صفحه 1 از 327 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

در کمال ناباوری دیروز فهمیدم که deadline دانشگاه concordia کانادا برای fellowship و خلاصه کمکهای مالی از هر نوع (برای همه رشته ها جز 2 تا که مهندسی هم نیست) تا آخر وقت اداری جمعه Dec14 هست. یعنی بعد از اون تا Feb15 اگه apply کنیم بدون کمک مالی خواهد بود. اینو که گفتم از بابت اطلاع رسانی بود که البته خب دیره.
    سوالم اینه که حالا من اگه به هر بدبختی مدارکو upload کنم و به فرض شنبه recom ها رو هم بگیرم( deadline تا جمعه ست اما گمون نمیکنم زودتر از دوشنبه بررسی رو شروع کنن) اما تافلم Jan12 بهشون برسه پولم میره تو چاه؟
    به concordia زنگ زدم امروز اما از هر زاویه که قضیه رو میشکافتم خانومه فقط اون چیزی که تو سایتشونه تکرار میکرد. آهنگ میذاشت و میرفت سایتو میخوند و میومد تحویل من میداد !! آخرم باهاش دعوام شد. میگفت بدون تافل شما وارد concordia نمیتونی بشی جانم
    سرتونو درد نیارم . شما فکر میکنین بیخیال شم یا همه چی جز تافلو upload کنم و به خدا توکل کنم !؟ یا بعدا میشه بالاخره کمک مالی گرفت؟

در این موضوع لطفا کلیه سوالاتی که درباره دانشگاه Concordia کانادا هست رو مطرح کنید و از مطرح کردن سوال درباره دانشگاه های دیگر کانادا خودداری کنید.
    تعدادی از پستهای این موضوع که مربوط به آزاد سازی مدرک ( بالاخص دانشگاه علم و صنعت) بود به مدارک تحصیلی منتقل شد، لینک:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,20257.0.html
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

پیش فرض مدت تأخیر Approval letter Concordia؟

سلام.
    برای Concordia، ترم تابستان، Accept شده ام.
    این نامه های Approval letter چقدر طول میکشه تا به دستم برسه؟!
    Refusal letter یکی از دانشگاهها که نزدیک یک ماه طول کشید!
    از پست هم میشه پیگیری کرد؟!
    مرسی.

Banned

پیش فرض باز هم کنکورديا Concordia!!!!!!!!!!!

دوستان من از توی اين لينک که ميل زدم و چندتا سؤال پرسيدم طرف نا غافل يچيزی گفت گفتم به شما هم بگم که خبر داشته باشيد آخه من تو سايت نديدم همچين چيزی رو!
    حواستون باشه البته آدرس شايد برای من که واسه ليسانس اقدام کردم اينجوريه شما ميخواين يه سؤال بکنين

Please mail all documents to the following address:

Concordia University
    Admissions Application Centre
    P.O. Box 2900
    Montreal, Quebec, Canada
    Canada
    H3G 2S2

If you wish to send documents via express post, please use the following address:

Birks Student Service Centre
    J.W. McConnell Building
    Room LB 185
    1400 de Maisonneuve Blvd West
    Montréal, Québec, Canada
    H3G 1M8

Regards,

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باز هم کنکورديا Concordia!!!!!!!!!!!

سلام

من برای M.Sc اپلای کردم که برای ما آدرسش این بود:
    Concordia University
    Graduate Admissions Application Centre
    P.O. Box 2002, Station H
    Montreal, Quebec, Canada
    H3G 2V4
    معمولاً در اکثر دانشگاه‌ها مدارک متقاضیان برای «لیسانس» و «فوق‌لیسانس-دکترا» یه جا نمیره و آدرس‌ها متفاوته.

موفق باشید

Banned

نه عزيز بحث متفاوت بودن نيست بحث اين هست که ميگه اگه با پست معمولی ميفرستی بفرست به آدرس اولی اما با پست سفارشی به دومی!

Junior Member

من در جواب این جمله‌ی شما که گفتید:
    شايد برای من که واسه ليسانس اقدام کردم اينجوريه شما ميخواين يه سؤال بکنين
    این رو نوشتم. تا بگم برای فوق‌لیسانس یک آدرس بیشتر نبوده و ما هم با TNT به این آدرس (که فرمتش شبیه به آدرس اولی شماست) فرستادیم و به دستشون رسیده.

این خوبه که پستهاتون به مشکلی بر نخورده.
    Express که میگن اینه دیگه ولی این نکته را توجه داشته باشید.

PO. BOX یعنی صندوق پستی؛ به این معنیه که وقتی وارد مقصد شد میندازند توی صندوق پستی این درحالیه که وقتی شما هزینه گزافی رو متحمل میشین که با پست TNT یا DHL بفرستید، متوقعید که بسته به دست کارمند یا شخص مورد نظر برسه و امضاء هم گرفته بشه.

برای همینه که شما میتونید از کلیه دانشگاه یا دانشکده هایی که آدرس با PO.BOX داده اند تقاضای آدرسی برای Courier کنید و این به نفع شماست. فرمت آدرسهای Courier، توش PO. Box نداره و به جاش اسم خیابان، کوچه و ... داره. من هم برای Concordia به PO. Box فرستادم و رسید ولی آدرس Courier هم داشت و میتونستم به اون بفرستم.
    خود DHL بالای فاکتورهاش تقاضا کرده آدرس PO. Box ننویسید ولی مد نظر داشته باشید که اگه به DHL یا TNT هست به هر قیمتی که شده بسته تون رو به دست طرف میرسونند!

Banned

پیش فرض کمک باز هم کنکورديا ,Concordia !!!!

کنکورديا امروز مدارکم رسيد الان ديدم email زدن که مدارکت ناقص ميباشد

به من ميگن بايد مدرسه نمره ديپلم و پيشدانشگاهی رو خودش مستقيم بفرسته!!!!!!!!!!!
    حالا چه شکلی به اينا حالی کنم که ترجمه رسمی و مهر دادگستری داره آخه مدرسه من که نميآد مدرک پست کنه کانادا که!
    تازه ازم خواستن يه توضيح در مورد کاری که ميکردم بدم منظورشن دقيقاً از اين چيه؟؟؟
    Miscellaneous

Brief explanation of studies and/or employment from 2003 to 2005.

من بايد باز چيزی واسشون پست کنم؟يا با email حل ميشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک باز هم کنکورديا ,Concordia !!!!

احتمالا باید میبردی مدرستون یا آموزش پرورش میذاشته تو پاکت مهر میزده مثل ما که میبریم uni این کارو میکنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض لطفا به خصوص علم و صنعتی ها بخوانند- فرمت ارسال ریزنمره برای کنکوردیا

سلام
    من امروز یک نامه از کنکوردیا دریافت کردم که با لحنی شاد و رنگ آبی مشابه تبلیغ سس مایونز اعلام کرده بود:

We are missing all three of your reference letters.

بعد هم گفته که ریز نمره های من باید از طریق دانشگاه ارسال بشه. من ریز نمره هام رو با 6 تا مهر در جای جای پاکت فرستاده بودم. به علاوه امور آموزش علم و صنعت جان ما را گرفت تا همین رو هم صادر کرد.

می خواستم بپرسم مگه دانشگاهی تو ایران هست که این کار (ارسال ریزنمره) رو خودش بکنه؟ بچه های علم و صنعت تا حالا این مشکل رو داشتن؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)