صفحه 6 از 25 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Junior Member themole آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام
    من از آلمان اصلن سر رشته ندارم ، ولی به نظرم اینکه شما واسه دو کشور اقدام کنی میتونه مثبت باشه ، یعنی شما آپشن زیاد داری، کارت درسته،همه کشورآ میخانت، به شرطی که تو رزومت بگی ، این نظر منه ،بازم تحقیق کن، در مورد فرانسه هم من صبح زنگ زدم نوبت بگیرم واسه هفته بعد ،گفت اول مدارکتون کامل کن بعد، نوبت هم بستگی به وقتی که دانشگاه به شما داده تا اونجا ثبت نام کنید داره، حالا هم فردا باید برم مدرک دانشگامو بدم سفارت تایید کنه، حالا من یه سوال دارم ، من کروس یه اتاق رزرو کردم، ایمیل اومده که دو روز وقت داری 270 یورو بریزی حساب وگرنه کنسل میشه ، سفارت گفت شما هزینه خوابگاه کروس رو باید بریزی ، حالا من چه کار کنم؟ به هر کس میگم میگن نباید بریزی اول ویزا باید بیاد بعد، حالا من چه کار کنم ؟
    un rêve se construit,grandit et devient une réalité si on le vit

من کروس یه اتاق رزرو کردم، ایمیل اومده که دو روز وقت داری 270 یورو بریزی حساب وگرنه رزروت کنسل میشه ، سفارت گفت شما هزینه خوابگاه کروس رو باید بریزی ، حالا من چه کار کنم؟ به هر کس میگم ،میگن نباید بریزی، اول ویزا باید بیاد بعد، حالا من چه کار کنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط themole نمایش پست ها
    من کروس یه اتاق رزرو کردم، ایمیل اومده که دو روز وقت داری 270 یورو بریزی حساب وگرنه رزروت کنسل میشه ، سفارت گفت شما هزینه خوابگاه کروس رو باید بریزی ، حالا من چه کار کنم؟ به هر کس میگم ،میگن نباید بریزی، اول ویزا باید بیاد بعد، حالا من چه کار کنم ؟
    ممنون بابت نظرتون..حرفاتون امیدوار کننده بود اما نمیدونم قوانین ویزای شینگن هم انقدر خوشبینانست یا نه!..میشه هر وقت رفتین سفارت ازشون اینو سوال کنید لطفااااا!
    در مورد خوابگاه هم به نظر منم منطقی نیست اصلا شما پول واریز کنید در حالیکه فقط دارین ویزا اپلای میکنین تازه!..جای دیگه نمیتونین رزرو کنید که به این سرعت پول نخواد؟..کسایی که این مرحله رو گذروندن حتما راه حلی میدونن. شرمنده بی اطلاعم

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط themole نمایش پست ها
    این 270 یورو رو به کروس به عنوان دیپازیت پرداخت میکنین، و در نهایت هم بهتون پس میدن، الانم براشون بریزین فکر نکنم مشکلی پیش بیاد و شاید در صورتی که نتونین برین بهتون برگردونن، میتونید این مورد رو از خود مسئولین کروس بپرسین
    به نظر من هم عاقلانه تر هست که اول ویزاتون رو بگیرید و بعد پول رو براشون بریزید ، من هم موقعی که ویزام اومد مدرک رزرو خوابگاه رو برای سفارت بردم و موقع مصاحبه از من نگرفتن
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

