صفحه 258 از 327 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط shahcheraghi نمایش پست ها
    دوستان سلام. یه سوال فوری دارم. ممنون میشم پاسخ بدین. من براین مهندسی مکانیک ارشد MEng پذیرش دارم. اما می خوام MASC باشه. میشه عوض کنم به نظرتون؟/؟؟؟ باید چه گلی به سر بگیرم؟
    سلام
    چه جوری میشه عوض کرد رو میشه در اینجا ببینین. این در قسمتی از نامه ی پذیرشتون قید شده

نقل قول نوشته اصلی توسط TZMR نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    محمدرضا هستم.

عزیزا من یه مساله مهمی برام پیش اومده و ممنون میشم هرکی پیغام من رو خوند و تجربه یا نظری داشت من رو بی دریغ نگذاره.

من بیشتر از دوماه پیش برای MASc برق اینجا اپلای کردم و الان دو تا مساله و مشکل خیلی خیلی مهم دارم:

1- من یکی از توصیه نامه هام نرسیده مثکه دستشون. نوشته مدرک نرسیده... میخوام ببینم میشه بدون این پذیرش بدن ؟ میشه اسکن توصیه نامه رو ایمیل کنم ؟ دوباره بخوام پست کنم خیلی دیر میشه........ راه دیگه ای هست ؟

2- مساله مهم دیگه: من برای MASc اپلای کردم که استادی پیدا کنم و فاند بگیرم. هنوز پیدا نکردم و بعیده استاد پیدا کنم. از طرفی MAsc حتما باید استاد داشته باشی.
    باز هم از طرفی من حتمااااااا باید تا آخر تابستون از کشور خارج شم برای مسایل سربازی. میگن مثله اینکه میشه تغییر داد به مستر Course-Based که هیچی فاند نداره و بری اونجا و اگه اگه استاد پیدا کردی عوض کنی به MAsc و فاند بگیری. میخوام بدونم دقیقا من الان باید چه مراحلی رو طی کنم که از MASc به MEng تغییر بدم ؟ به کی و چه ایمیل یا شماره تلفنی اصلا چی بگم... کسی کرده اینکارو؟ ممنون میشم بهم کمک کنین و منو از نگرانی دربیارین.

دوستان عزیز خواهش دارم به من پیام خصوصی هم بدین نظراتتون رو .. من میترسم اینجا شما عزیزان بزارید و دیر ببینم و استفاده نتونم بکنم.
    ممنونم از همه

پی نوشت: آقا با این رزومه من اوضام چجوریه برای فاند در کانادا و کنکوردیا ؟
    لیسانس برق کنترل خواجه نصیر - معدل کل 14.77
    TOEFL 106
    GRE: Quant 168, Verbal 155, AW 3.0

