صفحه 281 از 327 نخستنخست ... 181231271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

سلام دوستان
    من توي همين فروم دارم ميخونم انگار اكثر دوستان براي اپلاي كردن هم انلاين ثبت نام كردن و هم هارد كپي مدارك رو پست كردن دانشگاه.
    ولي من دوبار تلفني از admission office كنكورديا پرسيدم و گفتن فعلا در مرحله اپلاي لازم به پست كردن نيست و فقط همون انلاين اپلاي كنيد، وقتي پذيرش گرفتين بعد ما هارد كپي مدارك رو لازم داريم.
    انگار فقط recommendation letter ها بايد پست بشه، اونم به خاطر اينكه محرمانه است و پاكت نبايد باز بشه.

حالا با اين حساب من ميخوام انلاين مدارك رو اپلود كنم جايي واسه آپلود سابقه كار و يا cover letter نيست، به نظرتون چكار ميشه كرد؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Concordia

سلام دوستان،
    خواهش می کنم به سوالاتم جواب دهید.

۱. نتیجه پذیرش بعد از deadline می آید؟
    ۲. معمولا چقدر طول میکشه تا نتیجه برای رشته Software Engineering MEng بیاید؟

متشکرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_1002 نمایش پست ها
    البته اگر شما شرایط اولیه را نداشته باشد اصلا به آن کمیته نمی رود و همان اول کار توسط منشی حذف خواهید شد. متاسفانه مورد شما هم اینطور است. اگر استاد داشتید بهش ایمیل بزنید شاید کاری توانست بکند.
    سلام وقت بخیر
    معدل من 14.5 است برای مستر میخوام اقدام کنم.
    اما خیلی از دوستان اینجا با معدل پایین تونستن پذیرش بگیرن.الان من نمیدونم اپلای کنم یا نه اگر قرار باشه تو مرحله اول حذف بشم که هیچی .آیا با استاد مکاتبه کنم موثر است؟

سلام دوستان. من نامه پذیرش مشروط (مشروط به ارسال اصل ریزنمرات) را از طریق ایمیل دریافت کردم. در این نامه چیزی از فاند گفته نشده و فقط نوشته هر ترم 3000 دلار TA هست. (برای ترمهای پاییز و زمستان) یه چیزایی هم در مورد هزینه ها و شهریه نوشته که سالانه در حدود 20000 برای شهریه و 16000 برای زندگی هست.
    میخواستم بدونم آیا این 3000 تا برای هر ترم کل مبلغی هست که بهم میدن یا منتظر باشم و بعدا نامه دیگه ای برای فاند میاد؟

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام دوستان. من نامه پذیرش مشروط (مشروط به ارسال اصل ریزنمرات) را از طریق ایمیل دریافت کردم. در این نامه چیزی از فاند گفته نشده و فقط نوشته هر ترم 3000 دلار TA هست. (برای ترمهای پاییز و زمستان) یه چیزایی هم در مورد هزینه ها و شهریه نوشته که سالانه در حدود 20000 برای شهریه و 16000 برای زندگی هست.
    میخواستم بدونم آیا این 3000 تا برای هر ترم کل مبلغی هست که بهم میدن یا منتظر باشم و بعدا نامه دیگه ای برای فاند میاد؟
    راستی در مورد شهریه و مخارج فقط مبلغش رو نوشته ها! در مورد اینکه کاهش میده یا fellowship و اینا چیزی ننوشته. فقط همون 3000 تا برای TA
    گفتم شاید گنگ نوشته باشم اشتباه برداشت بشه
    پیشاپیش ممنون از کمکتون

آمادگی GRE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical/Electrical Engineering

راستی در مورد شهریه و مخارج فقط مبلغش رو نوشته ها! در مورد اینکه کاهش میده یا fellowship و اینا چیزی ننوشته. فقط همون 3000 تا برای TA
    گفتم شاید گنگ نوشته باشم اشتباه برداشت بشه
    پیشاپیش ممنون از کمکتون
    با سلام و تبریک بابت پذیرشتون. ممکنه رزومتون رو هم برای استفاده بقیه قرار بدید