سلام
    مرسی از آیدا ، که به تک تک سوال های من و همه بچه ها جواب میده، یه دونه ای
    من صبح رفتم مدرکمو تایید کردم،البته خیلی منتظر شدم، به بچه های که میخوان مدرک تایید کنن پیشنهاد میدم صبح زود برن سفارت که الکی تو صف منتظر نشن، دوم اینکه حتما یورو خورد ببرن مثلا اگه یک مدرک دارید تایید بشه ، صد یورویی نبرید که مثل من میشید، باید برگردید بیاید فردوسی ، هر صرافیی برید یورو خورد نداشته باشه ، شانس بیارید از یه دست فروش بتونید 2 تا 10 یورویی بخرید، دوباره برگردید جلو سفارت، یک ساعت تو صف ، بعدم که برید تاییدو بگیرید.
    امروز جلو سفارت یک خانم رو دیدم که اونم داشت واسه ویزای دانشجویی اقدام میکرد که پیشنهاد میداد پوله خوابگاه کروس رو بریزم، میگفت تو پاریس اصلا کروس گیر نمیاد!! adele هم با ضامن و کلی دردسر دیگه بهش گفته رزرو قطعیشو یک ماه دیگه جواب میده ،
    حالا من به کروس نامه دادم که به جای مهلت 2 روزه یک مهلت 2 هفته ای بهم بده ، حالا ببینم چی جواب میده ، اگه بگه نه ، یه نامه دیگه میدم میگم مثلا 50 یورو پیش پرداخت کنم، اگه بگه نه ، ته سه اف سه یکمو میزارم لبه کوزه آبشو میخورم بیخیال فرانسه میشم، میخاسم بیام فرانسه بشم مارسل پروست ، کمش دیگه گوستاو فلوبر، حالا میشنم همینجا فارسی مینویسم کمش بشم جمال زاده
    تو این یک ماه گذشته با هر کسی صحبت کردیم انقد منفی بافی کردن و گفتن ویزا ردی که من که بمب امیدم نا امید شدم رفت، یکی میگه فرانسه سال اول به کسی ویزا نمیده کمش برای دکترآ ، یکی میگه تو 27 سالته میخوای بری تازه سال اول دانشگاه، یکی میگه تو معدلت 11 است میخوای بری فرانسه!! اون یکی میگه مهر شینگن تو پاسپورتت نداری ، ردی ، یکی میگه تو فرانسه باید گغآن داشته باشی ، نداری ...
    حالا یکی بیاد به من امید بده
    کسی نیس ، خوب خودم که هستم:
    j'ai la force d'avancer , l'amitite , le soutien et le courage sont les armes les plus puissantes qui soient pour surmonter mes obstacels,je possede l'optimisme, l'entrain , la foi ,l'esperance , la joie
    ویرایش توسط aida_11041 : May 16th, 2013 در ساعت 11:43 PM دلیل: ادغام

Junior Member

سلام دوستان
    من و چند نفر دیگه قراره اول پذیرش از یک کالج زبان در فرانسه بگیریم....بعد بریم پذیرش زبان از هند بگیریم و بریم هند و مدتی که اونجا بودیم بریم سفارت فرانسه در هند بگیم این مدرک پذیرش زبان ما از فرانسه هست ما اومدیم اینجا ولی الان پشیمونیم و میخواهیم بریم فرانسه دوره زبان بگذرونیم.....به نظر شما احتمالش هست که سفارت فرانسه در کشور هند درخواست مارو واسه گذراندن دوره زبان در فرانسه بپذیره و به ما ویزا بده....اخه گرفتن ویزای زبان در ایران واسه یک کشور اروپایی سخته ....لطفا ما رو راهنمایی کنید چون تا پایان اردیبهشت 92 بیشتر وقت نداریم واسه پذیرش زبان در فرانسه.........کمک کمک کمک
    ویرایش توسط aida_11041 : May 17th, 2013 در ساعت 10:49 PM دلیل: ایمیل

Junior Member

یه سوال از دوستانی که ویزا اقدام کردن...من تو ص اخر پاس قبلیم که باهاش ویزای آلمان اقدام کرده بودم مهر خورده که سفارت آلمان مدارک از من گرفته و ..
    حالا من می خوام با پاس جدیدم ویزای فرانسه اقدام کنم.. اونا به پاس قبلیم کاری دارن و متوجه میشن که قبلا اقدام کردم؟!
    مرسی

Junior Member

والا از من که فقط پرسید تا به حال ویزای اقامتی داشتی یا نه. جدای از این، تصور نمی کنم به پاس قبلی شما کاری داشته باشند. در سایت سفارت هم گفته در صورتی که در گذرنامه ویزا دارید باید کپی اش را تحویل بدهید (چیزی هم در مورد گذرنامه های قبلی گفته نشده).

با آرزوی موفقیت.

Junior Member

با سلام به یکایک دوستان عزیز و آرزوی موفقیت برای همگی،

دوستان من پذیرش برای مقطع دکترا، رشته انفورماتیک، داشتم و دو هفته ی پیش مدارکم را در کنسولگری فرانسه تکمیل کردم. لازم به ذکر است که بر خلاف انتظار من هیچ مصاحبه ای در کار نبود و صرفا" مدارک را از من تحویل گرفتند. از آن جایی که استادم تأکید می کنه که هر چی زودتر بیای بهتر، خواستم بهش ایمیل بزنم و خواهش کنم که خودش پیگیر بشه بلکه شاید پاسخ ویزا سریع تر بیاد. مطابق آن چه که از مطالعه فروم دستگیرم شد باید از طریق اداره مهاجرت و نانت پیگیر بشه، درسته ؟. در کل بسیار ممنون می شم از هر گونه راهنمایی در این خصوص.

با سپاس فراوان و با احترام.

لام دوستان برای من چندتا سوال پیش اومده:
    یکی اینکه که اگه کسی رو توی فرانسه نداشته باشید بهتون ویزا نمیدن یا اگه توی اروپا باشه کافیه مثلا آلمان؟
    دومیم اینکه الان قانون پول چجوری شده باید اینور نامه رو بدیم یا کل پول باید بره اونور؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)