صفحه 282 از 327 نخستنخست ... 182232272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,811 تا 2,820 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    ممنون. منم تعجب کردم! تقریبا یک ماهه جواب دادن! در مورد بقیه دانشگاهها هم موندم چی میشه چون تا ۱۰ فروردین وقت دارم برای تایید.
    ددلاین رشته اقتصاد فکر کنم ۱۵ ژانویه بود. دقیقا هم لحظه آخر روز آخر مدارکم تکمیل شد
    اصلا با اساتید تماسی نداشتم. الان ایمیل بزنم تاثیری داره؟ چون با ۳۰۰۰ تا من اصلا نمیتونم کاری بکنم. مخصوصا اینکه متاهلم.
    به دانشگاه ایمیل زدم که من توان پرداخت شهریه ندارم.اسکالرشیپی چیزی ندارین؟! فعلا جوابی ندادن
    بهتون تبریک میگم. به نظرم بهترین کار اینه که با ایرانی هایی که اونجا دارن دکتری اقتصاد می خونن تماس بگیرین. اونها می تونن بهتر کمکتون کنن. چون این فاند خیلی کمه و اصلا هزینه هاتون رو پوشش نمیده. هزارتا برای هر ماه اونم توی مونترال خیلی کمه.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    بهتون تبریک میگم. به نظرم بهترین کار اینه که با ایرانی هایی که اونجا دارن دکتری اقتصاد می خونن تماس بگیرین. اونها می تونن بهتر کمکتون کنن. چون این فاند خیلی کمه و اصلا هزینه هاتون رو پوشش نمیده. هزارتا برای هر ماه اونم توی مونترال خیلی کمه.
    شما چقد اطلاعات دارید کلی بهم کمک کردیدااا... اونوقت متوسط هزینه ماهانه برای یه فرد متاهل تو مونترال حدودا چقدره؟
    به یکی از دانشجوها ایمیل زدم و بلافاصله پاسخ داد که الان چون تعطیلات میان ترم هست احتمالا grad. director بعد از 28 فوریه جواب ایمیلم رو میده. خودش هم گفت گاهی در مورد فاند بعدا تصمیم میگیرن و یه نامه دیگه میفرستن، گاهی هم تو همون نامه پذیرش مینویسن.
    توکل بر خدا ببینیم چی میشه
    لطفا اگر کسی تو این مدت نامه پذیرش از این دانشگاه داشت حتما اینجا بگه به چه صورت بوده

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شهید چمران

دوستانی که اینجا ارشد می خونن (ترجیحا مهندسی) می تونن بگن توی یه سال هزینه کلیشون چقدر بوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo_popo نمایش پست ها
    دوستانی که اینجا ارشد می خونن (ترجیحا مهندسی) می تونن بگن توی یه سال هزینه کلیشون چقدر بوده؟
    سلام.
    توي سايت دانشگاه مي تونين با انتخاب رشته تون و مستر با تز يا بدون تز و... مقدار توييشن رو بدست بياريد. البته براي ارشد سال دوم خيلي كمتر از سال اول درمياد فك كنم. باز هم بهترين منبع همون سايت دانشگاهه.

Junior Member

ببخشيد دوستان من يك سوال داشتم ممنون ميشم اگر كسي مي دونه راهنماييم كنه.
    ميشه براي اين دانشگاه با ريزنمره تا ترم ٧ اپلاي كرد؟
    يعني من ترم ٨ اپلاي كنم و ريزنمرات ٧ ترمم رو آپلود كنم؟
    خيلي ممنون

سلام بچه ها من از دانشگاه کنکوردیا پذیرش گرفتم سوال اولم اینکه
    من پذیرشم برای Fall 2017 هست تا کی فرصت دارم مدارکم رو پست کنم براشون؟

2-مدرک فوق لیسانسم اصلش هنوز آماده نیست با همین نامه ی ادمیشن میتونم پروسش رو جلو بندازم ؟از دانشگاه آزادم هستم

3- تا زمانیکه مدرک فوقم آماده بشه با نامه ی ادمیشن میتونم کار ویزام رو انجام بدم؟