ارادتمند
    محمدرضا
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه هیچ راهی واسه شما وجود نداره و بایستی برین سربازی. بهتره به دنبال پیدا کردن راهی واسه ی گرفتن کسری خدمت باشین
    .
    .
    شوخی می کنم دوست عزیز آخه خودمم از اول پاییز سرباز می شدم و از اونجایی که دیگه خرم از پل گذشته و همه چی ردیف شده، گفتم یه کم با روح و روانتون بازی کنم
    و اما سوالاتون
    در مورد سوال اولتون، اگه قبل از سابمیت کردن اپلیکیشن اونا رو آپلود کردین که اصلاً نگران نباشین. خودم سه تا توصیه نامه رو آپلود کردم و با همون ها پذیرش گرفتم. درسته که در پروفایل تون می نویسه missing، ولی فرایند اپلای شما انجام میشه و بعداً باید اونا رو بفرستین(که من قصد دارم با خودم ببرم).
    در مورد سوال دومتون هم اصلاً نگران نباشین. من واسه ی MASc اقدام کرده بودم و بهم MEng پذیرش دادن. یعنی چون استادی واسم پیدا نشد، نیومدن کلاً پذیرش ندن بهم بلکه بهم MEng دادن. در ضمن شرایط شما از من بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه هیچ راهی واسه شما وجود نداره و بایستی برین سربازی. بهتره به دنبال پیدا کردن راهی واسه ی گرفتن کسری خدمت باشین
    .
    .
    شوخی می کنم دوست عزیز آخه خودمم از اول پاییز سرباز می شدم و از اونجایی که دیگه خرم از پل گذشته و همه چی ردیف شده، گفتم یه کم با روح و روانتون بازی کنم
    و اما سوالاتون
    در مورد سوال اولتون، اگه قبل از سابمیت کردن اپلیکیشن اونا رو آپلود کردین که اصلاً نگران نباشین. خودم سه تا توصیه نامه رو آپلود کردم و با همون ها پذیرش گرفتم. درسته که در پروفایل تون می نویسه missing، ولی فرایند اپلای شما انجام میشه و بعداً باید اونا رو بفرستین(که من قصد دارم با خودم ببرم).
    در مورد سوال دومتون هم اصلاً نگران نباشین. من واسه ی MASc اقدام کرده بودم و بهم MEng پذیرش دادن. یعنی چون استادی واسم پیدا نشد، نیومدن کلاً پذیرش ندن بهم بلکه بهم MEng دادن. در ضمن شرایط شما از من بهتره

آقا دمت گرم. یه سکته ناقص دادی مارو

مرسی از جوابت. ایشالا همه کارا زودتر جور بشه.
    من تا جایی که فهمیدم الان توام تو همین جایی که من بودم چندوقت قبل بودی.

من سعی کردم پیام خصوصی بدم که فعال نکردین پیام خصوصیتون رو.
    اگه میشه یه پیغام خصوصی به من بده دمت گرم.

- ببین من خودم میخوام به اینا بگم آقا همون MEng مارو بدین تورو خدا زودتر. نمیدونم دقیق چیکار کنم.
    - توصیه نامه رو اره میزنه Missing. میترسم که اصلا بررسی نکرده باشن پروندمو و همینجوری دوماه خاک خورده اونجا بدون بررسی

دمت گرم
    یه پیغام خصوصی بده بهم بیزحمت

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

دوست عزیز نگران ریکام نباش... اگه میتونی اسکنش رو واسشون ایمیل کن... ولی خیلیا بدون یه سری مدارک (از جمله ریکام یا کارنامه) ادمیشن گرفتن و بعد از پذیرش همه مدارک رو فرستادن.

درمورد تغییر MEng به MASc باید بگم که میشه بری اونجا و پیدا کنی... خیلی هم کار سختی نیس، فقط باید توی ترم اول خودتو نشون بدی و پیش استادای مرتبط با خودت بری و قانعشون کنی...

و اینکه با ایمیل به دپارتمان خیلی کارت راه نمیوفته، یا باید استاد پیدا کنی واسه فاند که عوض کنی به MASc یا اینکه بری اونجا و بعد یه ترم (ایشالا) استاد پیدا کنی

موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط TZMR نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    محمدرضا هستم.

عزیزا من یه مساله مهمی برام پیش اومده و ممنون میشم هرکی پیغام من رو خوند و تجربه یا نظری داشت من رو بی دریغ نگذاره.

من بیشتر از دوماه پیش برای MASc برق اینجا اپلای کردم و الان دو تا مساله و مشکل خیلی خیلی مهم دارم:

1- من یکی از توصیه نامه هام نرسیده مثکه دستشون. نوشته مدرک نرسیده... میخوام ببینم میشه بدون این پذیرش بدن ؟ میشه اسکن توصیه نامه رو ایمیل کنم ؟ دوباره بخوام پست کنم خیلی دیر میشه........ راه دیگه ای هست ؟

