صفحه 295 از 327 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_1002 نمایش پست ها
    در نامه ای که به شما فرستاده می شود هنگام اینکه این اوارد را به شما دادند، دقبق تر توضیح می دهند.
    ولی کلاً، همانطور که نوشته در هشت ترم پخش می شه و شما مسئول پرداخت شهریه کبکی می شوید. البته بیمه و ... هست که باید مثل اینترنشنال پرداخت کنید.
    ممنون. ولی بازم متوجه نشدم فرضیه 1 من درسته یا دومی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfar نمایش پست ها
    ممنون. ولی بازم متوجه نشدم فرضیه 1 من درسته یا دومی؟
    هر دو فرض شما یک نکته را اعلام می کنند. هر دو در عین حال درست هستند.
    در صورتی که این اوارد را دریافت کردید، می توانید با مراجعه به متن آن دقیقاً مطلع شوید.
    اگر سوال شما در مورد نحوه پرداخت است که آیا کل پول را به شما می دهند و بعد شما شهریه را پرداخت می کنید. خیر اینطور نیست (تا آنجا که من می دانم) بلکه از شهریه شما کسر می شود و آنچه باقی می ماند، شهریه کبکی است.
    توجه کنید که بیمه و تمام هزینه های دیگر بصورت اینترنشنال می بایست پرداخت کنید. فقط شهریه بصورت کبکی است.
    امیدوارم که جواب سوال خود را گرفته باشید.

Junior Member

سلام دوستان. من برای MCompSc اپلای کرده بودم (مستر کامپیوتر با تز) و چون نتونستم استاد پیدا کنم تماس گرفتم و به Halina گفتم که برنامه من رو به MEng تغییر بده که زودتر تکلیفم مشخص بشه. اونم گفت حله و به Graduate Advisor خبر داد و فرداش دیدم تو پروفایلم به جای MEng شده Master of Applied Computer Science که خب از MEng خیلی بهتره! ولی الان چند هفته ست همینطوری نوشته که فایلت داره بررسی میشه. نمیدونید حدوداً کی ممکنه جوابش بیاد که تکلیف ما مشخص بشه ببینیم اصن ریجکت میکنه یا قبول میکنه؟
    (رزومه: آیلتس اورآل ۸، با اسپیکینگ ۸.۵، معدل لیسانس نرم افزار: ۱۶.۲۰، رزومه خیلی سبک، نه مقامی، نه مقاله‌ای)

اون قسمتی که باید اسم استاد از توش انتخاب کنیم، اسم یه عده توش هست که وقتی توی خود سایت کنکوردیا سرچشون می کنی میگه No match ، از طرفی اسم خیلی از اساتیدشون تو لیسته نیست. :|
    من هنوز متوجه نشده م چرا این لیست اونجا هست بالکل)

Junior Member

You can also use http://explore.concordia.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط s1nap نمایش پست ها
    همونجا سرچ می کنم دیگه. مثلا خانم Rilla Khaled اسمش توی اساتیدی که تو حوزه Human computer interaction کار می کنن هست، ولی تو لیست اساتیدی که در مرحله اپلای باید ازشون سوپروایزر برگزینی، نیست. در مقابل عده زیادی توی اون لیست هستن که اسمشون رو توی این اکسپلورره سرچ کنی، میگه No match.

Junior Member

آره. من هم این inconsistency رو متأسفانه مشاهده کردم. خودم اول فکر میکردم هر چی هست تو همون صفحه Explore هست. بعدش لیست Faculty دانشکده کامپیوتر رو کشف کردم. البته برای من خیلی فرقی نمیکرد. من دنبال Sabine Bergler برای NLP بودم که اونم گفت حالا اگه اومدی اینجا باید حضوری صحبت کنیم ببینیم چیا بلدی :|

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy of Science

سلام،

من از دانشگاه کنکوردیا در مستر فلسفه پذیرش گرفتم و ظاهرا شهریه سالانه چیزی حدود 18000دلار هست. برای هر دو ترم اول هم به عنوان T.A با مبلغ 3هزار و خورده ای در نظر گرفته شدم. سوالم اینه که آیا منابع دیگری مثل اسکالرشیپ خود دانشگاه یا R.A وجود دارند که بشه هزینه تحصیل و زندگی رو پوشش داد؟
    آیا از طریق کار کردن میشه درآمد مکفی داشت؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای Master of Applied Computer Science اپلای کردم و هفته پیش زنگ زدم که آقا تکلیف ما چی شد و اینا، هر مدرکی رو هم که خواسته بودن آپلود کرده بودم. بعدش دیدم یه خانمی بهم ایمیل زده که کپی Associate Degree و دروسی که این ترم آخری گرفتی رو هم برامون بفرست (ریزنمرات ۶ ترم رو براشون فرستادم). ما به اونا نیاز داریم تا بتونیم تصمیم بگیریم. منم گفتم این مدرکی که میگی واسه دانجوهای کاردانیه و اینا که بعدش گفت خب کپی دیپلم و ریز نمرات دبیرستانتو برامون بفرست. (که باز به دیپلم گفت کاردانی!) کسی میدونه اینا رو خواستن طبیعیه؟ نشونه‌ی مثبتیه یا منفی؟

سلام،
    من sop م رو تا الان لااقل سه بار آپلود کردم، همچنان توی to do list چنین ایتمی دارم: stmnt of purpose ENCS programs.
    این معادل چیز دیگریه من دارم اشتباه میگیرمش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)