4- پذیرشم کاندیشناله اگر تا زمان شروع کلاس هام نمره بالاتری از Ielts ارائه بدم میتونم کورس زبان رو کنسل کنم؟
    ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    سلام بچه ها من از دانشگاه کنکوردیا پذیرش گرفتم سوال اولم اینکه
    من پذیرشم برای Fall 2017 هست تا کی فرصت دارم مدارکم رو پست کنم براشون؟

2-مدرک فوق لیسانسم اصلش هنوز آماده نیست با همین نامه ی ادمیشن میتونم پروسش رو جلو بندازم ؟از دانشگاه آزادم هستم

3- تا زمانیکه مدرک فوقم آماده بشه با نامه ی ادمیشن میتونم کار ویزام رو انجام بدم؟

4- پذیرشم کاندیشناله اگر تا زمان شروع کلاس هام نمره بالاتری از Ielts ارائه بدم میتونم کورس زبان رو کنسل کنم؟
    ممنون از راهنمایی هاتون

HI
    Congratulation on your admission. Concordia is a good university, Montreal is known as best city for students according to QS ranking. It is easy to get PR with learning french, I can tell you more if you are interested because I have studied in Concordia
    Usually there is no deadline for sending official documents, you can do that when you arrived in Montreal.
    I dont know about AZAD university.
    As you know you, you should first apply for CAQ. which is a permit from quebec province. you dont need to wait until you get a response from them, you can use the receipt they will give you when you apply online as a proof. You need this receipt to apply for a visa and study permit. Yes you can apply for both now with admission letter. If your travel documents was not ready by August, you can ask for admission deferral. That will allow you to start your studies in January 2018.
    About the language requirement, you need to ask from program coordinator.But I think a better IELTS will exempt you from the courses. Although I recommend you to take the language course.
    What department are you in?, Maybe I can help more.,
    When did you apply?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal75n نمایش پست ها
    ببخشيد دوستان من يك سوال داشتم ممنون ميشم اگر كسي مي دونه راهنماييم كنه.
    ميشه براي اين دانشگاه با ريزنمره تا ترم ٧ اپلاي كرد؟
    يعني من ترم ٨ اپلاي كنم و ريزنمرات ٧ ترمم رو آپلود كنم؟
    خيلي ممنون
    Yes that would be fine.Explain that your grades are not ready yet.
    Apply as early as possible. what matter to them is language test, recommendation letters and overall academic performance during undergraduate studies.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo_popo نمایش پست ها

Hi
    Your tuition is based on 11.25 credits each semester, now matter how many credit you will take. however after fulfilling the required number of credits-usually 45 credits-> 4 semester- you will not pay tuition or it will be really little amount of money. most people are not aware of that!
    Your living expenses really depends on the way you live. It is mostly your rent which varies based on type of accommodation you will pick. It can be as low as 500$ if you share or choose home stay. it can be 800 if you rent a studio or as high as 1500 if you rent a two bedroom apartment in donwtown close to concordia.
    The food is cheap especially if you cook. a subway sandwich is 7$. You need around 200$ for unexpected costs. cell phone is from 20-50$ depends if you want internet on it. home internet is usually not included in rent and will cost you 20$. in total if you dont want to spend a lot, you can pay 650 for rent, 500 for food, 70 for cellphone and internet which makes total around 1200-1500$.
    A ticket for cinema is around 12$ and with popcorn and coke will be around 20$.
    A two way metro+bus ticket is 3$
    You can do your cloth shopping during thanksgiving when prices are low. I dont know about girls clothing.
    If someone tell you what are the ways to save money, you can even live with 1100$/month+your tuition.
    Feel free to ask more if you had any question

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Concordia

سلام،
    می خواستم بدونم‌شما اطلاع دارید برای مقطع کارشناسی رشته مهندسی نرم افزار جواب اپلای تا کی ممکنه طول بکشه؟ من قبل ۱۵ فوریه که deadline بود apply کامل کردم و همه مدارک هم فرستادم اما هنوز جوابی برام نیامده است.

خیلی ممنونم.
    رهرو آن نيست كه گه تند و گهی خسته رود. رهرو آن است كه آهسته و پيوسته رود. (سعدی)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)