صفحه 169 از 327 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

سلام. من برای پاییز مستر مطالعات آموزش و پرورش از کنکوردیا پذیرش دارم. کسی هست در حال تحصیل در رشته های علوم انسانی این دانشگاه که من درباره تی ای و آر ای از او مشورت بگیرم؟

ترم این دانشگاه از 2 سپتامبر شروع می شود. خوب من برای ترم اول از کی باید اونجا باشم. مثلاً یک سه روز قبل مونتریال باشم خوبه؟
    دوستان راهنمایی می فرمایند

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_1002 نمایش پست ها
    ترم این دانشگاه از 2 سپتامبر شروع می شود. خوب من برای ترم اول از کی باید اونجا باشم. مثلاً یک سه روز قبل مونتریال باشم خوبه؟
    دوستان راهنمایی می فرمایند
    سه روز خوبه. خیلی هم کافیه! من 7 سپتامبر رسیدم هیچ مشکلی هم نبود.
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سه روز خوبه. خیلی هم کافیه! من 7 سپتامبر رسیدم هیچ مشکلی هم نبود.
    کلاس ها مگه از کی شروع میشه که شما با 5روز تاخیر مشکلی براتون پیش نیومد؟ اول ترم orientation و این حرفا دارن؟

راستی اینا برای ثبت نام دقیقا چه مدرکی نیاز دارن؟ من دانشجو هستم هنوز و تیر درسم تموم میشه، یه ریز نمره رسمی که روش فارغ التحصیل زده کافیه ؟ (یونی تهران خیلی طول میکشه صادر کردن دانشنامه و این حرفاش) بعدا میشه فرستاد؟

مرسی.

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    کلاس ها مگه از کی شروع میشه که شما با 5روز تاخیر مشکلی براتون پیش نیومد؟ اول ترم orientation و این حرفا دارن؟

راستی اینا برای ثبت نام دقیقا چه مدرکی نیاز دارن؟ من دانشجو هستم هنوز و تیر درسم تموم میشه، یه ریز نمره رسمی که روش فارغ التحصیل زده کافیه ؟ (یونی تهران خیلی طول میکشه صادر کردن دانشنامه و این حرفاش) بعدا میشه فرستاد؟

مرسی.
    کلاس همون طوری که کاربر qwerty اشاره کرد 2 سپتامبر شروع میشه. ولی جلسه ی اول دو تا کورس رو نرفته بودم و بعد هم که از همکلاسی هام پرسیدم خبری نبود و درحد معرفی منبع و سرفصل ها و اینا.
    orientation ها هرکدوم بروشور خودشون رو دارند که توی مرکز ISO موجود هستند و می تونین خودتون هم بخونین.
    درمورد مدارک من همه رو کامل فرستاده بودم ( چون فارغ التحصیل شده بودم) .
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    کلاس همون طوری که کاربر qwerty اشاره کرد 2 سپتامبر شروع میشه. ولی جلسه ی اول دو تا کورس رو نرفته بودم و بعد هم که از همکلاسی هام پرسیدم خبری نبود و درحد معرفی منبع و سرفصل ها و اینا.
    orientation ها هرکدوم بروشور خودشون رو دارند که توی مرکز ISO موجود هستند و می تونین خودتون هم بخونین.
    درمورد مدارک من همه رو کامل فرستاده بودم ( چون فارغ التحصیل شده بودم) .
    ممنون از پاسخ، همون سه روز هم بنظرم منطقی می امد. ولی گفتم شاید 2 سپتامبر شروع کلاس باشه باید چند روز قبلش بریم برای ثبت نام. یعنی سه روز قبل باید ثبت نام کنیم.

شما که مدارک را ارسال کرده بودید. الان لازمه مدرک دیگری یا همان مدارک را همراه ببریم. مثلاً یکی از دوستان می گفت دانشگاهی در یو اس ازش اصل فارسی را خواسته بود (جل الخالق)
    اصلا موقع ثبت نام چی می خواهند؟

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_1002 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ، همون سه روز هم بنظرم منطقی می امد. ولی گفتم شاید 2 سپتامبر شروع کلاس باشه باید چند روز قبلش بریم برای ثبت نام. یعنی سه روز قبل باید ثبت نام کنیم.

شما که مدارک را ارسال کرده بودید. الان لازمه مدرک دیگری یا همان مدارک را همراه ببریم. مثلاً یکی از دوستان می گفت دانشگاهی در یو اس ازش اصل فارسی را خواسته بود (جل الخالق)
    اصلا موقع ثبت نام چی می خواهند؟
    خواهش می کنم.
    من روزی که رسیدم دانشگاه مستقیم رفتم دفتر همون کسی که اسمش توی نامه ی ادمیشنم بود Master of mechanical engineering coordinator و تنها مدرکی هم که ازم خواست همون نامه ی ادمیشن بود. وقتی مدارک رو قبلاْ واسشون فرستادم و توی فایلم هست دیگه لزومی نداره دوباره واسشون بیارم.

Junior Member

[QUOTE=hajar57;1575920]سلام. من برای پاییز مستر مطالعات آموزش و پرورش از کنکوردیا پذیرش دارم. کسی هست در حال تحصیل در رشته های علوم انسانی این دانشگاه که من درباره تی ای و آر ای از او مشورت بگیرم؟
    بهتوتن تبریک میگم. منم واسه این رشته education میخوام اپلای کنم رشته ارشد آموزش زبان انگلیسی با معدل 18 خوندم سابقه پژوهشیم داردم. واسم خیلی مهمه مونترال اقدام کنم و پذیرفته شم. میتونید راهنماییم کنید؟ فاند و بورس هم دارید. خیلی واسم مهمه. ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

کسی اینجا در برق(گرایشهای کنترل) خوب کار کنه برای دکترا در دانشگاه های چه رنکی در آمریکا و کانادا شانس داره؟استاد شدن چی؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    کسی اینجا در برق(گرایشهای کنترل) خوب کار کنه برای دکترا در دانشگاه های چه رنکی در آمریکا و کانادا شانس داره؟استاد شدن چی؟
    با ارشد کنکوردیا من دیده ام برای دکترا به همه دانشگاههای تاپ کانادا رفته اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)