صفحه 208 از 327 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218258308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1359 نمایش پست ها
    سلام
    من 2 هفته است که پذیرش عمران گرفتم.jenny یک فرم فرستاد که اینو می تونی پر کنی یا خودت آنلاین.ما هم پر کردیم ولی دیدم خبری نشد رفتم سراغ آنلاین و تا مرحله آخر رفتم جلو ولی گفت هولد باکس داری و دیدم نوشته هزینه پذیرش 2009 ندادی!!(که من پذیرش داشتم ولی هیچ کار نکردم.)بهش ایمیل زدم گفتم یا دستی انجام بده یا انلاین حل کن.تلفنشو هم پیغامگیر و 2 بار پیغام گذاشتم.حالا کورسها پر هم شد و نمی دونم برای ماه هم گرفته یا نه؟دوستان چیکار کنم؟
    اینها ملزم هستند که کار شما را انجام دهند. اگر فرستادید که احتمال زیاد کارتون را انجام داده است. چون فرستادید و تاریخ ایمیل هم خورده باید کارتون را انجام داده باشه و اگر نداده باید پاسخگو باشد.
    احتمالا مرخصی است که جواب نداده. اگر از دوستانتان کسی هست بگویید دو دقیقه برود بپرسد.
    اگر کسی را ندارید با Student account که یک چیزی شبیه همون آموزش خودمان است، تماس بگیرید.

Junior Member

سلام
    برای اینکه از ترم سپتامر به ترم بعد دیفر کنم تا کی زمان هست و اینکه این کار از داخل پروفایل آنلاین که دانشجو داره انجام میشه یا باید از طریق مکاتبه با ایمیل انجام بدم. برای پرداخت 25 دلار دیفر من باید این مقدار رو در حساب مربوط به خودم شارژ کنم و اونها از این حساب برداشت می کنن؟ (در صورتی که انجام دیفر از طریق مکاتبه با ایمیل حتما انجام باید بشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط VHP نمایش پست ها
    سلام
    برای اینکه از ترم سپتامر به ترم بعد دیفر کنم تا کی زمان هست و اینکه این کار از داخل پروفایل آنلاین که دانشجو داره انجام میشه یا باید از طریق مکاتبه با ایمیل انجام بدم. برای پرداخت 25 دلار دیفر من باید این مقدار رو در حساب مربوط به خودم شارژ کنم و اونها از این حساب برداشت می کنن؟ (در صورتی که انجام دیفر از طریق مکاتبه با ایمیل حتما انجام باید بشه)
    http://web2.concordia.ca/graduatestu...ion/#deferment

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_1002 نمایش پست ها
    ممنون از جواب دوست عزیز
    برای دیفر ددلاین مشخصی وجود داره؟ (آخه نمیدونم منتظر جواب ویزا تا کی باید صبر کنم و بعد دیفر کنم)
    آیا اگر دیفر کنم ولی قبل از شروع ترم ویزا به دستم برسه می تونم تو همین ترم ثبت نام کنم یا باید تا ترم بعدی که به اون دیفر کردم صبر کنم؟

Junior Member

سلام دوستان

لطفا راهنمایی کنید که چه طور باید 25$ دیفر رو پرداخت کنم؟

کسی نیست اینجا فوق صنایع خونده باشه یا داره می خونه تو کنکوردیا؟
    فایل نامبر کبک : 2009/07/22 . مشروط به آوردن مدرک زبان:2010/03/02. سی اس کیو: 2011/03/20. فایل فدرال :2011/05/23.
    رسیدن آپدیت به پاریس:2013/07/13 .رسیدن مدیکال به سفارت:2014/01/04. پاس ریکوست .2014/03/03

نقل قول نوشته اصلی توسط VHP نمایش پست ها
    ممنون از جواب دوست عزیز
    برای دیفر ددلاین مشخصی وجود داره؟ (آخه نمیدونم منتظر جواب ویزا تا کی باید صبر کنم و بعد دیفر کنم)
    آیا اگر دیفر کنم ولی قبل از شروع ترم ویزا به دستم برسه می تونم تو همین ترم ثبت نام کنم یا باید تا ترم بعدی که به اون دیفر کردم صبر کنم؟
    مسلماً باید قبل از زمانی باشد که ثبت نام آغاز شود.
    دیفر کنید که دیگه فکر نکنم بتوانید ثبت نام کنید برای این ترم.
    این ترم که کمتر از دو هفته دیگه شروع می شود.

من هنوزم نفهمیدم چطوری باید پول دیفر رو بریزم، توی مای کنکوردیا make payment مبلغ شهریه م رو زده نمیدونم چطوری باید تغییرش بدم ! چند بار هم ایمیل زدم فقط اینو مینویسه You can pay the $25.00 fee to Concordia University by cheque or International Wire Transfer. Please send me your deferral form along with your cheque or copy of the International Wire Transfer.

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

سلام کسی با استاد حسن ریواز صحبت کرده؟
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

سلام..من همسرم برای Meng مکانیک اپلای کرده ..نامه ها را باید پست کنیم درسته ؟ و اینکه آیا ielts را باید از طرف مرکزمون بگیم بفرستند یا نه ؟
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)