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام. تبريك ميگم
    استادتون قولي داده راجع به فاند و RA? روي RA فاند استاد جداست اگه بهتون از قبل قول داده
    ١٦٠٠٠تا براي زندگي در يك سال شايد يه كم هم زياد باشه، با سالي ١٠٠٠٠ تا هم ميشه زندگي كرد
    راستي ددلاين دانشگاه ١٥ فوريه بوده، خيلي زود شما پذيرش گرفتين. من ٢-٣ ماه زياد ديدم

نقل قول نوشته اصلی توسط mammstein نمایش پست ها
    با سلام و تبریک بابت پذیرشتون. ممکنه رزومتون رو هم برای استفاده بقیه قرار بدید
    بین پستهای قبلیم برای شانس پذیرش اقتصاد و شانس پذیرش استرالیا و ... میتونید پیدا کنید. البته زمان اپلای جی ار ای نداشتم بعد از ددلاین هم قبول نکردن
    لینک رزومه
    ویرایش توسط sb_urmia : February 21st, 2017 در ساعت 12:26 AM

آمادگی GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام. تبريك ميگم
    استادتون قولي داده راجع به فاند و RA? روي RA فاند استاد جداست اگه بهتون از قبل قول داده
    ١٦٠٠٠تا براي زندگي در يك سال شايد يه كم هم زياد باشه، با سالي ١٠٠٠٠ تا هم ميشه زندگي كرد
    راستي ددلاين دانشگاه ١٥ فوريه بوده، خيلي زود شما پذيرش گرفتين. من ٢-٣ ماه زياد ديدم
    ممنون. منم تعجب کردم! تقریبا یک ماهه جواب دادن! در مورد بقیه دانشگاهها هم موندم چی میشه چون تا ۱۰ فروردین وقت دارم برای تایید.
    ددلاین رشته اقتصاد فکر کنم ۱۵ ژانویه بود. دقیقا هم لحظه آخر روز آخر مدارکم تکمیل شد
    اصلا با اساتید تماسی نداشتم. الان ایمیل بزنم تاثیری داره؟ چون با ۳۰۰۰ تا من اصلا نمیتونم کاری بکنم. مخصوصا اینکه متاهلم.
    به دانشگاه ایمیل زدم که من توان پرداخت شهریه ندارم.اسکالرشیپی چیزی ندارین؟! فعلا جوابی ندادن

آمادگی GRE

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنون. منم تعجب کردم! تقریبا یک ماهه جواب دادن! در مورد بقیه دانشگاهها هم موندم چی میشه چون تا ۱۰ فروردین وقت دارم برای تایید.
    ددلاین رشته اقتصاد فکر کنم ۱۵ ژانویه بود. دقیقا هم لحظه آخر روز آخر مدارکم تکمیل شد
    اصلا با اساتید تماسی نداشتم. الان ایمیل بزنم تاثیری داره؟ چون با ۳۰۰۰ تا من اصلا نمیتونم کاری بکنم. مخصوصا اینکه متاهلم.
    به دانشگاه ایمیل زدم که من توان پرداخت شهریه ندارم.اسکالرشیپی چیزی ندارین؟! فعلا جوابی ندادن
    شما سعي كنيد الان بيشتر با اساتيد در تماس باشيد، چون پذيرش دارين با ديد مثبتي بهتون نگاه ميكنن و شانستون نسبت به بقيه بيشتره براي راضي كردن استاد

به graduate program advisor هم ايميل بزنيد و حتي ميتونيد تلفن هم بزنين بهتره
    حتي اگه استادي به فيلد كاريتون خيلي نزديكه حتما تلفن بزنين، تاثير مثبتي داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)