیات خودم و موارد دیگه ای که دیدم میگم

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

باتشکر از کاربر عزیز mahdiMK، ارسال ایشان به تاپیک تجربیات زندگی در فرانسه منتقل شد، دوستان دیگری هم که در این رابطه نظری دارند، میتوانند در همان تاپیک اعلام کنند.
    ممنونم
    مدیریت انجمن فرانسه
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

دوستان من برای فرصت مطالعاتی دارم اقدام میکنم سفارت جزو مدارک فرم OFII رو هم برای تکمیل ازم خواسته. این برای چیه؟ مگه بعد از رفتن به اونجا و گرفتن ویزا نباید اینو پر کرد؟ میخوان اینجا کاراشو انجام بدن جدیدا؟ پولشم اینجا میگیرن؟

Junior Member

سلام..من یه سوال داشتم و و ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من 3 ماه پیش واسه ویزای آلمان اقدام کردم.. برای دکتری..حالا الان آفر فرانسه اومده و شرایطش مثل آلمان خوبه..راستش هنوز ریجکت نکردم چون ویزای آلمان طولانی شده و می ترسم به هیچکدوم نرسم.
    می خوام بدونم بخوام واسه ویزای فرانسه اقدام کنم و کارا بکنم میشه؟ وقت مصاحبه رو دیر بگیرم(زمان مصاحبه رو کی میدن اگه از الان اقدام کنم؟) و تا اونموقع منتظر خبر از ویزای آلمان باشم....که همزمان برای شینگن از دو جا اقدام میکنم مشلی پیش نیاد...ممنون و خوشحال میشم از راهنماییهاتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ekonometrie - VŠE Prague

سلام دوستان،
    یکی از دوستان من می خواد اول برای خوندن فوق بره آلمان و بعد از یک سال دوباره برای خوندن فوق، به سفارت فرانسه در آلمان درخواست ویزا بده و بره فرانسه. همچین چیزی ممکنه؟ مانعی وجود نداره؟
    اینم بگم که در ایران سربازه و با وثیقه می خواد خارج بشه...

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

مثل اینکه کسی به این قست سر نمیزنه و راهنمایی کنه!

Junior Member themole آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha2013 نمایش پست ها
    مثل اینکه کسی به این قست سر نمیزنه و راهنمایی کنه!
    سلام
    من اینجا سر میزنم
    من فردا میخوام زنگ بزنم سفارت نوبت بگیرم،یعنی دو هفته آینده باید برم و بیام ، سوالتون چی بود حالا !؟
    un rêve se construit,grandit et devient une réalité si on le vit

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط themole نمایش پست ها
    سلام
    من اینجا سر میزنم
    من فردا میخوام زنگ بزنم سفارت نوبت بگیرم،یعنی دو هفته آینده باید برم و بیام ، سوالتون چی بود حالا !؟
    مرسی دوست عزیز..
    سلام..
    من 3 ماه پیش واسه ویزای آلمان اقدام کردم.. برای دکتری..حالا الان آفر فرانسه اومده و شرایطش مثل آلمان خوبه..راستش هنوز ریجکتش نکردم و میخوام داشته باشمش.
    می خوام بدونم اگه بخوام واسه ویزای فرانسه اقدام کنم و کارا بکنم میشه؟ وقت مصاحبه رو دیر بگیرم(زمان مصاحبه رو کی میدن اگه از الان اقدام کنم؟) و تا اونموقع منتظر خبر از ویزای آلمان باشم.... همزمان برای شینگن از دو جا اقدام میکنم مشلی پیش نمیاد..متوجه میشن که واسه آلمان اقدام کردم و ممکنه اثر منفی بذاره رو هر دوش..ممنون زیاد و اگه راهی به نظرتون میرسه بگید لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)