صفحه 296 از 327 نخستنخست ... 196246286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,951 تا 2,960 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Junior Member omidrey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering (M.Sc.) - QIAU

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام،
    من sop م رو تا الان لااقل سه بار آپلود کردم، همچنان توی to do list چنین ایتمی دارم: stmnt of purpose ENCS programs.
    این معادل چیز دیگریه من دارم اشتباه میگیرمش؟
    سلام دوست عزیز ... نباید سه بار اپلود میکردین ، تو خود سایت دانشگاه قید کرده که بعد از اپلود اسناد تا سقف 15 روز طول ميکشه تا از to do list خارج بشه ... ولی جای نگرانی نداره ، دیگه اپلود نکنید ، خودش می شینه تو پروندتون . برای من بعد از تقریبا 3 روز از to do list خارج شدن ... خصوصا اینکه امروز و فردا تعطیلات آخر هفته هست و این به روز رسانی بصورت دستی و توسط کارشناس انجام میشه .

آخه بقیه چیزهایی که باهاش آپلود کردم همون روز از to do list خارج شدن - حتی توصیه نامه ها - بابت همین شک کردم. ممنون پس

Junior Member

سلام دوستان من تقريبا يك ماه و چند روز شده كه براي پذيرش Meng environmental ENg اقدام كردم. ميخواستم بدونم پذيرشا معمولا چند وقته مياد؟ و اينكه اگر بخوان ريجكت كنن اينقدر طول ميدن ؟؟؟ و اينكه كجا ميتونم پيگيري كنم؟

به نظرتون این امکان وجود داره که پروگرمِ اپلیکیشن رو عوض کنیم؟ مثلا از کامپیوتر به برق؟ :|

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

به نظرتون این امکان وجود داره که پروگرمِ اپلیکیشن رو عوض کنیم؟ مثلا از کامپیوتر به برق؟ :|
    فردا به ادمیش افیس زنگ بزن، بهتر از ایمیل هم هست که اگه بخواد درستش کنن همونجا انجام میشه معمولا ، الانا سرشون شلوغه ایمیل ها رو دیرتر جواب میدن احتمالا

کی اپلیکیشن کامل شده؟
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط Qazel نمایش پست ها
    سلام دوستان من تقريبا يك ماه و چند روز شده كه براي پذيرش Meng environmental ENg اقدام كردم. ميخواستم بدونم پذيرشا معمولا چند وقته مياد؟ و اينكه اگر بخوان ريجكت كنن اينقدر طول ميدن ؟؟؟ و اينكه كجا ميتونم پيگيري كنم؟
    من جا شما باشم ایمیل میزنم، مخصوصا اگه تو پروسه انتخاب دانشگاهین، تجربه من اینه ایمیل زدم به یه دانشگاهی نامه ریجکتش رو فرداش فرستادن البته :دی
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    فردا به ادمیش افیس زنگ بزن، بهتر از ایمیل هم هست که اگه بخواد درستش کنن همونجا انجام میشه معمولا ، الانا سرشون شلوغه ایمیل ها رو دیرتر جواب میدن احتمالا

کی اپلیکیشن کامل شده؟
    پرداختش 12 فوریه انجام شده، ولی آخرین داکیومنتی که ارسال شد و پرونده رو تکمیل کرد 26 فوریه.
    مساله ای که هست من متوجه شدم با اینکه زمینه مورد علاقه م تقریبا بین رشته ای حساب میشه، تعداد کثیری از اساتیدی که میخواستم باهاشون کار کنم دانشجوی cs نمی گیرن و باید از دپارتمان design and computational art باشم تا بتونم بهشون امید داشته باشم. و sop م رو هم بر همین مبنا نوشته بودم که زمینه کاریم زمینه کاری اون عده ست. بنابراین، خوردم به دیوار. :دی

رشته و دانشگاه

پرداختش 12 فوریه انجام شده، ولی آخرین داکیومنتی که ارسال شد و پرونده رو تکمیل کرد 26 فوریه.
    مساله ای که هست من متوجه شدم با اینکه زمینه مورد علاقه م تقریبا بین رشته ای حساب میشه، تعداد کثیری از اساتیدی که میخواستم باهاشون کار کنم دانشجوی cs نمی گیرن و باید از دپارتمان design and computational art باشم تا بتونم بهشون امید داشته باشم. و sop م رو هم بر همین مبنا نوشته بودم که زمینه کاریم زمینه کاری اون عده ست. بنابراین، خوردم به دیوار. :دی
    حالا یه تماس بگیر، تهش اینه اون قبلی رو ویتدرا میکنی یکی جدید میدی با مدارک جدید! ولی زودتر شاید هنوز بشه عوض کردشون (من یه دانشگاه دیگه ایمیل زدن جایگزین کردن رزومه و .. رو)

Junior Member

سلام
    من کاردانی برق الکترونیک معدل 14/60
    و کارشناسی ناپیوسته مکانیک سیالات آزاد مشهد 14.68 دارم
    4 سال سابقه کار مرتبط دارم.
    آیلتس 6.5
    به نظرتون شانسی برای Meng تو دانشگاه کونکوردیا وجود داره؟ آیا اپلای بکنم؟ در ضمن اگر برای MSc اپلای کنم و ریجکت شم ممکنه برای Meng بهم پذیرش بدن؟

Junior Member

سلام دوستان , کسی هست که پذیرشش اومده باشه ؟؟ من ۲۵ JAN سابمیت کردم هنوز خبری نیس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)