2- مساله مهم دیگه: من برای MASc اپلای کردم که استادی پیدا کنم و فاند بگیرم. هنوز پیدا نکردم و بعیده استاد پیدا کنم. از طرفی MAsc حتما باید استاد داشته باشی.
    باز هم از طرفی من حتمااااااا باید تا آخر تابستون از کشور خارج شم برای مسایل سربازی. میگن مثله اینکه میشه تغییر داد به مستر Course-Based که هیچی فاند نداره و بری اونجا و اگه اگه استاد پیدا کردی عوض کنی به MAsc و فاند بگیری. میخوام بدونم دقیقا من الان باید چه مراحلی رو طی کنم که از MASc به MEng تغییر بدم ؟ به کی و چه ایمیل یا شماره تلفنی اصلا چی بگم... کسی کرده اینکارو؟ ممنون میشم بهم کمک کنین و منو از نگرانی دربیارین.

دوستان عزیز خواهش دارم به من پیام خصوصی هم بدین نظراتتون رو .. من میترسم اینجا شما عزیزان بزارید و دیر ببینم و استفاده نتونم بکنم.
    ممنونم از همه

پی نوشت: آقا با این رزومه من اوضام چجوریه برای فاند در کانادا و کنکوردیا ؟
    لیسانس برق کنترل خواجه نصیر - معدل کل 14.77
    TOEFL 106
    GRE: Quant 168, Verbal 155, AW 3.0

ارادتمند
    محمدرضا

Member
    رشته و دانشگاه

برای تغییر MEng به MASc باید بگم که میشه برید اونجا و استاد پیدا کنید... باید توی ترم اول پیش استادای مرتبط با خودتون برید و قانعشون کنید که بهتون فاند بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط shahcheraghi نمایش پست ها
    دوستان سلام. یه سوال فوری دارم. ممنون میشم پاسخ بدین. من براین مهندسی مکانیک ارشد MEng پذیرش دارم. اما می خوام MASC باشه. میشه عوض کنم به نظرتون؟/؟؟؟ باید چه گلی به سر بگیرم؟

بسیار سپاس از پاسختون. میشه بهم بگین برای این Meng حدودا چند تا درس باید پاس کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه

برای MEng باید 45 واحد کلاس بردارید، و برای MASc باید 19 واحد کلاس + 26 واحد تز بردارید

سلام دوستان من چندتا سواال دارم..من در حال حاظر کانادا هستم و می خوام برای رشته مستر مارکتینگ کنکوردیا اپلای کنم و ددلاین هم که جون هستش..سوال اول اینه که آیا مذیرش کاندیشنال میدن؟ چون من آیلتسم 7 نیست و می خوام این بار تافل امتحان بدم ولی خب بعد از ددلاین میشه و باید با همین نمره ایی که دارم فعلا اپلای کنم...
    سوال بعد در رابطه با فاند یا کمک هزینه تحصیلی هستش..تا جایی که می دونم فاند به رشته های بیزینس تعلق نمیگیره..ولی آیا میشه در حین تحصیل پروژه ایی انجام داد که تو شهریه تخفیف بدن؟ یا اینکه اگه معدل بالا بشه تخفیف میدن؟؟من کارای دانشجویی رو نگاه کردم متاسفاته همشون بایلینگوال می خوان که من فرنچ بلد نیستم...ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    دوستان اطلاعی دارین اگه ایمیل به دانشگاه بزنیم بگیم سریعتر جواب بدن (برای پذیرش) تاثیری داره یا نه؟ مثلا درباره زمانبر بودن پروسه caq و اینا بهشون بگیم و اینکه خود ویزا هم کاراش طول میکشه. کسی تجربه مشابهی داشته؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Deliverance نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اطلاعی دارین اگه ایمیل به دانشگاه بزنیم بگیم سریعتر جواب بدن (برای پذیرش) تاثیری داره یا نه؟ مثلا درباره زمانبر بودن پروسه caq و اینا بهشون بگیم و اینکه خود ویزا هم کاراش طول میکشه. کسی تجربه مشابهی داشته؟
    ممنونم
    معمولاا ٣٠-٤٠ روز طول مي كشه تا پذيرش بياد اگر الان بيشتر از ٤٠ روز شده اميل بزنيد شايد بي تاثير نباشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)